Wodociągowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wodociągowa, oferowane bezpośrednio przez P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Sulejówek, ul. Wodociągowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 172 oferty w najbliższej okolicy!

Wodociągowa

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Laveli Residence
  od: 9 936 zł/m2

  Laveli Residence

  Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.

  Mieszkanie Stara Miłosna, Wesoła, Warszawa
  ul. Fabryczna 2
  14.9 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 40-94 m2
  • Mieszkań: 59
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

W Sulejówku przy ul. Wodociągowej powstaje nasza nowa inwestycja- 2-etapowy kameralny i funkcjonalny projekt mieszkalny. W jego skład wchodzić będzie 6 budynków, w niskiej 3-piętrowej zabudowie.

Wkrótce w sprzedaży pojawi się I etap, który składa się z 3 budynków, a w każdym z nich będzie po 30 mieszkań w metrażu od 33 do 68 m2.

Inwestycja Wodociągowa znajduje się w Sulejówku, ul. Wodociągowa (0.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.H.U."KONSTANS"- K. Król.

Inwestycja Wodociągowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wodociągowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.H.U."KONSTANS"- K. Król przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej. Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Komunikacja

Sulejówek leży na trasie magistrali kolejowej Moskwa – Berlin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Do Warszawy można dostać się pociągiem Kolei Mazowieckich oraz SKM. Poza tym kursują autobusy prywatnych przewoźników oraz linie 173 (na krańcu zachodnim) i 704 (na krańcu południowym) obsługiwane przez ZTM.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wodociągowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wodociągowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wodociągowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mariańska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wodociągowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wodociągowa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wodociągowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 06.05.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: