Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Matexi Polska Sp. Z o.o.

Matexi Polska Sp. Z o.o.

Mazowieckie, Warszawa Al. Jana Pawła II 23

Posiadamy w sprzedaży 207 nieruchomości w 3 inwestycjach

Lista

W Woj. Mazowieckim

 • Apartamenty Marymont

  Inwestycja Apartamenty Marymont znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Lektykarska (6,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Matexi Polska Sp. Z o.o.. Inwestycja Apartamenty Marymont jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 21 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 164 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 130 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Lektykarska (6,4 km od centrum Warszawy)
  • Termin oddania: 2 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 38
  • Powierzchnia: 31 - 130 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  Matexi Polska Sp. Z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Człuchowska

  Inwestycja Człuchowska znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Człuchowska (7,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Matexi Polska Sp. Z o.o.. Inwestycja Człuchowska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 70 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska (7,1 km od centrum Warszawy)
  • Termin oddania: 4 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 65
  • Powierzchnia: 28 - 98 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Matexi Polska Sp. Z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Kolska od nowa

  Inwestycja Kolska od nowa znajduje się na Powązkach, ul. Kolska (3,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Matexi Polska Sp. Z o.o.. Inwestycja Kolska od nowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 600 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Wola, Powązki, ul. Kolska (3,4 km od centrum Warszawy)
  • Termin oddania: 4 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 104
  • Powierzchnia: 27 - 105 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Matexi Polska Sp. Z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Matexi jest największym belgijskim deweloperem mieszkaniowym. Firma istnieje od 1945 roku i od tego czasu stworzyła wymarzone domy dla ponad 80 000 klientów.Połączenie wnikliwej analizy, doskonałego przygotowania projektów i bogatego doświadczenia specjalistów Matexi sprawia, że idealnie dopasowujemy nasze budynki do otoczenia. Tworzymy właściwe projekty we właściwych miejscach.Każdy budynek bardzo starannie wkomponowujemy w istniejącą infrastrukturę drogową, otaczającą zieleń i okoliczne zabudowania. Na nasze projekty patrzymy oczami potencjalnych mieszkańców i sąsiadów. Dbamy, aby odpowiadały potrzebom i budżetom tych pierwszych oraz były przyjaznym otoczeniem dla tych drugich.

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • Al. Jana Pawła II 23

+48 22 ...

Wiadomości na temat Matexi Polska Sp. Z o.o.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie