Wiadomości mieszkaniowe

Dom Development S.A.

Regionalne - Warszawa - Wiadomości

27 listopada 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosów

Zielony Południk Euro Styl - II etap już w budowie

Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A. uruchomił sprzedaż 24 mieszkań w ramach II etapu inwestycji Zielony Południk.

Zielony Południk Euro Styl - II etap już w budowie

 Osiedle Zielony Południk położone jest w Gdańsku przy ul. W. Jagiełły, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych.

Nowe, kameralne osiedle na południu Gdańska to odpowiedź na potrzeby osób szukających spokoju, ale jednocześnie ceniących wygodę życia niedaleko od centrum. Z myślą o integracji mieszkańców inwestycji na osiedlu powstaną pełne zieleni miniparki, place i skwery z ławkami
i ścieżkami spacerowymi. Na terenie osiedla będą dostępne także grządki uprawne, które mieszkańcy będą mogli wykorzystywać do nasadzeń kwiatów, czy uprawy roślin jadalnych. Dla najmłodszych zaplanowano bezpieczny plac zabaw.

Z myślą o mieszkańcach Zielonego Południka oddzielamy strefę ruchu samochodowego od pieszego, tworząc spokojną enklawę wewnątrz osiedla, która ma sprzyjać integracji i kontaktom sąsiedzkim. Dodatkowo przemyślane detale, drewniane wykończenia i zieleń na terenie  osiedla będą zachęcać mieszkańców do obcowania z naturą – mówi Magdalena Reńska, Dyrektor Zarządzająca Euro Styl S.A.

Otoczenie osiedla

Osiedle położone jest w sąsiedztwie nowoczesnego osiedla Futura Park – poprzedniej inwestycji Euro Styl S.A. oraz w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Obwodnica Trójmiasta, Obwodnica Południowa oraz części tras ekspresowych S6 i S7 zapewnią łatwy dojazd do kluczowych punktów na mapie Trójmiasta: centrów każdego z miast, autostrady A1, lotniska, nad morze czy do kaszubskich lasów i jezior.  

Ulica Starogardzka oraz Trakt Św. Wojciecha pozwolą mieszkańcom dojechać w kilkanaście minut do Śródmieścia Gdańska. Natomiast osoby poruszające się komunikacją miejską będą mogły skorzystać z regularnych połączeń autobusowych linii 175 i 189. W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajdują się punkty usługowo – handlowe (sklepy, centrum fitness), przedszkola, szkoły oraz przychodnie medyczne.

Struktura mieszkań

W budynku z II etapu przewidziano 24 mieszkania o metrażach liczących od 32 mkw. do 58 mkw. Ceny mieszkań wahać się będą od 176 550 zł do 305 496zł. Mieszkania usytuowane na parterze posiadać będą balkony i ogródki  uwzględnione w cenie lokalu. Dodatkowo dla mieszkańców II etapu przewidziano 24 komórki lokatorskie. Koszt pojedynczej komórki wynosić będzie od 2 925 zł do 8 115 zł. Dostępne będą także stojaki dla rowerów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy