Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Fabryczna, Marszowice

Znaleziono 24 oferty w 3 inwestycjach
map

Zobacz na mapie

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Osiedle Malownicze - budynek L
  Oferta archiwalna

  Osiedle Malownicze - budynek L

  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

  Mieszkanie Marszowice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Wereszyckiego
  12.8 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Willowa Ostoja
  Oferta archiwalna

  Willowa Ostoja

  Laforet Pologne Sp. z o.o.

  Mieszkanie Marszowice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Mrozowska
  13.6 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Plus Park
  Oferta archiwalna

  Plus Park

  Inkom S.A.

  Mieszkanie Marszowice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Marszowicka
  12.7 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane

Nowe mieszkania Wrocław - Marszowice

Wrocław jest miastem, którego atrakcyjność jako miejsca do życia, wzrasta z roku na rok. Jest to w dużym stopniu związane z pozyskiwaniem przez stolicę Dolnego Śląska krajowych i zagranicznych inwestorów, oferujących nowe miejsca pracy. Ostatnie lata upłynęły również pod znakiem poszerzenia oferty mieszkaniowej dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Bogata oferta nieruchomości, ciekawe inwestycje deweloperskie, międzynarodowe projekty - to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania i domu w tym mieście. Nowe mieszkania we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza na osiedlu Marszowice. 

Rynek nieruchomości - Wrocław

Atrakcyjna lokalizacja, niezliczone atrakcje turystyczne i kulturalne, a także sprzyjające warunki dla inwestycji - wszystkie te czynniki sprawiają, że Wrocław stanowi dziś jeden z ważniejszych, obok Warszawy i Krakowa, ośrodków biznesu i kultury w Polsce. Stolica Dolnego Śląska stawia na nieustanny rozwój. Dobra koniunktura gospodarczo-ekonomiczna sprawia, że miasto cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów, dzięki czemu na rynku deweloperskim panuje duża konkurencja, a liczba oddawanych mieszkań rośnie z roku na rok. Jakie nieruchomości cieszą się największym powodzeniem wrocławian? Najchętniej kupowane są lokale 2- i 3- pokojowe. Średni metraż nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu wynosi blisko 51,83 mkw, z kolei cena za metr kwadratowy wynosi 8648,53 zł. Jednocześnie na wrocławskim rynku zaszło wiele zmian, związanych między innymi z oczekiwaniami klientów, czy też lokalizacją inwestycji. 

Nowe mieszkania Wrocław – co warto wiedzieć?

Nowe mieszkania we Wrocławiu niewątpliwie nie należą do najtańszych, choć w przeciwieństwie do Warszawy, Gdańska czy Krakowa, dalej za metr kwadratowy zapłacimy tu najmniej. Miasto może się pochwalić największą liczbą nieruchomości na sprzedaż oraz dużą liczbą inwestycji w trakcie budowy. W stolicy Dolnego Śląska popularnym środkiem lokowania kapitału jest kupno mieszkań pod inwestycje: dla studentów, do wynajmu krótkoterminowego, pod lokale biurowe i usługowo-handlowe.

Mieszkania pod inwestycje we Wrocławiu

Najpopularniejsza lokalizacja mieszkań pod inwestycje mieści się w ścisłym centrum – w okolicach Rynku i licznych szkół wyższych. Tam też znajdziemy lokale o najmniejszej powierzchni, ale i najwyższej cenie za metr kwadratowy. Atrakcyjne położenie skłania jednak inwestorów do zakupu nowych mieszkań we Wrocławiu - przede wszystkim pod inwestycje. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej do każdego miejsca w mieście, duża liczba punktów usługowych w pobliżu, bliskie otoczenie uczelni, miejsc pracy i innych punktów rozrywki i kultury - to nie jedyne atuty centrum Wrocławia. Również obrzeża miasta i dzielnice położone na peryferiach, jak Osiedle Marszowice, cieszą się sporym zainteresowaniem.

Zakup mieszkania w stolicy Dolnego Śląska to idealne rozwiązanie zarówno dla studentów, jak i turystów szukających lokali do wynajmu krótkoterminowego. Coraz częściej spotyka się również zjawisko wynajmowania całych mieszkań przez firmy delegujące pracowników na szkolenia czy spotkania biznesowe, odbywające się w mieście.

Osiedle Marszowice 

Marszowice to osiedle położone na północno-zachodnim skraju Wrocławia, administracyjnie - część osiedla Leśnica. W ewidencji zabytków znalazł się park podworski, zespół elektrowni wodnej Marszowice oraz liczne zabudowania mieszkalne. Marszowice to spokojne, ciche i bezpieczne osiedle, idealne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i osób ceniących życie z dala od zgiełku wielkomiejskiego trybu. Duża ilość zieleni - w pobliżu osiedla zlokalizowana jest rzeka Bystrzyca, a także Las Mokrzański - sprawia, że mieszkańcy mają doskonałe tereny do codziennych spacerów.

Dlaczego warto mieszkać we Wrocławiu?

Wrocław jest uznawany za jedno z najlepszych miejsc do życia – nie tylko dla studentów i singli, ale również rodzin. W 2016 roku otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Dodatkowo jest uważany za stale rozwijające się centrum biznesowe, które przyciąga nowe firmy i inwestorów – na brak pracy nie można więc tu narzekać. Stolica Dolnego Śląska jest również znana z rozrywki. Wrocław jest znany jako miasto iluminacji świetlnych – znajdziemy tu fontannę multimedialną, pięknie oświetlone mosty i kościoły czy Uniwersytet Wrocławski.
Informacje o Marszowicach

Na Marszowicach dostępne są 24 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Marszowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 38 do 68 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (5 mieszkań).
 • 3-pokojowe (18 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Marszowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Marszowicach kosztuje 366 720 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: