Trio Park

Mieszkania na sprzedaż ul. Kilara, oferowane bezpośrednio przez Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Kilara 11

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Trio Park

5 zdjęć

Trio Park
Trio Park
Trio Park
Trio Park

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Trio Park to kompleks trzech nowoczesnych budynków 2 i 5-cio piętrowych. Inwestycja usytuowana jest w południowo-zachodniej części Bałut przy ul. Kilara 11.

W kompleksie zaplanowano 54 mieszkania o różnych powierzchniach od 33,6m2 do 75,7m2.

Wszystkie mieszkania posiadają wygodne balkony lub przestronne tarasy, a także wyposażone są w instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz teletechniczne. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano windy cichobieżne, a w parterze budynków garaże.

Inwestycja realizowana jest przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości materiałów. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i zagospodarowany.

Inwestycja Trio Park znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Kilara 11 (4.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Trio Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (36 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (36 miejsc): miejsca postojowe w garażach.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja - cicha spokojna okolica, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i Parku przy Hipotecznej, ale jednocześnie umożliwiająca szybki dojazd do Centrum Miasta. Przyszli mieszkańcy osiedla z pewnością docenią komfort związany z dogodnym dostępem do wielu punktów handlowo-usługowych czy punktów medycznych. W pobliżu inwestycji mieszczą się liczne sklepy jak Lidl, Biedronka; kioski, punkty gastronomiczne, placówki oświatowe (Szkoła Podstawowa nr 55, Przedszkole Miejskie nr 153).

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Trio Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trio Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Trio Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hipoteczna - Olsztyńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Trio Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Park znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi w odległości 200 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 w odległości 200 m, Szkoła Policealna nr 7 w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trio Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Park w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Siłownia Raj.

Data publikacji: 14.05.2020
Data aktualizacji: 07.02.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: