Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Prestige Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kolektorska, oferowane bezpośrednio przez

Prestige

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Kolektorska 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Prestige ResidencePrestige Residence

11 zdjęć

Prestige Residence
Prestige Residence
Prestige Residence
Prestige Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 10 parków w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

Prestige Residence logo

Prestige Residence wyróżnia klasyczna bryła budynku, zatopiona w starannie skomponowanej zieleni oraz przemyślane projekty apartamentów zaaranżowanych z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców.

Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco – uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku. W budynku zastosowano materiały wykończeniowe w najlepszym gatunku: kamienne posadzki i schody, chromowane dodatki i poręcze oraz wykwintne okładziny z lakierowanego na wysoki połysk hebanu nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Fronty pokryto częściowo piaskowcem i czarnym granitem, podkreślającym styl i charakter inwestycji. Detale uzupełniają specjalnie zaprojektowane balustrady nawiązujące do stylistyki lat 30. oraz modrzewiowe okna.

Przyjęte rozwiązania należą do rzadkości we współczesnym budownictwie, zaś ich inspiracją były wille nawiązujące do epoki Art Deco znajdujące się na Marymoncie i Żoliborzu.

Specjalnym miejscem odpoczynku jest ustronny ogród o minimalistycznym charakterze, gdzie można odpocząć przy akompaniamencie wody szemrzącej wśród specjalnie zaprojektowanych głazów i zieleni.

Inwestycja Prestige Residence znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Kolektorska 15 (5.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Prestige.

Inwestycja Prestige Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prestige Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prestige Residence mieści się na Kolektorskiej – położonej na terenie przedwojennego Żoliborza. Ta zaciszna uliczka posiada w zabudowie sąsiedztwo willi jednorodzinnych. W okolicy powstają również nowe budynki jedno- i wielorodzinne. Teren jest ukształtowany na wyższych i niższych partiach, co sprawia ciekawe wrażenie posadowionej na nim zabudowy.

W okolicy zamieszkują znane rodziny ze świata politycznego i biznesu.

Z okien budynku i tarasów patrzymy na zieleń Stawów Kellera, należącego onegdaj do olbrzymich włości letniej rezydencji Królowej Marysieńki, których pozostałością jest również Park Kaskada. Park Stawy Kellera na Marymoncie, dawny królewski zwierzyniec, kiedyś tworzył z Parkiem Kaskada jedną całość, nim nie został przecięty trasą AK.

W odległości ok. 900m od Prestige Residence znajduje się Lasek Bielański. Granica przestrzeni zielonej biegnie od nurtu Wisły na wysokości ul. Zgrupowania AK "Kampinos" do skrzyżowania ulicy Marymonckiej z ul. Prozy, następnie ulicą Marymoncką, Podleśną, Gwiaździstą przecinając w poprzek Wybrzeże Gdyńskie, nurtem Wisły w kierunku północnym.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prestige Residence?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestige Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 540 metrów od inwestycji Prestige Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słodowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prestige Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Residence znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 18 m, przedszkole w odległości 46 m, szkoła w odległości 59 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestige Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AB Ortodoncja w odległości 269 m, Medica Pro Familia w odległości 369 m, White Dental Clinic w odległości 395 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestige Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 356 m znajduje się Carrefour Express Żeromskiego 1, w odległości 431 m znajduje się Żabka, w odległości 439 m znajduje się Przystanek Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Residence w odległości 256 m znajduje się boisko / kort, w odległości 379 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 387 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.11.2020
Data aktualizacji: 02.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023