Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

INFOLINIA

+48 579 779 123

INFOLINIA

+48 579 779 123

+0 km

Nowe kawalerki na sprzedaż Warszawa, Grodzisk

9 ofert w 2 inwestycjach

Sortuj

  • Poznaj osiedle juu Osiedle juu powstaje w kameralnej części Białołęki przy ul. Skarbka z Gór 47. Inwestycja jest nowoczesnym zespołem mieszkaniowym o indywidualnym charakterze zarówno architektonicznym, jak i urbanistycznym. Sprzyja integracji społecznej oraz budowaniu silnych społeczności lokalnych. Projekt charakteryzuje niska 2-piętrowa zabudowa, dbałość o detale i naturalne materiały. W

    Osiedle Juu

    od 12 416 zł/m²
    Marvipol Development

    3 kwartał 2026

    Warszawa, Białołęka, Grodzisk,

    ul. Skarbka z Gór 47

    1 pokój, Metraż 30-75 m2

  • Osiedle Ostródzka 123 to miejsce wyjątkowe, położone na granicy dzielnic Białołęka i Targówek, świetnie skomunikowane z centrum miasta. Zaprojektowane z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców zapewnia wygodne mieszkania w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko wszelkich możliwości jakie oferuje

    Ostródzka 123 - II etap

    od 11 600 zł/m²
    Wawel Development

    2 kwartał 2026

    Warszawa, Białołęka, Brzeziny,

    ul. Ostródzka 123

    1 pokój, Metraż 29-77 m2

  • Zapis na powiadomienia Grodzisk

    Grodzisk

    Chcesz być na bieżąco z ofertami w tej lokalizacji?

    Zapisz się na powiadomienia i otrzymuj ofetry zgodne z Twoimi preferencjami

  • getHome

    Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Grodzisk

Nowe kawalerki na sprzedaż na Grodzisku

Na Grodzisku dostępnych jest 9 ofert kawalerek znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Ile kosztują nowe kawalerki na Grodzisku?

Najtańsza kawalerka na Grodzisku dostępna w sprzedaży kosztuje 439 050 zł. Aktualnie średnia cena za m2 kawalerki na Grodzisku wynosi 15 840 zł.

Aktualnie w inwestycjach na Grodzisku nie obowiązują oferty specjalne na kawalerki.

Grodzisk - kawalerka gotowa do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów na Grodzisku nie ma kawalerek oddanych do użytku. Najpóźniejszy termin oddania inwestycji kawalerek do użytkowania to koniec I kwartału 2028.

Oferty kawalerek dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty kawalerek na Grodzisku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

  • kawalerki na parterze - 3 lokale
  • kawalerki na niskich piętrach - 6 lokali

Nagrody i wyróżnienia dla rynekpierwotny.pl

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023