Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe domy Sulejówek - 8 ofert w 1 inwestycjach

 • Osiedle na Królewskiej

  Nowe domy na sprzedaż miński, Sulejówek, ul. Królewska (0.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 900 brutto/m2
  Osiedle na Królewskiej
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 5
  AT Development Sp. z o.o.
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Akacjowe Ogrody

  Nowe domy na sprzedaż miński, Sulejówek, ul. Szklarniowa (0.9 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Akacjowe Ogrody

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: wyprzedane
  Kerbud i Elbix
 • Osiedle Drobiarska

  Nowe domy na sprzedaż miński, Sulejówek, ul. Drobiarska (1.1 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Osiedle Drobiarska

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: wyprzedane
  Domeko
 • Kraszewskiego II

  Nowe domy na sprzedaż miński, Sulejówek, ul. Kraszewskiego 35 (4.1 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Kraszewskiego II

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: wyprzedane
  Iwbau Sp.c.

Dlaczego warto zamieszkać w Sulejówku?

Sulejówek to niewielkie miasto położone w województwie mazowieckim. Jest oddalone ok. 22 km od centrum stolicy. Bezpośrednio graniczy z dzielnicą Wesoła, jak i od północy z Zielonką. Powierzchnia Sulejówka składa się głównie z lasów, użytków rolnych oraz zabudowy osiedlowej. Jest jednym z najbardziej zielonych miast w województwie mazowieckim. Nieruchomości w Sulejówku położone są blisko stolicy oraz w otoczeniu licznych terenów zielonych. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna zarówno dla deweloperów, jak i przyszłych mieszkańców. W ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie budzą nowe domy. Inwestycje w Sulejówku stają się coraz popularniejsze, a to przede wszystkim ze względu na niższą ceną w porównaniu do nieruchomości warszawskich. Miasto posiada wiele zalet, a jedną z nich jest spokój i przestrzeń, której zdecydowanie brakuje w większych aglomeracjach. 

Idealna lokalizacja

Miejscowość ta jest wręcz idealna dla osób pragnących zaznać spokoju, ciszy oraz odpoczynku od zgiełku stolicy. Powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji w otoczeniu przyrody. Stopniowo rozwija się infrastruktura miejska oraz pojawiają osiedla nowych domów w Sulejówku. Do dyspozycji mieszkańców są liczne sklepy i lokale usługowe, a także bogata oferta kulturalno-sportowa. Nowe domy na sprzedaż znajdują się w pobliżu m.in. klubów sportowych, prowadzących zajęcia z atletyki, siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe. W Sulejówku mieści się Muzeum Józefa Piłsudskiego, Dworek “Siedziba” Moraczewskich i Park Glinianki. Miasto posiada także dobrze rozwiniętą sieć węzłów komunikacyjnych. Znajduje się tutaj droga krajowa nr 2, która z jednej strony prowadzi do Warszawy, a z drugiej do granicy z Białorusią. Oprócz niej przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 637 oraz nr 638. Ponadto funkcjonuje tu komunikacja publiczna, dzięki której do centrum Warszawy można dotrzeć zaledwie w 25 min. Jeśli chodzi o ofertę edukacyjną, działają tutaj przedszkola i żłobki, a także szkoły podstawowe i ponadpodstawowe w tym również prywatne oraz szkoła muzyczna. 

Nowe domy Sulejówek

Domy na sprzedaż w Sulejówku to inwestycja na lata. Popyt na takie nieruchomości stale wzrasta a dzięki świetnej lokalizacji, oferta staje się atrakcyjniejsza. Domy od dewelopera charakteryzują się zabudową wielorodzinną w kameralnej okolicy. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru przestronne i funkcjonalne lokale trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe o powierzchni od 85 m2 do 140 m2.Ten fakt zadowoli młode małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Ponadto nieruchomości w Sulejówku zlokalizowane są w pobliżu licznych placów zabaw. Do dyspozycji lokatorów są specjalne komórki do przechowywania rzeczy oraz garaże, które usytuowane są zazwyczaj w podziemnej części budynku. Dodatkowo wszystkie osiedla nowych domów są ogrodzone oraz posiadają monitoring. Inwestycja w nieruchomość w Sulejówku to doskonała okazja dla ludzi ceniących sobie spokój, komfort, dogodny dojazd do Warszawy i kontakt z przyrodą. Nowe domy w Sulejówku charakteryzują się atrakcyjnymi cenami na rynku nieruchomości. Cena domów na sprzedaż wynosi ok. 6-8 tys.zł/mkw. Wszystko zależy od okolicy oraz od tego, czy jest ona dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami stolicy. 


Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Sulejówku? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.  

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij