Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Czynu Społecznego 65B

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Czynu Społecznego, oferowane bezpośrednio przez

Zielone Osiedla PL Sp. z o.o.

Sulejówek, ul. Czynu Społecznego 65/6

Ceny od: 8 802 zł/m2
Czynu Społecznego 65BCzynu Społecznego 65B

4 zdjęcia

Czynu Społecznego 65B
Czynu Społecznego 65B
Czynu Społecznego 65B
Czynu Społecznego 65B
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

31 - 64/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

11

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Sulejówek Miłosna - 657 m

Przystanek Autobusowy - 617 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 1 placówka edukacyjna, 1 sklep, 1 obiekt sportowy, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (8): 2,99 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc) : 8 garaży w bryle budynku, 4 miejsca postojowe zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 64 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 802 do 11 186 zł

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem 6 płatności

Warunki rezerwacji:

do 7 dni bezpłatnie

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W III etapie inwestycji realizowany jest trzykondygnacyjny budynek z garażami i komórkami lokatorskimi w poziomie parteru oraz miejscami naziemnymi.

W ofercie prezentowanych jest 14 lokali mieszkalnych 1, 2 i 3 pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 30m2 do 65m2. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą duże ogródki o pow. ok. 50m2. Mieszkania są przestrzenne o bardzo korzystnej orientacji wschód zachód. Każde z mieszkań jest wyposażone w samodzielną instalację grzewczą ( bezpieczny i energooszczędny piec kondensacyjny gazowy z zamkniętą komorą spalania). Zważywszy na bardzo dobre parametry energetyczne w niektórych bankach można uzyskać dodatkowe obniżenie marży kredytu hipotecznego.

Mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu, w przepięknej, cichej i zielonej okolicy, w domu w niskiej dwupiętrowej zabudowie, położonym z dala od miejskiego zgiełku w podwarszawskim Sulejówku. W bezpośrednim sąsiedztwie nieliczna zabudowa jednorodzinna, łąki, lasy. W niedalekiej odległości ok. 750 – 850 m zlokalizowane są sklepy spożywcze, punkty usługowe, apteka, przystanek PKP, SKM oraz MZA.

Obecnie osiedle składa się z trzech podobnych budynków. Teren inwestycji jest ogrodzony, przy furtce zainstalowany jest domofon, a wjazd na teren inwestycji jest realizowany poprzez bramę sterowaną pilotem. Przewidziano także plac zabaw dla dzieci.

Osiedle położone jest niedaleko od ścisłego centrum Sulejówka. W bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa z licznymi sklepami, restauracjami, małym centrum handlowym, piekarniami ze świeżym pieczywem, przedszkolami, szkołami podstawowymi, klubami fitness, kawiarniami, kościołem, czy przychodnią lekarską. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla nieliczna i wyłącznie niska zabudowa, a bliskość przestrzeni leśnych umożliwia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w bezpośrednim kontakcie z naturą. Poza tym staw z rybami oraz siłownia miejska na świeżym powietrzu w odległości ok. 700m.

Stacja PKP/SKM Sulejówek Miłosna w odległość ok. 700 m zapewnia sprawne, pewne i szybkie połączenie z Centrum Warszawy ( 30 min) oraz lotniskiem im. Fryderyka Chopina (47 min).Położenie inwestycji umożliwia bardzo korzystny dojazd do Warszawy samochodem za pośrednictwem Traktu Brzeskiego lub węzła Zakręt przez Południową Obwodnicę Warszawy. Miasto Sulejówek korzysta z komunikacji miejskiej - druga strefa (autobusy ZTM, oraz prywatne linie autobusowe).

W budynku znajduje się 14 mieszkań, dwa lokale na parterze z ogródkami oraz po 6 na pierwszym i drugim piętrze, z wejściem tylko do trzech na danym poziomie z jednej klatki schodowej.

Termin zakończenia II etapu inwestycji - 30 czerwiec 2023.

Inwestycja realizowana jest ze środków własnych, grunt nie jest obciążony kredytem.

Bezpieczeństwo środków wpłaconych przez klientów zapewnia rachunek powierniczy.

Do apartamentu można dodatkowo zakupić 1 miejsce postojowe zewnętrzne w cenie od 35.000zł, oraz komórkę lokatorską w cenie 20.000zł.

Istnieje możliwość dokupienia zakupu miejsca postojowego w garażu w budynku w cenie od 45.000zł

Standard wykończenia:

• Wejście na osiedle furtką wyposażoną w domofon

• Wjazd bramą uruchamianą na pilota

• Chodniki, miejsca parkingowe oraz ulica wewnętrzna wykonane są z kostki brukowej

• Tynki wewnętrzne gipsowe

• Wylewki betonowe

• Instalacja elektryczna podtynkowa

• Instalacja TV

• Instalacja gazowa – sieć miejska

• Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny

• Instalacja wodno- kanalizacyjna – sieć miejska

• Ogrzewanie podłogowe - kuchnia i łazienka

• Teren inwestycji ogrodzony

Sulejówek to dwudziestotysięczne prężnie rozwijające się miasto z dużą bazą placówek oświatowych (żłobki, przedszkola, szkoły) oraz pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Obecnie miasto Sulejówek jest największym Beneficjentem środków UE i Programów Krajowych, co przekłada się na liczne inwestycje publiczne tj. budowa dróg, chodników, parków, basenu i innych udogodnień dla mieszkańców. Prowadzona przez Burmistrza i Radę Miasta polityka zapewnia wysoką jakość życia mieszkańców Sulejówka. W Sulejówku znajdziemy nowoczesny Park Glinianki z pięknymi alejkami, placem zabaw dla dzieci i stawami zamieszkałymi przez dzikie kaczki oraz nowo otwarte Muzeum Marszałka Józefa Piłsudskiego, a w 2023 roku zostanie uruchomiony nowoczesny basen miejski. Jest do doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, ciszę i spokój, a jednocześnie bardzo bliską odległość do centrum Warszawy i wszystkich jej atrakcji.

!!! Sprzedaż BEZ PODATKU PCC !!!

!!! Oferta specjalna - przy zakupie mieszkania do 31 maja 2023r komórka lokatorska gratis !!!

Inwestycja Czynu Społecznego 65B znajduje się w Sulejówku, ul. Czynu Społecznego 65/6 (2.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Zielone Osiedla PL Sp. z o.o.

Inwestycja Czynu Społecznego 65B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Czynu Społecznego 65B w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 64 metrów kwadratowych , w cenie od 8 802 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Zielone Osiedla PL Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich 2,99 m2.

Lokalizacja inwestycji

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej.

Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czynu Społecznego 65B?

Sulejówek leży na trasie magistrali kolejowej Moskwa – Berlin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Do Warszawy można dostać się pociągiem Kolei Mazowieckich oraz SKM. Poza tym kursują autobusy prywatnych przewoźników oraz linie 173 (na krańcu zachodnim) i 704 (na krańcu południowym) obsługiwane przez ZTM.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czynu Społecznego 65B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 657 metrów od inwestycji Czynu Społecznego 65B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sulejówek Miłosna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czynu Społecznego 65B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czynu Społecznego 65B znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 844 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Czynu Społecznego 65B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miłosna Dental Clinic w odległości 769 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czynu Społecznego 65B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 714 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czynu Społecznego 65B w odległości 620 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 09.05.2023
Data aktualizacji: 14.05.2024
Zielone Osiedla PL Sp. z o.o. logo

Zielone Osiedla PL Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Czynu Społecznego 65/6, 05-071 Sulejówek

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 19:00
 • Wtorek: 08:00 - 19:00
 • Środa: 08:00 - 19:00
 • Czwartek: 08:00 - 19:00
 • Piątek: 08:00 - 19:00

Po uprzednim kontakcie telefonicznym

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023