Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania Wrocław - Marszowice

Wrocław jest miastem, którego atrakcyjność jako miejsca do życia, wzrasta z roku na rok. Jest to w dużym stopniu związane z pozyskiwaniem przez stolicę Dolnego Śląska krajowych i zagranicznych inwestorów, oferujących nowe miejsca pracy. Ostatnie lata upłynęły również pod znakiem poszerzenia oferty mieszkaniowej dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Bogata oferta nieruchomości, ciekawe inwestycje deweloperskie, międzynarodowe projekty - to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania i domu w tym mieście. Nowe mieszkania we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza na osiedlu Marszowice. 

Rynek nieruchomości - Wrocław

Atrakcyjna lokalizacja, niezliczone atrakcje turystyczne i kulturalne, a także sprzyjające warunki dla inwestycji - wszystkie te czynniki sprawiają, że Wrocław stanowi dziś jeden z ważniejszych, obok Warszawy i Krakowa, ośrodków biznesu i kultury w Polsce. Stolica Dolnego Śląska stawia na nieustanny rozwój. Dobra koniunktura gospodarczo-ekonomiczna sprawia, że miasto cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów, dzięki czemu na rynku deweloperskim panuje duża konkurencja, a liczba oddawanych mieszkań rośnie z roku na rok. Jakie nieruchomości cieszą się największym powodzeniem wrocławian? Najchętniej kupowane są lokale 2- i 3- pokojowe. Średni metraż nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu wynosi blisko 51,83 mkw, z kolei cena za metr kwadratowy wynosi 8648,53 zł. Jednocześnie na wrocławskim rynku zaszło wiele zmian, związanych między innymi z oczekiwaniami klientów, czy też lokalizacją inwestycji. 

Nowe mieszkania Wrocław – co warto wiedzieć?

Nowe mieszkania we Wrocławiu niewątpliwie nie należą do najtańszych, choć w przeciwieństwie do Warszawy, Gdańska czy Krakowa, dalej za metr kwadratowy zapłacimy tu najmniej. Miasto może się pochwalić największą liczbą nieruchomości na sprzedaż oraz dużą liczbą inwestycji w trakcie budowy. W stolicy Dolnego Śląska popularnym środkiem lokowania kapitału jest kupno mieszkań pod inwestycje: dla studentów, do wynajmu krótkoterminowego, pod lokale biurowe i usługowo-handlowe.

Mieszkania pod inwestycje we Wrocławiu

Najpopularniejsza lokalizacja mieszkań pod inwestycje mieści się w ścisłym centrum – w okolicach Rynku i licznych szkół wyższych. Tam też znajdziemy lokale o najmniejszej powierzchni, ale i najwyższej cenie za metr kwadratowy. Atrakcyjne położenie skłania jednak inwestorów do zakupu nowych mieszkań we Wrocławiu - przede wszystkim pod inwestycje. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej do każdego miejsca w mieście, duża liczba punktów usługowych w pobliżu, bliskie otoczenie uczelni, miejsc pracy i innych punktów rozrywki i kultury - to nie jedyne atuty centrum Wrocławia. Również obrzeża miasta i dzielnice położone na peryferiach, jak Osiedle Marszowice, cieszą się sporym zainteresowaniem.

Zakup mieszkania w stolicy Dolnego Śląska to idealne rozwiązanie zarówno dla studentów, jak i turystów szukających lokali do wynajmu krótkoterminowego. Coraz częściej spotyka się również zjawisko wynajmowania całych mieszkań przez firmy delegujące pracowników na szkolenia czy spotkania biznesowe, odbywające się w mieście.

Osiedle Marszowice 

Marszowice to osiedle położone na północno-zachodnim skraju Wrocławia, administracyjnie - część osiedla Leśnica. W ewidencji zabytków znalazł się park podworski, zespół elektrowni wodnej Marszowice oraz liczne zabudowania mieszkalne. Marszowice to spokojne, ciche i bezpieczne osiedle, idealne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i osób ceniących życie z dala od zgiełku wielkomiejskiego trybu. Duża ilość zieleni - w pobliżu osiedla zlokalizowana jest rzeka Bystrzyca, a także Las Mokrzański - sprawia, że mieszkańcy mają doskonałe tereny do codziennych spacerów.

Dlaczego warto mieszkać we Wrocławiu?

Wrocław jest uznawany za jedno z najlepszych miejsc do życia – nie tylko dla studentów i singli, ale również rodzin. W 2016 roku otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Dodatkowo jest uważany za stale rozwijające się centrum biznesowe, które przyciąga nowe firmy i inwestorów – na brak pracy nie można więc tu narzekać. Stolica Dolnego Śląska jest również znana z rozrywki. Wrocław jest znany jako miasto iluminacji świetlnych – znajdziemy tu fontannę multimedialną, pięknie oświetlone mosty i kościoły czy Uniwersytet Wrocławski.
Informacje o Marszowicach

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: