mazowieckie, miński, Sulejówek

Informacja na temat Sulejówka

Aktualnie w Sulejówku dostępnych jest 26 ofert w 2 inwestycjach

mazowieckie, miński, Sulejówek

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej. Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Informacja o lokalizacji

W Sulejówku działają: 2 przedszkola, 3 szkoły podstawowe, 2 gimnazja, liceum ogólnokształcące i profilowane oraz prywatna: szkoła muzyczna I i II stopnia, szkoła podstawowa i gimnazjum, liceum ogólnokształcące oraz Specjalna Społeczna Szkoła Podstawowa. W przypadku problemów wychowawczych pomocą służy Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna.

Medyczną pomoc mieszkańcom Sulejówka zapewniają 2 przychodnie miejskie i 3 niepubliczne, pogotowie ratunkowe przy ul. Armii Krajowej 21 oraz 7 aptek zlokalizowanych w strategicznych punktach miasta.

Fani piłki nożnej mogą skorzystać z miejskiego Stadionu Victoria. Korty Tenisowe Sulejówek "topSpin", siłownie, kluby fitness umożliwiają codzienną dawkę ruchu. Aquapark Wesolandia na ul. Wspólna 4, zlokalizowany 11 minut jazdy autem w Warszawa – Wesoła, to miejsce sprzyjające relaksowi i aktywnym formom wypoczynku.

Na terenie Sulejówka zlokalizowane są 3 biblioteki miejskie. Dodatkowo w Miejskim Domu Kultury organizowane są liczne zajęcia i warsztaty, wystawy, koncerty. Dworek Milusin Marszałka Józefa Piłsudskiego to miejsce, w którym mieszkańcy mogą spotkać się z historią i poznać losy żołnierzy czy dzieje oręża polskiego.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w Sulejówku mogą wybierać z pośród 2 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 26 mieszkań. Ceny nowych lokali dostępnych w Sulejówku wahają się od 6 100 do 6 800 zł za metr kwadratowy.

Zobacz inwestycje w Sulejówku

Inwestycje polecane