Sokołówka Residence

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętej Teresy, oferowane bezpośrednio przez

Samson-Dom

Łódź, Radogoszcz, ul. Świętej Teresy 21

Sokołówka Residence

4 zdjęcia

Sokołówka Residence
Sokołówka Residence
Sokołówka Residence
Sokołówka Residence

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

44 - 93/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Arturówek - 2000 m

Przystanek Tramwajowy - 500 m

Przystanek Autobusowy - 310 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

15 placówek medycznych, 18 placówek edukacyjnych, 11 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 22 obiekty sportowe, 22 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 93 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Sokołówka Residence znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Sokołówka Residence logo

Inwestycja Sokołówka Residence to kompleks 2 kaskadowo ułożonych względem siebie budynków, w których łącznie zaprojektowano 32 ustawne mieszkania, o układzie od 2 do 4 pokoi o metrażach od 43 do 89 mkw. Dużym atutem jest kameralność inwestycji. Mimo iż w budynku znajduję się tylko 14 lub 18 mieszkań komunikacje miedzy piętrami podziemnymi jak i nadziemnymi zapewniają windy. W każdym z budynków znajdziemy dwustronne mieszkania z balkonami lub z ogródkami jak również przestronne mieszkania z dużymi tarasami ok 90 m kw umiejscowionych na ostatniej kondygnacji oferując piękny widok na zielony Julianów. W części podziemnej została zaprojektowana wspólna dla obu budynków hala garażowa, w której znajduje się aż 44 miejsc postojowych oraz miejsce na komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji zaprojektowane zostały również naziemne miejsca parkingowe jak również tereny zielone. Z pewnością będzie to miejsce zachęcało do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja Sokołówka Residence znajduje się na Radogoszczu, ul. Świętej Teresy 21 (5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Samson-Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sokołówka Residence w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 93 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Samson-Dom przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji w odległości 650 m od Al. Włókniarzy gwarantuje wygodną komunikację w kierunku Centrum miasta. Niespełna 20 minut zajmie dotarcie na autostradę A2, kierując się w stronę Warszawy. W zasięgu 10-minutowego spaceru znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe, zapewniając dojazd do centrum. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe. Codzienne zakupy będzie można zrobić w pobliskich supermarketach lub mniejszych sklepach osiedlowych. Osiedle powstanie w dzielnicy Julianów w odległości 650m do Parku Adama Mickiewicza W niedalekiej odległości znajduje się Stadion Start Łódź – miejsce wielu wydarzeń sportowych, widowiskowych i kulturalnych.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sokołówka Residence?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sokołówka Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2000 metrów od inwestycji Sokołówka Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sokołówka Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sokołówka Residence znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne dla Dzieci z Wadami Słuchu w odległości 240 m, przedszkole w odległości 440 m, Przedszkole Miejskie nr 143 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sokołówka Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Władysława Biegańskiego w odległości 100 m, Budynek B w odległości 110 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sokołówka Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sokołówka Residence w odległości 180 m znajduje się Spółdzielczy Klub Sportowy START, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.08.2021
Data aktualizacji: 06.12.2023
Sokołówka Residence logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Tuwima 34, Łódź

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: