Wodociągowa etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 249 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Wodociągowa etap II

Wodociągowa

Inwestycja Wodociągowa znajduje się w Sulejówku, ul. Wodociągowa (0,1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U."KONSTANS"- K. Król. Inwestycja Wodociągowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 90 lokali mieszkalnych . Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Sulejówek, ul. Wodociągowa (0,1 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Wodociągowa
 • Gotowe do zamieszkania
P.H.U."KONSTANS"- K. Król
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Ogrody Wesoła (1,6 km dalej)

Inwestycja Ogrody Wesoła znajduje się na Woli Grzybowskiej, Ul. Armii Krajowej 94 (15,7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Bondomo Immobilien sp. z o.o.. Inwestycja Ogrody Wesoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchniach od 159 do 220 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wola Grzybowska, Ul. Armii Krajowej 94 (15,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Ogrody Wesoła
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 159 - 220 m2
 • Liczba pokoi: 5 - 6
Bondomo Immobilien sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Wesoła Residence (1,9 km dalej)

Inwestycja Wesoła Residence znajduje się na Woli Grzybowskiej, ul.Armii Krajowej 76 (15,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Miglack . Inwestycja Wesoła Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 96 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 58 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wola Grzybowska, ul.Armii Krajowej 76 (15,4 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 999 zł/m2

Inwestycja polecana

Wesoła Residence
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 58 - 60 m2
 • Liczba pokoi: 3
Miglack
Mieszkania spełniające kryteria

Konopna 3 (6,4 km dalej)

Inwestycja Konopna 3 znajduje się w Aninie, ul. Konopna 3 (11,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera P.P.U.H. Orion. Inwestycja Konopna 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 88 do 128 metrów kwadratowych.

Warszawa, Anin, ul. Konopna 3 (11,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 624 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Konopna 3
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 88 - 128 m2
 • Liczba pokoi: 3
P.P.U.H. Orion
Mieszkania spełniające kryteria

Etap II osiedla, który realizujemy w Sulejówku przy ul. Wodociągowej składał się będzie z trzech budynków- dwa z nich będą z windą i garażem (Wodociągowa 9 i 9A) oraz jeden bez windy i garażu (Wodociągowa 9B), w sumie 81 mieszkań.

Do części mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki lokatorskie, które zwiększą funkcjonalność i kameralność mieszkań. Mieszkania na piętrach będą posiadały wygodne balkony a na ostatnich kondygnacjach zaprojektowane zostały duże tarasy.

W naszej ofercie znajda Państwo mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 27 do 65 m2 . Osoby, które potrzebują więcej przestrzeni mogą rozważyć połączenie dwóch sąsiadujących ze sobą lokali co pozwoli na wykreowanie przestrzeni dostosowanej do własnych potrzeb. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, na jego terenie znajdował się będzie plac zabaw dla dzieci. Inwestycja stanowi odrębną własność firmy i jest realizowana na gruncie bez obciążeń hipotecznych.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2018 roku.

Inwestycja Wodociągowa etap II znajduje się w Sulejówku, ul. Wodociągowa została zrealizowana przez dewelopera P.H.U."KONSTANS"- K. Król.

Inwestycja Wodociągowa etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań . Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wodociągowa etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 5 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.H.U."KONSTANS"- K. Król przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w budynkach 9 i 9A,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, winda, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Wodociągowa etap II

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej.

Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Komunikacja

Sulejówek leży na trasie magistrali kolejowej Moskwa – Berlin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Do Warszawy można dostać się pociągiem Kolei Mazowieckich oraz SKM. Poza tym kursują autobusy prywatnych przewoźników oraz linie 173 (na krańcu zachodnim) i 704 (na krańcu południowym) obsługiwane przez ZTM. W odległości 650 metrów od inwestycji Wodociągowa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: DROBIARSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wodociągowa etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Anglojęzyczne Our Preschool w odległości 350 m, Przedszkole "Przytulanka" w odległości 950 m, Zespół Szkół nr 1 w odległości 1 050 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m Jackiewicz Katarzyna, lek. med. pediatra. Rehabilitacja. Wizyty domowe, w odległości 900 m Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna, w odległości 950 m ZOZ w Sulejówku Przychodnia nr 1.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Kubaj Małgorzata. Kwiaciarnia. Kwiaty, wiązanki ślubne w odległości 750 m, Juma. Meble kuchenne w odległości 800 m, Sklep spożywczy WSS Społem Praga Południe w odległości 850 m.

Data publikacji: 12 grudnia 2017 13:44

Data aktualizacji: 01 lutego 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet