Traffic

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPB Domesta Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Młyny Gdańskie(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Siedlce, ul. Jacka Malczewskiego (1.9 km od centrum Gdańska)
  Młyny Gdańskie
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 25 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.
 • Kamienice Malczewskiego 2(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Siedlce, ul. Malczewskiego (1.5 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 10 430 brutto/m2
  Kamienice Malczewskiego 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 74 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.
 • Studio Morena(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Rakoczego (3.7 km od centrum Gdańska)
  Studio Morena
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 56 - 70 m2
  Liczba pokoi: 3
  Polnord S.A.

Opis Inwestycji

Traffic

Traffic to synergia nowoczesności i funkcjonalności o wyrazistej bryle, estetycznej kolorystyce elewacji, z dbałością o najmniejsze szczegóły wykonania. Dzięki bezpośredniemu zetknięciu z zielonym sercem dzielnicy, Parkiem Na Zboczu, Mieszkańcy w pełni będą mogli korzystać z tego, co daje natura, nie rezygnując ze swobodnego dostępu do centrum miasta i wielkomiejskiego stylu życia.Warto podkreślić, iż Traffic obejmuje również lokale usługowe, dzięki temu wszystko znajdować się będzie w zasięgu ręki. Do licznych udogodnień można zaliczyć otwartą halę na 130 stanowisk rowerowych, zewnętrzną strefę rekreacyjną, salę fitness oraz cichobieżne windy.Traffic składać się będzie z 4 budynków i 9 naziemnych kondygnacji mieszczących 169 mieszkań. Duże okna zapewnią doskonale doświetlone każdego mieszkania, a przestronne balony i loggie staną się indywidualnym miejscem wypoczynku. Budynki posadowione są na wspólnym 2-poziomowym, podziemnym garażu dla 172 samochodów osobowych.Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz sąsiedztwo pętli tramwajowo – autobusowej Siedlce, umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się do centrum Gdańska oraz dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. Pobliskie centra handlowe, kina, puby, restauracje, przedszkola, szkoły oraz urząd pocztowy, umiejscawiają Traffic w najdogodniejszej lokalizacji, zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz singli.Traffic to wyjątkowy projekt dedykowany tym, którzy cenią swój czas.

Inwestycja Traffic znajduje się na Siedlcach, ul. Kartuska (2.6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera PB Domesta Sp. z o.o..

Inwestycja Traffic jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 169 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Traffic pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PB Domesta Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (172 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 169 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (172 miejsca).
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Traffic

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Traffic mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Traffic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siedlce.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Traffic znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Wyspa w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Traffic jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Diagnostyka w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Traffic składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Mielnik, w odległości 230 m znajduje się Fresh Market, w odległości 320 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Traffic w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.05.2019

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie