Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Poznań, Stare Miasto, Umultowo

42 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Różany
  3 kw. 2024
  Projekt Aurora Development na osiedlu Różany Potok to kameralny, 4 kondygnacyjny budynek składający się z 50 starannie zaprojektowanych mieszkań od 1 do 5 pokojowych, w metrażach od 26m2 do 106m2.Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zapewnić przyszłym Mieszkańcom komfort i wyjątkową przestrzeń do życia.Układ każdego mieszkania został skrupulatnie przemyślany i dopracowany, tak, aby nie marnować ani fragmentu przestrzeni na nieustawne pokoje czy zbędne korytarze. W każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu znajdują się przestronne salony i nieprzypadkowe miejsca na szafę.Dodatkowe łazienki i toalety oraz garderoby podniosą poziom komfortu życia w dużych mieszkaniach.Na szczególną uwagę zasługują unikatowe na skalę miasta, dwupoziomowe mieszkania oraz wysokie na dwie kondygnacje, przestronne salony, dodatkowo rozjaśnione oknami dachowymi. Rzadkością są również doświetlone oknami łazienki, co wpływa zarówno na ich walory funkcjonalne jak i estetyczne.Prywatne ogródki w mieszkaniach na parterach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swobodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.Duże, sięgające podłogi okna, sprawią, że wszystkie mieszkania będą bardzo dobrze doświetlone i jasne nawet w pochmurne dni, a przemyślane układy i przestronne balkony zagwarantują w każdym z nich wyjątkową przestrzeń.

  Różany

  od 10 500 zł/m2
  Plac Degi , Umultowo, Stare Miasto, Poznań(6.7 km od centrum)
  Aurora Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Błażeja 55
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy najnowszą Inwestycję Developera KMJ Invest położoną przy Rezerwacie Żurawiniec.Osiedle Nowe Błażeja 55 składa się z 3 nowoczesnych budynków. Kameralne otoczenie inwestycji znajduje się blisko przyrody, w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych i wielorodzinnych.W ramach inwestycji powstanie 80 mieszkań , w tym mieszkania 1, 2, 3- pokojowe oraz 120 miejsc postojowych. Różnorodność oferty mieszkań spełni wymagania naszych Klientów

  Nowe Błażeja 55

  od 7 200 zł/m2
  ul. Błażeja 55 , Naramowice, Stare Miasto, Poznań(6.1 km od centrum)
  Biuro Obrotu Nieruchomościami ProInwestycje Sp. z o.o.
 • Batorego 41A
  Oferta archiwalna
  Na poznańskim Piątkowie powstaje inwestycja, zlokalizowana na osiedlu Stefana Batorego 41A. W skład inwestycji wchodzić będzie 120 mieszkań o najbardziej popularnych i funkcjonalnych metrażach. Oferta zawiera jednopokojowe kawalerki z aneksem kuchennym o powierzchni od 26,6 do 34,5 m kw. oraz dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o metrażu od 32,5 do 45,4 m kw lub z oddzielna kuchnią o metrażach 44,7 do 52,7 m kw. W sprzedaży dostępne są również trzypokojowe lokale z oddzielną kuchnią o metrażu od 62 do 66,5 m kw. oraz z aneksem kuchennym o powierzchni od 41,9 do 59,8 m kw. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w tarasy, balkony, loggie lub tarasy na dachu.Dla osób pragnących powiększyć swoje mieszkania istnieje możliwość połączenia lokali celem uzyskania czteropokojowego apartamentu. W każdej klatce znajduje się winda zjeżdżająca do poziomu garażu, zaś w podziemnej hali garażowej przewidziano miejsca postojowe dla 91 samochodów, 19 piwnic oraz pomieszczenia wspólnego użytku. Dodatkowo, na zewnątrz budynku znajduje się około 30 miejsc postojowych. Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców całość inwestycji została ogrodzona, a w środku osiedla znalazło się miejsce na plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycja posiada pełną infrastrukturę publiczną i handlowo-usługową. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, apteki, poczty, banki, a także liczne sklepy, w tym supermarket Tesco. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość licznych terenów zielonych i sprawnego transportu miejskiego. Osiedle Batorego 41A zostanie oddane w trzech etapach. Etap pierwszy, a w nim klatki A i B, w których znajdują się mieszkania od nr 1 do 55 został już oddany do użytku w grudniu 2012 r., zaś etap drugi – klatki C i D z mieszkaniami nr 56-81 zaplanowano na listopad 2013r. Ostatni, trzeci etap inwestycji, z mieszkaniami od nr 82 do 120 zostanie oddany w 2014r.

  Batorego 41A

  od 6 190 zł/m2
  ul. Postawska , Piątkowo, Stare Miasto, Poznań(6.2 km od centrum)
  Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Informacje o Umultowie

Na Umultowie dostępne są 64 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Umultowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 35 do 123 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (20 mieszkań).
 • 3-pokojowe (13 mieszkań).
 • 4-pokojowe (9 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Umultowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 86 do 107 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Umultowie kosztuje 433 128 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 710 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Umultowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: