Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Białołęka

Znaleziono 1 926 ofert w 44 inwestycjach
Mapa
 • Aroma Park
  od: 9 437 zł/m2
  Pod wynajem

  YIT Development Sp. z o.o.

 • Brzeziny Residence
  od: 7 609 zł/m2
  Pod wynajem

  Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.

 • Głębocka

  Dom Development S.A.

 • Aura Garden
  Pod wynajem

  Mill-Yon Sp. z o.o.

 • Greenwood IV

  Greenwood

 • Biały Dom

  Kompania Domowa Sp. z o.o.

 • Osiedle Metropolia

  UMS Investment

 • Osiedle Hemara - etap II
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Osiedle Życzliwa Praga - etap II
  od: 8 100 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Future Gardens - Etap II

  JANPUL

 • Warzelnicza III
  od: 7 250 zł/m2
  Pod wynajem

  Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

 • Apartamenty Modlińska
  od: 8 590 zł/m2
  Pod wynajem

  Apartamenty Modlińska

 • Comfort City Perła
  od: 7 344 zł/m2
  Pod wynajem

  BARC Warszawa S.A.

 • Dom Mehoffera
  od: 8 157 zł/m2
  Pod wynajem

  YIT Development Sp. z o.o.

 • Miasteczko Brzeziny
  Pod wynajem

  NAPOLLO

 • Osiedle Życzliwa Praga - Etap III
  od: 8 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

 • Zielone Osiedle

  Europartner II Sp. z o.o. Sp. k.

 • Osiedle Życzliwa Praga - Etap IV
  od: 9 000 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Osiedle Classic

  Victoria Dom S.A.

 • Klasyków 14
  od: 8 536 zł/m2

  Makbud S.C.

 • Fleminga Residence
  Pod wynajem

  Tryboń PPI

 • Nadwiślańska Kaskada
  od: 7 961 zł/m2
  Pod wynajem

  Home Invest Sp. z o.o.

 • Miasto Moje
  od: 8 346 zł/m2
  Pod wynajem

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Aluzyjna 19
  Pod wynajem

  SP Invest

Wiadomości na temat Białołęki:

Białołęka to dzielnica Warszawy zlokalizowana po prawej stronie Wisły. Część stolicy, która przez kilkadziesiąt lat była mocno zaniedbywana. W ostatnim czasie prawobrzeże zaczyna się zmieniać, a sytuacja w tej części miasta uległa mocnej poprawie. Białołęka jest drugą największa pod względem powierzchni dzielnicą Warszawy. Dynamicznie rozwijają się tu zarówno osiedla domów jednorodzinnych, jak i budownictwo mieszkaniowe. To także dzielnica, w której znaleźć można siedziby dużych firm budowlanych, serwisów samochodowych czy warsztatów motoryzacyjnych.

Rynek nieruchomości na Białołęce - dynamiczny rozwój

Obszar Białołęki jest bardzo zróżnicowany pod względem zabudowy. Znaleźć w tej dzielnicy można takie osiedla, jak Tarchomin czy Żerań, gdzie dominuje wysoka zabudowa. Blokowiska z wielkiej płyty i duża gęstość zaludnienia to charakterystyka tego rejonu Białołęki. Średnia mieszkańców przypadająca na metr kwadratowy to około 2000 osób. Są tu również tereny takie, jak Nowodwory, gdzie w szybkim tempie powstają zamknięte osiedla od deweloperów zawierające budynki w kameralnej zabudowie, maksymalnie czteropiętrowe. Najczęściej mieszkania na Białołęce kupią osoby młode które zamierzają nabyć swoje pierwsze własnościowe mieszkanie. Dzielnica zaliczana jest do jednych z najprężniej rozwijających się w stolicy. Z uwagi na powstające tu kolejne inwestycje deweloperskie powstaje coraz więcej ośrodków użyteczności publicznej. Białołęka, razem z Targówkiem i Żoliborzem, to jedyne dzielnice Warszawy, w których powstały mieszkania komunalne, wybudowane w całości z funduszy gminnych.

Białołęka - zagłębie inwestycji deweloperskich

Powierzchnia mieszkań na warszawskiej Białołęce znacząco zaczyna się zwiększać. Powstaje tu wiele nowych inwestycji deweloperskich. Łącznie deweloperzy oferują w tej lokalizacji ponad 2500 mieszkań. Białołęka jest jedną z niewielu warszawskich dzielnic, w których można znaleźć domy od deweloperów - jest ich w tej części miasta aż ok. 38.

Ceny mieszkań na warszawskiej Białołęce

Ceny mieszkań w Warszawie są bardzo mocno zróżnicowane. Zależy to przede wszystkim od tego, w której dzielnicy planujemy kupić nieruchomość. To właśnie lokalizacja naszego mieszkania jest głównym czynnikiem wpływającym na cenę. Deweloperzy, budujący na Białołęce, oferują jedne z najtańszych mieszkań w stolicy. W porównaniu do innych dzielnic - w tym rejonie można znależć atrakcyjne ceny. Deweloperzy bardzo chętnie budują na Białołęce z uwagi na korzystne ceny gruntów w tej okolicy. Zainteresowanych na zakup nieruchomości w tej lokalizacji nie brakuje.

Nowe mieszkania na Białołęce - koszty transakcyjne (stan na 31.03.2021)

Z jakimi opłatami wiąże się zakup nowego mieszkania od dewelopera w dzielnicy Białołęka? Ceny nieruchomości zależą m.in. od lokalizacji, standardu wykończenia, użytych materiałów czy dodatkowych udogodnień. Do kosztów zakupu mieszkania trzeba doliczyć koszt zakupu miejsca parkingowego czy komórki lokatorskiej. To dodatkowy wydatek, chociaż w dłuższej perspektywie może podnieść wartość nieruchomości. Warto mieć na uwadze, że cena dwóch niemal identycznych lokali, położonych w różnych rejonach Białołęki może się różnić, ponieważ wpływ na cenę mieszkania może mieć również kondygnacja. Zazwyczaj najdroższe są mieszkania na 1-2 piętrze, najtańsze na parterze i ostatniej kondygnacji.

Najwięcej tanich mieszkań po prawej stronie Wisły

Dla wielu osób jasne jest, iż Białołęka jest jedną z dzielnic, która oferuje największy wybór najtańszych mieszkań od deweloperów. Naturalnym jest, że wybierają te mieszkania przede wszystkim młodzi ludzie przyjeżdżający do Warszawy (sprawdź również: mieszkania do wynajęcia Białołęka). Jest to jednak dzielnica, która nadal się rozwija, a jej mieszkańcy muszą być przygotowani na wiele wyrzeczeń. Duży wybór tanich mieszkań można znaleźć również w takich dzielnicach, jak Wesoła i Rembertów. W porównaniu do Białołęki, dzielnice te wypadają dosyć blado, ponieważ rynek nieruchomości deweloperskich jest tu niewielki. Osoby poszukujące najtańszych mieszkań w Warszawie mają do wyboru jedynie Białołękę.

Komunikacja

Mimo, że znajduje się dość daleko od centrum Warszawy, Białołęka jest świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. Poza możliwością skorzystania z obwodnicy, czyli S7, istnieje tu komunikacja ZTM, szybkie koleje miejskie i wiele innych. Dzięki temu osoby pracujące np. na Mokotowie czy Pradze Południe mają zapewniony szybki dojazd. Planowana jest także rozbudowa drugiej linii metra, którego stacje mają sięgać aż na Białołękę. Zważywszy na dobre drogi i wiele możliwości dojazdu, dzielnica ta jest bardzo atrakcyjna. Z drugiej strony z Białołęki można szybko dotrzeć nad Jezioro Zegrzyńskie i do Puszczy Kampinoskiej, co również stanowi ogromną zaletę, zwłaszcza dla fanów turystyki rowerowej.

Okolica: przyroda i infrastruktura miejska

Białołęka jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic, jeśli chodzi o roślinność. Znajduje się tu wiele parków, lasków i łąk, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika przyrody. Wiele nowoczesnych osiedli buduje się niemal w lesie, dzięki czemu zapewniają one ciszę i spokój - można tu naprawdę odpocząć. Nowe mieszkania budowane są z myślą o przestrzeni i ekologii, ale jednocześnie komunikacji oraz wygodzie mieszkańca. Dlatego oprócz zielonych przestrzeni, na Białołęce można znaleźć pełną infrastrukturę miejską, począwszy od pawilonów na Marywilskiej, poprzez liczne centra handlowo-usługowe, aż po lokale typowo usługowe. Szkoły, przedszkola czy żłobki powstają tu w dużej ilości, w miarę potrzeb stale napływających mieszkańców. Dodatkowo o rozwój kulturalny dbają miejskie ośrodki kultury czy kina.

Informacje o Białołęce

Na Białołęce dostępne są 1 992 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 58 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Białołęce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 135 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (48 mieszkań).
 • 2-pokojowe (859 mieszkań).
 • 3-pokojowe (749 mieszkań).
 • 4-pokojowe (262 mieszkania).
 • 5-pokojowe (21 mieszkań).
 • 6-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Białołęce dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 64 do 205 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Białołęce kosztuje 265 271 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 519 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 6 ofert promocyjnych. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute. W najbliższym czasie w 1 inwestycji mieszkaniowej odbędą się dni otwarte.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: