Bogatyńska Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż Bogatynska, oferowane bezpośrednio przez

Omega Buildings

Wrocław, Fabryczna, Maślice, Bogatynska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 143 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bogatyńska Apartamenty

7 zdjęć

Bogatyńska Apartamenty
Bogatyńska Apartamenty
Bogatyńska Apartamenty
Bogatyńska Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 220 do 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada Komórki lokatorskie w cenie 15 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc) : Zakup obowiązkowy. Miejsca postojowe pojedyncze: 29 000 zł, miejsca postojowe podwójne: 40 000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Bogatyńska Apartamenty znajduje się na Maślicach (8.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Omega Buildings.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bogatyńska Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Omega Buildings przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bogatyńska Apartamenty?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bogatyńska Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1730 metrów od inwestycji Bogatyńska Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bogatyńska Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bogatyńska Apartamenty znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Łobuziaki w odległości 220 m, Punkt Przedszkolny Akademia Delfinka w odległości 510 m, Przedszkole Łobuziaki w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bogatyńska Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Hitek, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bogatyńska Apartamenty w odległości 390 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 440 m znajduje się boisko / kort, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.05.2022
Data aktualizacji: 27.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: