Projekt Kamienica G26

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Gnieźnieńska, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Gnieźnieńska 26

Projekt Kamienica G26Projekt Kamienica G26

3 zdjęcia

Projekt Kamienica G26
Projekt Kamienica G26
Projekt Kamienica G26
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

27 - 41/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Wykończenie pod klucz

Stacja kolejowa - Łódź Żabieniec - 2306 m

Przystanek Tramwajowy - 266 m

Przystanek Autobusowy - 274 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 45 placówek edukacyjnych, 45 kawiarni i restauracji, 47 sklepów, 39 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 41 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt Kamienica G26

Projekt G26, to nasza nowa kamienica, gdzie także można kupić mieszkanie wyremontowane i umeblowane pod klucz, którym się również zajmiemy. Jest to kamienica zlokalizowana nieopodal centrum handlowego Manufaktura (900 metrów). Istotnym atutem tego budynku, poza lokalizacją, jest jego kompaktowy rozmiar oraz struktura, bo mamy tam same małe mieszkania (najmniejsze ma 11 m2, a większość ma ok 20 m2). Jesteśmy w zaawansowanym etapie remontu części wspólnych, mając za sobą wymianę ważnych instalacji w budynku, tj. pionów kanalizacyjnych, wentylacji oraz elektryki.

Część klatek schodowych jest już wyremontowanych, a reszta będzie odnawiana w najbliższym czasie. Budynek ma zamykaną bramę oraz nowoczesne domofony. Istotną informacją jest to, że mieszkania są nieco tańsze niż w naszych flagowych inwestycjach. W cenie mieszkania nie ma m.in. kosztów remontu elewacji, którą w najbliższych latach, finansować będzie wspólnota mieszkaniowa z funduszu remontowego. Dla Klientów kluczową informacją jest, że mieszkania są albo nasze, albo naszych Klientów, którzy podchodzą do tego projektu typowo inwestycyjnie. Zatem każdy właściciel jest i będzie żywo zainteresowany tym, aby kamienica piękniała.

Inwestycja Projekt Kamienica G26 znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Gnieźnieńska 26 (3.3 km od centrum Łodzi), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Projekt Kamienica G26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Projekt Kamienica G26 w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 41 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Projekt Kamienica G26?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Projekt Kamienica G26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2306 metrów od inwestycji Projekt Kamienica G26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Żabieniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Projekt Kamienica G26 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Projekt Kamienica G26 znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia na Rzecz Porozumienia z Europą w odległości 158 m, Przedszkole nr 42 w odległości 178 m, Słoneczne Przedszkole nr 42 w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Projekt Kamienica G26 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdrowie Bałuty w odległości 299 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 307 m, Centra Medyczne Medyceusz w odległości 315 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Projekt Kamienica G26 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 175 m znajduje się Żabka, w odległości 183 m znajduje się U Gosi, w odległości 262 m znajduje się Dynia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Projekt Kamienica G26 w odległości 157 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort, w odległości 247 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.12.2023
Data aktualizacji: 18.03.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: