Hawelańska II Etap

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGGW Development

Ceny od: 7 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Hawelańska II Etap dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G/1/16
2
49,04 m²
1
G/2/25
2
49,04 m²
2
G/3/34
2
49,04 m²
3
G/5/45
3
68,85 m²
5
G/5/47
3
67,5 m²
5

Opis Inwestycji

Atuty inwestycji - Os. Hawelańska PoznańNajważniejsze atuty inwestycji skupiają się wokół obszarów, które są najbardziej istotne dla przyszłych mieszkańców. Idealne osiedle mieszkaniowe, to takie, które jest położone w spokojnej i cichej okolicy, ale z którego szybko można dojechać do centrum. Ponadto, tak samo ważny jest rozkład i funkcjonalność mieszkań. Powinna być dopasowana w jak najwyższym stopniu dla przyszłych lokatorów.Jest nam niezmiernie przyjemnie, że możemy zapewnić właśnie tak wysoki standard. Atuty osiedla Hawelańska to...Nowoczesne, komfortowe mieszkania, dostępnez odrębnymi, jasnymi kuchniami lub z aneksamikuchennymi. Do wyboru różne metraże, od kawalerekpo mieszkania 4 pokojowe.Znakomitej jakości rozwiązania architektoniczne,duże odległości między budynkamiCiekawa architektura budynków i nowoczesnerozwiązania konstrukcyjne.Piękna okolica: bliskość terenów zielonychi rekreacyjnych, jak Park Cytadela i Dolina Warty,znakomita sieć ścieżek pieszych i rowerowychBalkony – do 14 m²,komfortowe ogródki – do 15,35 m² do 77,05 m².Doskonała samochodowa i autobusowakomunikacja z Centrum PoznaniaZapewnione miejsca postojowe naziemne.

Inwestycja Hawelańska II Etap znajduje się na Starych Winogradach, ul. Hawelańska (4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera GGW Development.

Inwestycja Hawelańska II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Hawelańska II Etap pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 49 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 m2 w cenie od 372 704 zł (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 69 m2 w cenie od 513 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GGW Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 372 704 do 523 260 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 600 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Hawelańska II Etap znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Hawelańska II Etap

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hawelańska II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Hawelańska II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilczy Młyn.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hawelańska II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 520 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hawelańska II Etap w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.05.2018

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie