Szafirowa Aleja - mieszkania na sprzedaż

Szafirowa Aleja

Warszawa, Białołęka, ul. Skarbka z Gór

(10,4 km od centrum Warszawy)

Lokalizacja inwestycji Szafirowa Aleja

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Szafirowa Aleja zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Szafirowa Aleja na ul. Skarbka z Gór to nowoczesny kompleks 13 domów mieszkalnych o zabudowie w charakterze willowym. Osiedle położone jest w cichej okolicy na terenie Białołęki.

Szafirowa Aleja przy ulicy Skarbka z Gór – to kameralne osiedle 13 domów mieszkalnych o zabudowie w charakterze willowym, położone w cichej i bezpiecznej okolicy na terenie Białołęki. Kompleks zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i spacerowych z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura oparta na harmonijnej i niskiej trzypiętrowej zabudowie. Atutem osiedla jest optymalne zagospodarowanie terenów zielonych z wykorzystaniem ogrodów, oczek wodnych i przestrzeni rekreacyjnych. Ponadto, na osiedlu znajduje się grill i plac zabaw.

Budynki wyposażone są w:

garaże podziemne

windy

piwnice

balkony i tarasy

ogrody dla mieszkań na parterze

domofony

telewizję kablową

podłączenie telefoniczne i internetowe

Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców gwarantuje ogrodzenie inwestycji oraz całodobowa ochrona.

W dniach 12, 13 listopada biuro sprzedaży Orco będzie nieczynne, za utrudnienia przepraszamy.

Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Inwestycja Szafirowa Aleja znajduje się na Białołęce, ul. Skarbka z Gór (10,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ORCO Property Group.

Inwestycja Szafirowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Szafirowa Aleja pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych w cenie od 6 402 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni 82 m2 w cenie od 525 000 zł (1 mieszkanie).

Aktualnie w inwestycji Szafirowa Aleja w sprzedaży znajduje się 1 mieszkanie które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ORCO Property Group nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 250 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Szafirowa Aleja

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj linie Szybkiej Kolei Miejskiej (stacja PKP Warszawa Choszczówka), zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Dynamicznie rozwijające się osiedla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o niskiej zabudowie to charakterystyczna cecha dzielnicy Białołęka – obszaru położonego w północnej części prawobrzeżnej Warszawy. Duża powierzchnia z przewagą terenów rolnych, leśnych i przemysłowych wpływa na relatywnie niski stopień zaludnienia dzielnicy (ok. 1350 osób na km2) oraz decyduje o bezpieczeństwie lokalizacji. W środkowo-zachodniej części obszaru występują osiedla o gęstej, wysokiej zabudowie, zaś estetykę przestrzeni zapewniają liczne kwietniki, zieleńce, dwa rezerwaty przyrody i cztery parki. W odległości 50 metrów od inwestycji Szafirowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: OS.DERBY III 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Szafirowa Aleja znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Wyspa Skarbów Warszawa w odległości 450 m, Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" w odległości 450 m, Akademia Opieki I Rozwoju Kangurek Małgorzata Falkowska w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Vita-Dental, w odległości 800 m GREEN MEDICA Rodzinne Centrum Medyczne, w odległości 1 300 m Neo Vision Orthodontic S. C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Uryniuk-pres Pizzeria Da Vinci .pl w odległości 150 m, Urząd Pocztowy Warszawa 148 w odległości 250 m, Kawiarnia LAGUNA S.c. Sławomir Głowiński, Dariusz Wizowski w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:10
Data aktualizacji: 30 grudnia 2013 12:36

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

dom kredytowy notus

Konsultant z Domu Kredytowego Notus
pomoże Ci szybko i bezpłatnie
znaleźć najlepszą ofertę kredytu
na zakup wybranej nieruchomości.

  • Biuro sprzedaży

Wiadomości powiązane z ORCO Property Group

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie