Prestige Residence

Mieszkania na sprzedaż ul. Kolektorska, oferowane bezpośrednio przez Prestige

Warszawa, Żoliborz, ul. Kolektorska 15
Ceny od: 16 000 zł brutto/m2
Prestige Residence

11 zdjęć

Prestige Residence
Prestige Residence
Prestige Residence
Prestige Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Prestige Residence dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
3
95,68 m²
1
1 674 400 zł
10
3
128,61 m²
4
2 572 200 zł
6
4
156,68 m²
3
2 506 880 zł
9
5
180,76 m²
4
3 615 200 zł

Opis Inwestycji

Prestige Residence logo

Prestige Residence wyróżnia klasyczna bryła budynku, zatopiona w starannie skomponowanej zieleni oraz przemyślane projekty apartamentów zaaranżowanych z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców.

Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco – uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku. W budynku zastosowano materiały wykończeniowe w najlepszym gatunku: kamienne posadzki i schody, chromowane dodatki i poręcze oraz wykwintne okładziny z lakierowanego na wysoki połysk hebanu nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Fronty pokryto częściowo piaskowcem i czarnym granitem, podkreślającym styl i charakter inwestycji. Detale uzupełniają specjalnie zaprojektowane balustrady nawiązujące do stylistyki lat 30. oraz modrzewiowe okna.

Przyjęte rozwiązania należą do rzadkości we współczesnym budownictwie, zaś ich inspiracją były wille nawiązujące do epoki Art Deco znajdujące się na Marymoncie i Żoliborzu.

Specjalnym miejscem odpoczynku jest ustronny ogród o minimalistycznym charakterze, gdzie można odpocząć przy akompaniamencie wody szemrzącej wśród specjalnie zaprojektowanych głazów i zieleni.

Inwestycja Prestige Residence znajduje się na Żoliborzu, ul. Kolektorska 15 (5.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Prestige.

Inwestycja Prestige Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prestige Residence w sprzedaży 4 nowe mieszkania o powierzchni od 96 do 181 metrów kwadratowych, w cenie od 16 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 96 do 129 m2 w cenie od 1 674 400 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni 157 m2 w cenie od 2 506 880 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni 181 m2 w cenie od 3 615 200 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Prestige przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 96 do 181 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 1 674 400 do 3 615 200 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 16 000 do 20 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prestige Residence mieści się na Kolektorskiej – położonej na terenie przedwojennego Żoliborza. Ta zaciszna uliczka posiada w zabudowie sąsiedztwo willi jednorodzinnych. W okolicy powstają również nowe budynki jedno- i wielorodzinne. Teren jest ukształtowany na wyższych i niższych partiach, co sprawia ciekawe wrażenie posadowionej na nim zabudowy. W okolicy zamieszkują znane rodziny ze świata politycznego i biznesu. Z okien budynku i tarasów patrzymy na zieleń Stawów Kellera, należącego onegdaj do olbrzymich włości letniej rezydencji Królowej Marysieńki, których pozostałością jest również Park Kaskada. Park Stawy Kellera na Marymoncie, dawny królewski zwierzyniec, kiedyś tworzył z Parkiem Kaskada jedną całość, nim nie został przecięty trasą AK. W odległości ok. 900m od Prestige Residence znajduje się Lasek Bielański. Granica przestrzeni zielonej biegnie od nurtu Wisły na wysokości ul. Zgrupowania AK "Kampinos" do skrzyżowania ulicy Marymonckiej z ul. Prozy, następnie ulicą Marymoncką, Podleśną, Gwiaździstą przecinając w poprzek Wybrzeże Gdyńskie, nurtem Wisły w kierunku północnym.

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prestige Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestige Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Prestige Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hłaski 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prestige Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Residence znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 80 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 80 m, Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestige Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Pro Familia w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestige Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Przystanek piekarnia, w odległości 470 m znajduje się Bake and cake.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Residence w odległości 360 m znajduje się FITwoman, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2020
Data aktualizacji: 26.08.2021
Prestige Residence logo

Piotr Siwiec

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Warszawa ul. Kolektorska 15

Wizytę w biurze należy wcześniej umówić telefonicznie.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: