Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Fabryczna, Marszowice - 315 ofert w 4 inwestycjach

 • Stabłowicka
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Stabłowicka (12 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 090/m2
  Stabłowicka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 87
  Powierzchnia: 31 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 39 ofert
  PROFIT Development
 • Jodłowicka 7
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Jodłowicka 7-7E (12 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 042 brutto/m2
  Jodłowicka 7
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 90
  Powierzchnia: 49 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Wrobud Sp. z o.o.
 • Słoneczne Stabłowice
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Jodłowicka (12.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 950/m2
  Słoneczne Stabłowice
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 119
  Powierzchnia: 36 - 127 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Dla inwestora 37 ofert
  Archicom S.A.
 • Osiedle Malownicze - budynek L

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Marszowice, ul. Wereszyckiego (12.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 999 brutto/m2
  Osiedle Malownicze - budynek L
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 42 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Willowa Ostoja

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Marszowice, ul. Mrozowska (13.6 km od centrum Wrocławia)
  Archiwalna
  Willowa Ostoja

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Laforet Pologne Sp. z o.o.
 • Plus Park

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Marszowice, ul. Marszowicka (12.7 km od centrum Wrocławia)
  Archiwalna
  Plus Park

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Inkom S.A.

Nowe mieszkania Wrocław - Marszowice

Wrocław jest miastem, którego atrakcyjność jako miejsca do życia, wzrasta z roku na rok. Jest to w dużym stopniu związane z pozyskiwaniem przez stolicę Dolnego Śląska krajowych i zagranicznych inwestorów, oferujących nowe miejsca pracy. Ostatnie lata upłynęły również pod znakiem poszerzenia oferty mieszkaniowej dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Bogata oferta nieruchomości, ciekawe inwestycje deweloperskie, międzynarodowe projekty - to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania i domu w tym mieście. Nowe mieszkania we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza na osiedlu Marszowice. 

Rynek nieruchomości - Wrocław

Atrakcyjna lokalizacja, niezliczone atrakcje turystyczne i kulturalne, a także sprzyjające warunki dla inwestycji - wszystkie te czynniki sprawiają, że Wrocław stanowi dziś jeden z ważniejszych, obok Warszawy i Krakowa, ośrodków biznesu i kultury w Polsce. Stolica Dolnego Śląska stawia na nieustanny rozwój. Dobra koniunktura gospodarczo-ekonomiczna sprawia, że miasto cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów, dzięki czemu na rynku deweloperskim panuje duża konkurencja, a liczba oddawanych mieszkań rośnie z roku na rok. Jakie nieruchomości cieszą się największym powodzeniem wrocławian? Najchętniej kupowane są lokale 2- i 3- pokojowe. Średni metraż nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu wynosi blisko 51,83 mkw, z kolei cena za metr kwadratowy wynosi 8648,53 zł. Jednocześnie na wrocławskim rynku zaszło wiele zmian, związanych między innymi z oczekiwaniami klientów, czy też lokalizacją inwestycji. 

Nowe mieszkania Wrocław – co warto wiedzieć?

Nowe mieszkania we Wrocławiu niewątpliwie nie należą do najtańszych, choć w przeciwieństwie do Warszawy, Gdańska czy Krakowa, dalej za metr kwadratowy zapłacimy tu najmniej. Miasto może się pochwalić największą liczbą nieruchomości na sprzedaż oraz dużą liczbą inwestycji w trakcie budowy. W stolicy Dolnego Śląska popularnym środkiem lokowania kapitału jest kupno mieszkań pod inwestycje: dla studentów, do wynajmu krótkoterminowego, pod lokale biurowe i usługowo-handlowe.

Mieszkania pod inwestycje we Wrocławiu

Najpopularniejsza lokalizacja mieszkań pod inwestycje mieści się w ścisłym centrum – w okolicach Rynku i licznych szkół wyższych. Tam też znajdziemy lokale o najmniejszej powierzchni, ale i najwyższej cenie za metr kwadratowy. Atrakcyjne położenie skłania jednak inwestorów do zakupu nowych mieszkań we Wrocławiu - przede wszystkim pod inwestycje. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej do każdego miejsca w mieście, duża liczba punktów usługowych w pobliżu, bliskie otoczenie uczelni, miejsc pracy i innych punktów rozrywki i kultury - to nie jedyne atuty centrum Wrocławia. Również obrzeża miasta i dzielnice położone na peryferiach, jak Osiedle Marszowice, cieszą się sporym zainteresowaniem.

Zakup mieszkania w stolicy Dolnego Śląska to idealne rozwiązanie zarówno dla studentów, jak i turystów szukających lokali do wynajmu krótkoterminowego. Coraz częściej spotyka się również zjawisko wynajmowania całych mieszkań przez firmy delegujące pracowników na szkolenia czy spotkania biznesowe, odbywające się w mieście.

Osiedle Marszowice 

Marszowice to osiedle położone na północno-zachodnim skraju Wrocławia, administracyjnie - część osiedla Leśnica. W ewidencji zabytków znalazł się park podworski, zespół elektrowni wodnej Marszowice oraz liczne zabudowania mieszkalne. Marszowice to spokojne, ciche i bezpieczne osiedle, idealne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i osób ceniących życie z dala od zgiełku wielkomiejskiego trybu. Duża ilość zieleni - w pobliżu osiedla zlokalizowana jest rzeka Bystrzyca, a także Las Mokrzański - sprawia, że mieszkańcy mają doskonałe tereny do codziennych spacerów.

Dlaczego warto mieszkać we Wrocławiu?

Wrocław jest uznawany za jedno z najlepszych miejsc do życia – nie tylko dla studentów i singli, ale również rodzin. W 2016 roku otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Dodatkowo jest uważany za stale rozwijające się centrum biznesowe, które przyciąga nowe firmy i inwestorów – na brak pracy nie można więc tu narzekać. Stolica Dolnego Śląska jest również znana z rozrywki. Wrocław jest znany jako miasto iluminacji świetlnych – znajdziemy tu fontannę multimedialną, pięknie oświetlone mosty i kościoły czy Uniwersytet Wrocławski.
Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij