Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Bielany
Znaleziono 144 oferty w 9 inwestycjach

Mapa
 • Osiedle Żółwia

  P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

 • Prestige Residence
  od: 15 000 zł/m2

  Prestige

 • Apartamenty Łomiańska 3
  od: 14 500 zł/m2

  Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

 • Apartamenty Przy Agorze 6
  Pod wynajem

  Home Invest Sp. z o.o.

 • Osiedle Classic
  Pod wynajem

  Victoria Dom S.A.

 • Domy w ogrodzie Wólczyńska 300
  od: 6 746 zł/m2
  Pod wynajem

  WGE Development

 • Sokratesa 17b
  Pod wynajem

  Ogrody Wenus

 • Kwitnące Bielany
  od: 9 600 zł/m2
  Pod wynajem

  Unimax Development

 • Metro Park
  Pod wynajem

  Home Invest Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Bielan:

Bielany zajmują ok. 6 % powierzchni Warszawy i pod względem liczby ludności są trzecią co do wielkości dzielnicą tego miasta. Liczne tereny zielone umożliwiają pieszą i rowerową turystykę, a wyjątkowo dobra sieć komunikacyjna gwarantuje szybkie dotarcie na drugi koniec Warszawy. Bielany to wyjątkowo atrakcyjne miejsce na lokalizację własnego M oraz okolica z ogromnym potencjałem, która zaskoczy niejednego nabywcę mieszkania.

Warszawa Bielany - aktualizacja z dnia 31.03.2021

Przygotowując się do zakupu mieszkania, warto skupić się na osobistych potrzebach oraz zasobach finansowych. Jeśli planujemy zakup mieszkania z kredytem hipotecznym, przygotowania do zakupu mieszkania należy rozpocząć od sprawdzenia zdolności kredytowej. W tym czasie warto też wziąć pod uwagę kwotę, jaka będzie niezbędna do wykończenia wymarzonego mieszkania. Mieszkania z rynku pierwotnego zazwyczaj oddawane są nowym lokatorom w stanie deweloperskim. Istotna jest również data oddania do użytkowania, w najbardziej popularnych dzielnicach mieszkania wyprzedają się jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Mieszkanie na Bielanach, czemu nie?

Decydując się na zakup nowego mieszkania na warszawskich Bielanach, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na liczne udogodnienia. Place zabaw, boiska, sklepy, ośrodki sportowo- rekreacyjne, ścieżki rowerowe (jest tu ponad 30 km tras). Zarówno dorośli, jak i młodsi mieszkańcy Bielan, nie będą mogli narzekać na nudę oraz brak rozrywki. Należy też pamiętać, że znaczną część dzielnicy stanowi natura, która zajmuje 28% powierzchni całej dzielnicy, plasując Bielany w czołówce najbardziej zielonych obszarów Warszawy.

Nowoczesne bloki powstające na warszawskich Bielanach to przemyślane projekty, tworzone z myślą o kliencie. Deweloperzy starają się, aby nowe inwestycje deweloperskie na Bielanach (Warszawa), wpisywały się w charakter dzielnicy i cały panujący tu klimat. Bielany dzielą się na kilkanaście strategicznych obszarów o wyjątkowej atmosferze. Ulice nazywane imionami sławnych artystów, pisarzy, poetów, otoczka drzew i różnorodna architektura dają poczucie kameralnej i przyjaznej atmosfery do życia.

Szukając mieszkania od dewelopera na warszawskich Bielanach, warto zwrócić uwagę na kilkanaście wyodrębnionych terenów takich jak: Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Młociny, Piaski, Placówka, Radiowo, Stare Bielany, Słodowiec, Wawrzyszew, Wólka Węglowa, Wrzeciono.

Metro - zaleta mieszkań na warszawskich Bielanach

Mieszkańcy Bielan należą do osób, które można powiedzieć, mają wyjątkowe szczęście. Bezpośrednia podróż do centrum Warszawy to dla wielu warszawiaków mało osiągalne marzenie. Na Bielanach jest to możliwe za sprawą przebiegającego tu odcinka metra, z aż 4 stacjami – Żeromskiego, Stare Bielany, Metro Wawrzyszew, Metro Młociny. Liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz węzły czy trasy wyjazdowe usprawniają komunikację poza stołeczne miasto. Nowe mieszkania Bielany przy metrze (Metro Warszawa Bielany), to zatem doskonała alternatywa dla osób, którym zależy na szybkim dotarciu do pracy lub szkoły.

Bielany a mieszkanie wynajem? – doskonałe rozwiązanie dla każdego

Decydując się na zakup mieszkania jako inwestycji, przede wszystkim warto zastanowić się nad jego lokalizacją. Osobom poszukującym mieszkania do wynajęcia coraz częściej nie zależy już na umiejscowieniu w ścisłym centrum jak np. Śródmieście. Potrzebami pierwszego planu jest cicha, spokojna okolica, dostęp do przedszkoli, szkół i punktów usługowych.

W tym przypadku, Bielany zdają się doskonałą alternatywą. Nowe bądź używane mieszkanie na Bielanach to doskonały sposób na ulokowanie swoich środków. Przekrój ofert od deweloperów jest naprawdę ogromny. Zatem jest to idealna lokalizacja do zamieszkania. 

Znane uczelnie warszawskie

Może nie każdy wie, ale Bielany są siedzibą kilku ważnych, warszawskich Uczelni Wyższych. Na terenie dzielnicy znhajdują się: Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego (największa taka placówka sportowa w kraju), Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a także Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Papieski Wydział Teologiczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji. Kupno nowego mieszkania na Bielanach to zatem dobry pomysł, aby wynająć mieszkania z myślą o studentach.

Młodzi ludzie, szukający mieszkania na Bielanach, czy gdziekolwiek indziej, niekoniecznie zainteresowani są otoczeniem. Co się z tym wiąże, mieszkanie dla studenta nie musi być luksusowym apartamentem z ochroną, siłownią czy garażem podziemnym. Inwestując w mieszkanie pod wynajem na warszawskich Bielanach, pamiętajmy o tym, aby czynsz był atrakcyjny, a układ pozwalał na tworzenie samodzielnych pokoi. Chcąc wynająć pokój w nowo zakupionym mieszkaniu na Bielanach, skupmy się zatem na atrakcyjnym planie mieszkania. W ten sposób, samodzielne pokoje łatwiej będzie wynająć większej ilości osób, a co za tym idzie, zysk będzie wzrastać.

Bielany, może niektórym kojarzące się z obrzeżami miasta i mało interesującą okolicą to naprawdę ciekawe miejsce na zakup własnego M. Klimatyczne kawiarnie, restauracje, ciekawe miejsca rozrywek to tylko nieliczne z punktów na mapie dzielnicy, które mogą zaskoczyć. Jeśli interesuje Cię, kupno nowego mieszkania na Bielanach skontaktuj się z naszym ekspertem, który wybierze ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Bielanach

Na Bielanach dostępnych jest 296 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 15 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Bielanach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 22 do 181 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (44 mieszkania).
 • 2-pokojowe (92 mieszkania).
 • 3-pokojowe (132 mieszkania).
 • 4-pokojowe (22 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Bielanach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 143 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Bielanach kosztuje 295 000 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 1 823 660 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne. W najbliższym czasie w 1 inwestycji mieszkaniowej odbędą się dni otwarte.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: