Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nova Viva Garden

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Włodkowica, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Victoria Dom

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Włodkowica 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 307 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova Viva GardenNova Viva Garden

9 zdjęć

Nova Viva Garden
Nova Viva Garden
Nova Viva Garden
Nova Viva Garden

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (58)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (113 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, zalew

Opis inwestycji

BLIŻEJ NATURY

Osiedle Nova Viva Garden to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną odnaleźć spokój i harmonię w zielonym otoczeniu, jednocześnie nie rezygnując z handlowej i rozrywkowej oferty stolicy. Niska, nowoczesna zabudowa oraz wszechobecna zieleń zapewnią poczucie przestrzeni, spokoju i intymności.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także strefę fitness i plac zabaw dla dzieci. Codzienne potrzeby mieszkańców zapewnią lokale usługowe zlokalizowane w parterze budynku. Inwestycja jest doskonale skomunikowana dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym w pobliżu. Dogodne połączenia zapewnią także położone nieopodal dwie stacje kolejowe oraz wkrótce otwarte stacje metra. Dodatkowo, w okolicy znajdziemy sklepy, restauracje, galerie handlowe, szkoły, żłobki oraz przedszkola. Niewątpliwym atutem jest bliskość lasów i terenów zielonych.

POZNAJ SWOJE MIEJSCE DO ŻYCIA!

Victoria Dom z dumą prezentuje kolejny etap osiedla Nova Viva Garden 2 – drugi etap osiedla to kameralny, czterokondygnacyjny budynek, nawiązujący do otaczającej zabudowy.

Elewacje w spokojnych, jasnych tonacjach bieli i szarości oraz delikatne balustrady na balkonach docenią koneserzy nowoczesnej architektury.

Uroku całości założenia dodaje starannie zaprojektowana towarzysząca zieleń. Osiedle będzie doskonałym miejscem do życia dla ludzi ceniących spokój i bliskość natury.

Jednocześnie okolica obfituje w zaplecze usługowe oraz w placówki edukacyjne.

Inwestycja Nova Viva Garden znajduje się na Żeraniu, ul. Włodkowica 9 (8.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Grupa Victoria Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Viva Garden nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Victoria Dom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (113 miejsc)

W inwestycji znajduje się 58 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Viva Garden?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Viva Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1703 metrów od inwestycji Nova Viva Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Viva Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Viva Garden znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Bajlandia" w odległości 370 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Europejska Szkoła Przyszłości" w odległości 387 m, przedszkole w odległości 401 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Viva Garden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Białołęka w odległości 944 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Viva Garden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 121 m znajduje się Żabka, w odległości 368 m znajduje się Żabka, w odległości 807 m znajduje się Murall Centrum Wspinaczkowe.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Viva Garden w odległości 349 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 27.06.2022
Data aktualizacji: 25.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023