Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nova Viva Garden 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Włodkowica, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Victoria Dom

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Włodkowica 9C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 172 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova Viva Garden 3Nova Viva Garden 3

4 zdjęcia

Nova Viva Garden 3
Nova Viva Garden 3
Nova Viva Garden 3
Nova Viva Garden 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 155 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

POZNAJ SWOJE NOWE MIEJSCE DO ŻYCIA!

Nova Viva Garden 3 to kolejny, już trzeci etap osiedla powstającego przy ulicy Włodkowica na warszawskiej Białołęce. Osiedle to będzie idealnym miejscem dla osób ceniących przyrodnicze uroki Białołęki, jednocześnie chcących zamieszkać w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Wraz z nowym etapem powstanie strefa dla najmłodszych mieszkańców, a okolica oferuje bogate zaplecze edukacyjne, co czyni to osiedle idealnym dla rodzin z dziećmi.

Nova Viva Garden ma doskonałe połączenia komunikacyjne dzięki bliskim przystankom autobusowym i tramwajowym. Mieszkańcy mogą dostać się na nowe stacje metra na Bródnie w zaledwie 8 minut.

W ramach trzeciego etapu powstanie 155 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań z balkonami lub ogródkami, w tym jedno mieszkanie z tarasem. Oferta obejmuje mieszkania o powierzchniach od 25 do 79 m², w konfiguracjach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych.

Inwestycja Nova Viva Garden 3 znajduje się na Brzezinach, ul. Włodkowica 9C (9.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Grupa Victoria Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 155 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Viva Garden 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Victoria Dom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Viva Garden 3?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Viva Garden 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2146 metrów od inwestycji Nova Viva Garden 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Viva Garden 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Viva Garden 3 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Dom Rozwoju Przedszkolaka Promyczek" w odległości 90 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Europejska Szkoła Przyszłości" w odległości 197 m, Przedszkole Niepubliczne "Edusfera" w odległości 199 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Viva Garden 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Białołęka w odległości 491 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Viva Garden 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 268 m znajduje się Żabka, w odległości 484 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 547 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Viva Garden 3 w odległości 218 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 487 m znajduje się boisko / kort, w odległości 503 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.06.2023
Data aktualizacji: 20.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023