Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Leszczynowy Park - bud.6

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty na sprzedaż ul. Leszczynowa, oferowane bezpośrednio przez

DOMESTA Sp. z o.o.

Gdańsk, Jasień, ul. Leszczynowa

Leszczynowy Park - bud.6Leszczynowy Park - bud.6

19 zdjęć

Leszczynowy Park - bud.6
Leszczynowy Park - bud.6
Leszczynowy Park - bud.6
Leszczynowy Park - bud.6
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

40 - 67/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

4 - 5

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Jasień - 2305 m

Przystanek Tramwajowy - 907 m

Przystanek Autobusowy - 147 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 16 placówek edukacyjnych, 17 kawiarni i restauracji, 31 sklepów, 22 obiekty sportowe, 54 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 252 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

centralne ogrzewanie zasilane z węzła c.o. zlokalizowanego w budynku

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 20 apartamentów

Powierzchnie apartamentów:

od 40 do 67 m²

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 2, 3-pokojowe

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Leszczynowy Park to wyjątkowe osiedle zlokalizowane w dzielnicy Jasień, w Gdańsku. Inwestycja składa się z sześciu budynków oraz ponad 16 000 m2 zieleni. W jej skład wchodzą 252 ustawne mieszkania wraz z przestronnymi balkonami lub prywatnymi ogródkami. Budynki posiadają 4 oraz 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Czynnikiem wyróżniającym Leszczynowy Park jest prywatny kompleks parkowy znajdujący się na terenie osiedla. Oferuje on zarówno strefę rekreacji, wypoczynku, jak i zabawy. Dla najmłodszych został przygotowany naturalny plac zabaw wraz z tyrolką, ścianką wspinaczkową na kopcu oraz bezpiecznymi trampolinami. Specjalnie zaaranżowany ogród sensoryczny zapewni dzieciom nie tylko świetną zabawę, ale również pomoże zadbać o prawidłowy rozwój motoryki oraz koordynacji ruchowej.

Dla miłośników zdrowego stylu życia stworzono ogród ekologiczny z ziołami, warzywami i owocami. Sąsiedzkie relacje będzie można zacieśniać spotykając się przy licznych ławkach, hamakach oraz stołach piknikowych. Pośród bogatej roślinności zlokalizowane zostaną także urządzenia siłowni zewnętrznej. Cały teren parku otoczony zostanie dodatkowo ścieżką zdrowia.

Chcąc zadbać o odpowiednią retencję wody, architekci zaprojektowali ogród deszczowy z roślinnością o właściwościach hydrofilowych. Całość kompleksu parkowego zostanie oddzielona od ruchu samochodowego oraz odpowiednio oświetlona, by stworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne całym rodzinom.

Inwestycja Leszczynowy Park - bud.6 znajduje się na Jasieniu, ul. Leszczynowa (6.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez DOMESTA Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 252 nowych apartamentów znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 w sprzedaży jest 20 nowych apartamentów o powierzchni od 40 do 67 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców DOMESTA Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień gwarantuje ciszę i spokój wraz z doskonałym dostępem do centrum miasta. Niesłabnąca popularność dzielnicy, uczyniła ją jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji do zamieszkania. Niewątpliwym atutem jest niewielka odległość (5 km) od centrum miasta oraz od trójmiejskiej obwodnicy. Doskonale rozwinięta infrastruktura usługowa pozwala na załatwienie wielu spraw życia codziennego w najbliższym sąsiedztwie. Obecna sieć połączeń transportowych gwarantuje łatwą komunikację z całym Trójmiastem. Okoliczny Park przy Orlim Gnieździe jest świetnym uzupełnieniem osiedlowego kompleksu parkowego o tor rolkowy oraz ścieżkę dla biegaczy. Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest rozbudowa zagospodarowania wokół Zielonego Stawu. Miejsce ma zostać wzbogacone o park, plac zabaw oraz strefy spotkań sąsiedzkich.

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leszczynowy Park - bud.6?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2305 metrów od inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Jasień.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 219 m, Kotek Mamrotek w odległości 221 m, Pozytywny Żłobek nr 7 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 310 m, Dental Care w odległości 727 m, Gabinety Stomatologiczne w odległości 840 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 308 m znajduje się Żabka, w odległości 541 m znajduje się Żabka, w odległości 553 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leszczynowy Park - bud.6 w odległości 86 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 89 m znajduje się boisko / kort, w odległości 259 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 23.01.2024
Data aktualizacji: 17.05.2024
DOMESTA Sp. z o.o. logo

DOMESTA Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Leszczynowa 59, Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023