Prestige Residence

11 zdjęć

Prestige Residence
Prestige Residence
Prestige Residence
Prestige Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Prestige Residence dostępna jest 1 oferta

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.

Powierzchnie mieszkań:

181 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się na poziomie 3 200 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 17 703 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Prestige Residence logo

Prestige Residence wyróżnia klasyczna bryła budynku, zatopiona w starannie skomponowanej zieleni oraz przemyślane projekty apartamentów zaaranżowanych z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców.

Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco – uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku. W budynku zastosowano materiały wykończeniowe w najlepszym gatunku: kamienne posadzki i schody, chromowane dodatki i poręcze oraz wykwintne okładziny z lakierowanego na wysoki połysk hebanu nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Fronty pokryto częściowo piaskowcem i czarnym granitem, podkreślającym styl i charakter inwestycji. Detale uzupełniają specjalnie zaprojektowane balustrady nawiązujące do stylistyki lat 30. oraz modrzewiowe okna.

Przyjęte rozwiązania należą do rzadkości we współczesnym budownictwie, zaś ich inspiracją były wille nawiązujące do epoki Art Deco znajdujące się na Marymoncie i Żoliborzu.

Specjalnym miejscem odpoczynku jest ustronny ogród o minimalistycznym charakterze, gdzie można odpocząć przy akompaniamencie wody szemrzącej wśród specjalnie zaprojektowanych głazów i zieleni.

Inwestycja Prestige Residence znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Kolektorska 15 (5.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Prestige.

Inwestycja Prestige Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prestige Residence w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 181 metrów kwadratowych , w cenie od 17 703 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prestige Residence mieści się na Kolektorskiej – położonej na terenie przedwojennego Żoliborza. Ta zaciszna uliczka posiada w zabudowie sąsiedztwo willi jednorodzinnych. W okolicy powstają również nowe budynki jedno- i wielorodzinne. Teren jest ukształtowany na wyższych i niższych partiach, co sprawia ciekawe wrażenie posadowionej na nim zabudowy.

W okolicy zamieszkują znane rodziny ze świata politycznego i biznesu.

Z okien budynku i tarasów patrzymy na zieleń Stawów Kellera, należącego onegdaj do olbrzymich włości letniej rezydencji Królowej Marysieńki, których pozostałością jest również Park Kaskada. Park Stawy Kellera na Marymoncie, dawny królewski zwierzyniec, kiedyś tworzył z Parkiem Kaskada jedną całość, nim nie został przecięty trasą AK.

W odległości ok. 900m od Prestige Residence znajduje się Lasek Bielański. Granica przestrzeni zielonej biegnie od nurtu Wisły na wysokości ul. Zgrupowania AK "Kampinos" do skrzyżowania ulicy Marymonckiej z ul. Prozy, następnie ulicą Marymoncką, Podleśną, Gwiaździstą przecinając w poprzek Wybrzeże Gdyńskie, nurtem Wisły w kierunku północnym.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prestige Residence?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestige Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Prestige Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hłaski 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prestige Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Residence znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 80 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 80 m, Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 80 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Residence w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.11.2020
Data aktualizacji: 28.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: