Apartamenty Niecała - Sulejówek

Oferta archiwalna

Sulejówek, ul. Niecała 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 205 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Niecała - Sulejówek

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Dwa trzykondygnacyjne wielorodzinne budynki mieszkalne charakteryzować będzie nowoczesna, minimalistyczna architektura z dużą powierzchnią przeszkleń i portfenetrów doświetlających lokale.

Istnieje także możliwość zakupienia komórki lokatorskiej, zewnętrznego miejsca postojowego oraz miejsca garażowego w trzech dwustanowiskowych garażach naziemnych. Mieszkania na parterze mają możliwość wyłącznego korzystania z przylegających ogródków. Wszystkie media miejskie.

Lokale w stanie deweloperskim. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku PCC.

"Apartamenty Niecała - Sulejówek" to propozycja dla osób ceniących podmiejski styl życia, które jednocześnie chcą mieć możliwość sprawnego dotarcia do centrum Warszawy.

Inwestycja Apartamenty Niecała - Sulejówek znajduje się w Sulejówku, ul. Niecała 3 (2.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Inspiro Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Apartamenty Niecała - Sulejówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Niecała - Sulejówek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inspiro Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się przy ul. Niecałej 3, w odległości mniejszej niż 500 m od stacji PKP Sulejówek Miłosna, która zapewnia doskonałą komunikację z Centrum i innymi dzielnicami Warszawy. Lokalizacja w samym sercu Sulejówka gwarantuje bliskość całej infrastruktury miejskiej, a więc zarówno poczty, aptek, przychodni, sklepów i targowiska miejskiego, gdzie zakupimy owoce i warzywa od lokalnych producentów, jak również szkół, przedszkoli i obiektów gastronomicznych. Najbliższe (bardzo ładne, odnowione) przedszkole publiczne znajduje się zaledwie 700m od inwestycji, a szkoła podstawowa 850m. Od pobliskiej restauracji dzieli nas tylko 150m. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Miejski Glinianki, który zapewnia bogactwo zielonych terenów rekreacyjnych, a w najbliższym czasie planowana jest jego rewitalizacja. Przykładowe odległości: - 140 m poczta - 170 m apteka - 500 m całodobowa pomoc lekarska - 600 m sklep Biedronka - 100m bazarek z lokalnymi warzywami i owocami - 150m restauracja - 700 m Przedszkole Publiczne - 850 Szkoła Podstawowa nr 3

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej. Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Niecała - Sulejówek?

Sulejówek leży na trasie magistrali kolejowej Moskwa – Berlin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Do Warszawy można dostać się pociągiem Kolei Mazowieckich oraz SKM. Poza tym kursują autobusy prywatnych przewoźników oraz linie 173 (na krańcu zachodnim) i 704 (na krańcu południowym) obsługiwane przez ZTM.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Niecała - Sulejówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Niecała - Sulejówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasińskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Niecała - Sulejówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Niecała - Sulejówek znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Benedykta w Sulejówku w odległości 140 m, Liceum Ogólnokształcące Benedykta w Sulejówku w odległości 140 m, Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Otwartych Serc" w odległości 270 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Niecała - Sulejówek w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Victoria Sulejówek, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 21.03.2019

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Sulejówku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: