Wodociągowa Etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.H.U."KONSTANS"- K. Król

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wesoła Residence II(1.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wesoła, Wola Grzybowska, ul. Armii Krajowej 78 (15.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 400 brutto/m2
  Wesoła Residence II
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 46 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 5 ofert
  Miglack
 • Rezydencja pod Świerkami(2.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Fabryczna 6A (14.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 226 brutto/m2
  Rezydencja pod Świerkami
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 63 - 105 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  GPK INVEST SP. Z O. O. SP. K.

Opis Inwestycji

W skład tego projektu wchodzą 4 trzypiętrowe budynki z windą oraz garażem naziemnym.W inwestycji tej wybudowanych zostanie 112 mieszkań. Znajdziecie tu Państwo mieszkania dwupokojowe ( od 36,36m2 do 41,70m2) , trzypokojowe (od 43,43m2 do 56,06 m2) oraz czteropokojowe ( 58,65m2) Wszystkie mieszkania są z balkonami/tarasami. Osiedle będzie ogrodzone, przewidziano także monitoring oraz plac zabaw dla najmłodszych.W sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a stacja SKM oddalona jest niecałe 2 km.Najbliższy sklep spożywczy usytuowany jest tuż obok osiedla.Inwestycja realizowana jest z własnych środków a grunt nie jest obciążony kredytem.Termin oddania do użytkowania to 31 marzec 2021, a podpisanie umów przenoszących własność nastąpi do 31 sierpnia 2021.Zapraszamy do kontaktu między poniedziałkiem a piątkiem w godz. 8.00-16.00.

Inwestycja Wodociągowa Etap III znajduje się w Sulejówku, ul. Wodociągowa (0.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera P.H.U."KONSTANS"- K. Król.

Inwestycja Wodociągowa Etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wodociągowa Etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.H.U."KONSTANS"- K. Król przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wodociągowa Etap III

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej. Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Komunikacja

Sulejówek leży na trasie magistrali kolejowej Moskwa – Berlin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Do Warszawy można dostać się pociągiem Kolei Mazowieckich oraz SKM. Poza tym kursują autobusy prywatnych przewoźników oraz linie 173 (na krańcu zachodnim) i 704 (na krańcu południowym) obsługiwane przez ZTM.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wodociągowa Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wodociągowa Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mariańska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wodociągowa Etap III znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wodociągowa Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 24.10.2019

Data aktualizacji: 20.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie