Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Dlaczego warto zamieszkać w Sulejówku?

Sulejówek to niewielkie miasto położone w województwie mazowieckim. Jest oddalone ok. 22 km od centrum stolicy. Bezpośrednio graniczy z dzielnicą Wesoła, jak i od północy z Zielonką. Powierzchnia Sulejówka składa się głównie z lasów, użytków rolnych oraz zabudowy osiedlowej. Jest jednym z najbardziej zielonych miast w województwie mazowieckim. Nieruchomości w Sulejówku położone są blisko stolicy oraz w otoczeniu licznych terenów zielonych. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna zarówno dla deweloperów, jak i przyszłych mieszkańców. W ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie budzą nowe domy. Inwestycje w Sulejówku stają się coraz popularniejsze, a to przede wszystkim ze względu na niższą ceną w porównaniu do nieruchomości warszawskich. Miasto posiada wiele zalet, a jedną z nich jest spokój i przestrzeń, której zdecydowanie brakuje w większych aglomeracjach. 

Idealna lokalizacja

Miejscowość ta jest wręcz idealna dla osób pragnących zaznać spokoju, ciszy oraz odpoczynku od zgiełku stolicy. Powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji w otoczeniu przyrody. Stopniowo rozwija się infrastruktura miejska oraz pojawiają osiedla nowych domów w Sulejówku. Do dyspozycji mieszkańców są liczne sklepy i lokale usługowe, a także bogata oferta kulturalno-sportowa. Nowe domy na sprzedaż znajdują się w pobliżu m.in. klubów sportowych, prowadzących zajęcia z atletyki, siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe. W Sulejówku mieści się Muzeum Józefa Piłsudskiego, Dworek “Siedziba” Moraczewskich i Park Glinianki. Miasto posiada także dobrze rozwiniętą sieć węzłów komunikacyjnych. Znajduje się tutaj droga krajowa nr 2, która z jednej strony prowadzi do Warszawy, a z drugiej do granicy z Białorusią. Oprócz niej przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 637 oraz nr 638. Ponadto funkcjonuje tu komunikacja publiczna, dzięki której do centrum Warszawy można dotrzeć zaledwie w 25 min. Jeśli chodzi o ofertę edukacyjną, działają tutaj przedszkola i żłobki, a także szkoły podstawowe i ponadpodstawowe w tym również prywatne oraz szkoła muzyczna. 

Nowe domy Sulejówek

Domy na sprzedaż w Sulejówku to inwestycja na lata. Popyt na takie nieruchomości stale wzrasta a dzięki świetnej lokalizacji, oferta staje się atrakcyjniejsza. Domy od dewelopera charakteryzują się zabudową wielorodzinną w kameralnej okolicy. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru przestronne i funkcjonalne lokale trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe o powierzchni od 85 m2 do 140 m2.Ten fakt zadowoli młode małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Ponadto nieruchomości w Sulejówku zlokalizowane są w pobliżu licznych placów zabaw. Do dyspozycji lokatorów są specjalne komórki do przechowywania rzeczy oraz garaże, które usytuowane są zazwyczaj w podziemnej części budynku. Dodatkowo wszystkie osiedla nowych domów są ogrodzone oraz posiadają monitoring. Inwestycja w nieruchomość w Sulejówku to doskonała okazja dla ludzi ceniących sobie spokój, komfort, dogodny dojazd do Warszawy i kontakt z przyrodą. Nowe domy w Sulejówku charakteryzują się atrakcyjnymi cenami na rynku nieruchomości. Cena domów na sprzedaż wynosi ok. 6-8 tys.zł/mkw. Wszystko zależy od okolicy oraz od tego, czy jest ona dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami stolicy. 


Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Sulejówku? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.  

Informacje o Sulejówku

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej. Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: