Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 156,68 m² - numer 6

Warszawa, Żoliborz, ul. Kolektorska 15Inwestycja: Prestige ResidenceDeweloper: Prestige

Cena: 2 506 880 zł brutto
16 000 zł/m² brutto
Prestige Residence

11 zdjęć

Prestige Residence
Cena:
2 506 880 zł
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
156,68 m²
Piętro:
3 piętro
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku
Udogodnienia
ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Prestige Residence

Transport

Hłaski 02 - 220 m

Sklepy

Żabka - 430 m

Edukacja

Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji - 80 m

Sport

FITwoman - 360 m

Zdrowie

Medica Pro Familia - 370 m

Prestige Residence mieści się na Kolektorskiej – położonej na terenie przedwojennego Żoliborza. Ta zaciszna uliczka posiada w zabudowie sąsiedztwo willi jednorodzinnych. W okolicy powstają również nowe budynki jedno- i wielorodzinne. Teren jest ukształtowany na wyższych i niższych partiach, co sprawia ciekawe wrażenie posadowionej na nim zabudowy. W okolicy zamieszkują znane rodziny ze świata politycznego i biznesu. Z okien budynku i tarasów patrzymy na zieleń Stawów Kellera, należącego onegdaj do olbrzymich włości letniej rezydencji Królowej Marysieńki, których pozostałością jest również Park Kaskada. Park Stawy Kellera na Marymoncie, dawny królewski zwierzyniec, kiedyś tworzył z Parkiem Kaskada jedną całość, nim nie został przecięty trasą AK. W odległości ok. 900m od Prestige Residence znajduje się Lasek Bielański. Granica przestrzeni zielonej biegnie od nurtu Wisły na wysokości ul. Zgrupowania AK "Kampinos" do skrzyżowania ulicy Marymonckiej z ul. Prozy, następnie ulicą Marymoncką, Podleśną, Gwiaździstą przecinając w poprzek Wybrzeże Gdyńskie, nurtem Wisły w kierunku północnym.

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Prestige Residence logo

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 156,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Prestige Residence na Żoliborzu, ul. Kolektorska 15 (5.9 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Prestige.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 10 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 4 oferty o powierzchni od 96 do 181 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Prestige Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 6 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 2 506 880 zł (16 000 zł/m²).

Opis Inwestycji

Tereny zielone8 parków w okolicy
Kameralny budynek10 mieszkań w inwestycji

Prestige Residence wyróżnia klasyczna bryła budynku, zatopiona w starannie skomponowanej zieleni oraz przemyślane projekty apartamentów zaaranżowanych z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców.

Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco – uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku. W budynku zastosowano materiały wykończeniowe w najlepszym gatunku: kamienne posadzki i schody, chromowane dodatki i poręcze oraz wykwintne okładziny z lakierowanego na wysoki połysk hebanu nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Fronty pokryto częściowo piaskowcem i czarnym granitem, podkreślającym styl i charakter inwestycji. Detale uzupełniają specjalnie zaprojektowane balustrady nawiązujące do stylistyki lat 30. oraz modrzewiowe okna.

Przyjęte rozwiązania należą do rzadkości we współczesnym budownictwie, zaś ich inspiracją były wille nawiązujące do epoki Art Deco znajdujące się na Marymoncie i Żoliborzu.

Specjalnym miejscem odpoczynku jest ustronny ogród o minimalistycznym charakterze, gdzie można odpocząć przy akompaniamencie wody szemrzącej wśród specjalnie zaprojektowanych głazów i zieleni.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Prestige Residence.

Data publikacji: 29.04.2021
Data aktualizacji: 26.08.2021
Prestige Residence logo

Piotr Siwiec

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Warszawa ul. Kolektorska 15

Wizytę w biurze należy wcześniej umówić telefonicznie.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: