Apartamenty Marymoncka II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWAN S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 201 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aleja Słowiańska(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)
  Aleja Słowiańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 39 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
 • Metro Park(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska (5.9 km od centrum Warszawy)
  Metro Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 22 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 70 ofert
  Home Invest Sp. z o.o.
 • Apartamenty Łomiańska 3(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Łomiańska 3 (6.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 750/m2
  Apartamenty Łomiańska 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 58 - 116 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Apartamenty Marymoncka II to kameralny, nowoczesny budynek usytuowany w otoczeniu naturalnych terenów zielonych, mieszczący 48 apartamentów. Dostęp do pięciokondygnacyjnej przestrzeni mieszkalnej zapewniają dwie cichobieżne windy obsługujące również poziom garażu podziemnego. Bryła budynku utrzymana jest w klimacie modernizmu, a powierzchnie apartamentów wahają się od 27 do nawet 172m2. Ostatnie piętro przeznaczone zostało na dwa przestronne i ciekawe architektonicznie penthouse’y.Inwestycja położona jest na pograniczu warszawskich Bielan i Żoliborza. Jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, nie wykluczając przy tym bliskość przyrody. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest Park Stawy Kellera, a w odległości około 10 minut pieszo znajduje się Las Bielański – rezerwat przyrody o łącznej powierzchni 130 hektarów, który poprzez Park i Las Młociński połączony jest z Puszczą Kampinoską.Stacja Metra Słodowiec oddalona jest od inwestycji o ok. 150 metrów. Linie tramwajowe oraz autobusowe znaleźć można w sąsiedztwie obiektu oddzielone od budynku szerokim pasem zieleni.

Inwestycja Apartamenty Marymoncka II znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Marymoncka (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera WAN S.A..

Inwestycja Apartamenty Marymoncka II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Marymoncka II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 197 metrów kwadratowych w cenie od 10 808 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WAN S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 20 komórek lokatorskich 8000PLN-m.kw..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (20): 8000PLN-m.kw..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: recepcja, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Marymoncka II

Inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Stawy Kellera. W odległości około 10 minut pieszo znajduje się Las Bielański, rezerwat przyrody o łącznej powierzchni 130 hektarów, który poprzez Park i Las Młociński połączony jest z Puszczą Kampinoską. Stacja Metra Słodowiec oddalona jest od inwestycji o 300m. Zaś linie tramwajowe oraz autobusowe znaleźć można w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Oddzielone są one jednak od budynku szerokim pasem zieleni.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Marymoncka II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Marymoncka II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Marymoncka II znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 310 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 310 m, Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Marymoncka II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Pro Familia w odległości 130 m, Centrum Medyczne NeuroProtect w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Marymoncka II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Bake and cake, w odległości 220 m znajduje się Przystanek piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Marymoncka II w odległości 170 m znajduje się FITwoman, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Hala Sportowa BKKK.

Data publikacji: 27.06.2019

Data aktualizacji: 16.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie