Audiopolis

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Guderskiego, oferowane bezpośrednio przez Ekolan S.A.

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, ul. Guderskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 884 oferty w najbliższej okolicy!

Audiopolis

6 zdjęć

Audiopolis
Audiopolis
Audiopolis
Audiopolis

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowoczesna architektura z charakterem. BLUES, ROCK, JAZZ i SOUL – w każdym z czterech budynków duży wybór mieszkań, od kawalerek po czteropokojowe. Świetny klimat już od wejścia. W panoramicznej windzie gra muzyka. Korytarze są jasne i przestronne. Cieszy widok na jezioro, a w strefie rekreacji można korzystać z boiska i toru do gry w boules. W pobliżu są sklepy, przedszkole, szkoły, przychodnia. Wygodny dojazd do centrum czy Trójmiejskiej Obwodnicy.

Inwestycja Audiopolis znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Guderskiego (6.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Audiopolis została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Audiopolis nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Audiopolis?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Audiopolis mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Audiopolis znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elfów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Audiopolis znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Audiopolis znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Krzyś w odległości 120 m, Punkt Przedszkolny Lisa Rudosława w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Audiopolis jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia na Wzgórzu w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Audiopolis składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Piekarnia Konkol, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Audiopolis w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: