Willa Solipska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDWP Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Warszawa etap II(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Salomea, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 700 netto/m2
  Osiedle Warszawa etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 93 - 125 m2
  ATAL S.A.
 • Osiedle Warszawa etap III(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Salomea, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 700 netto/m2
  Osiedle Warszawa etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 58 - 76 m2
  ATAL S.A.
 • Ursa Park(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Hennela 10 (8.9 km od centrum Warszawy)
  Ursa Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 66 - 80 m2
  Unidevelopment S.A.

Opis Inwestycji

1. Posiadamy do sprzedaży lokal użytkowy nr 5 o powierzchni 78,89m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku od strony północno-zachodniej.Pierwotnie lokal został podzielony na dwa niezależne biura na rzucie oznaczone numerami 6 i 7, natomiast wszystkie wewnętrzne ściany są ścianami działowymi, co pozwala na jego dowolną aranżację.2. Posiadamy do sprzedaży lokal użytkowy nr 6 o powierzchni 75,08m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku od strony północno-wschodniej.Pierwotnie lokal został podzielony na dwa niezależne biura na rzucie oznaczone numerami 4 i 5, natomiast wszystkie wewnętrzne ściany są ścianami działowymi, co pozwala na jego dowolną aranżację.3.Posiadamy do sprzedaży lokal użytkowy nr 2 o powierzchni 66,09m2 znajdujący się na parterze kameralnego budynku od strony północno-wschodniej.Pierwotnie lokal został podzielony na dwa niezależne pomieszczenia, natomiast wszystkie wewnętrzne ściany są ścianami działowymi, co pozwala na jego dowolną aranżację. Do lokalu przynależy ogródek z tarasem o powierzchni ok.90m2.Wysokość pomieszczeń 290cm, lokal od strony ulicy Solipskiej, wyposażony w instalację światłowodową i wideodomofonową, instalację klimatyzacji, wentylację mechaniczną, 3-szybowe okna, drzwi antywłamaniowe, instalację grzewczą i sanitarną. Do lokali przynależy balkon o powierzchni 4,6m2 lub ogródek.Doskonale nadaje się na biuro, notariusza, działalność nieuciążliwą.O INWESTYCJIWilla Solipska jest nową inwestycją Spółki DWP. To dwupiętrowy, kameralny budynek mieszkalny powstający w dzielnicy Warszawa – Włochy przy ulicy Solipskiej 3. Zaprojektowanych zostało 8 mieszkań i 4 lokale użytkowe o zróżnicowanych metrażach rozlokowanych na parterze, pierwszym i drugim piętrze. W podziemiu znajdzie się jednokondygnacyjny parking na 17 aut, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Grunt pod budynkiem jest własnością dewelopera.Nasza inwestycja powstaje w ustronnej części Starych Włoch, gdzie występuje niska zabudowa willowa i budynków jednorodzinnych. Dzięki temu w sąsiedztwie panuje cisza i spokój, co pozwala na odcięcie się od codziennego zgiełku miasta.W naszym projekcie chcemy połączyć nowoczesne rozwiązania architektoniczne, funkcjonalność a jednocześnie zachować charakter tego miejsca. Dlatego nasz budynek nawiązuje do stylu przedwojennej willi miejskiej.Budowa ruszyła marcu 2017 roku. Zakończenie budowy i oddanie budynku do użytkowania nastąpiło w lutym 2019 roku.

Inwestycja Willa Solipska znajduje się na Starych Włochach, ul. Solipska 3 (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera DWP Sp. z o.o..

Inwestycja Willa Solipska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Solipska pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 75 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 8 979 zł za metr kwadratowy.

Deweloper DWP Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 285 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Naszym celem jest, by Willa Solipska zachowała charakter willi miejskiej nie zapominając równocześnie o komforcie mieszkania. Dlatego naszym Klientom oferujemy apartamenty w podwyższonym standardzie. Wszystkie lokale na piętrach będą posiadały balkony, a na parterze przynależne ogródki. Do mieszkań, których wysokość to niespełna 290cm dowiezie Państwa cichobieżna winda, z za wentylację pomieszczeń odpowie wentylacja mechaniczna. Teren naszej inwestycji będzie ogrodzony. Do budynku zostaną doprowadzone takie media jak: woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód, TV naziemna i satelitarna.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 30000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Willa Solipska

Ulica Solipska jest niewielką uliczką w willowej części Starych Włoch mającą swój początek przy rondzie łączącym ulicę Ryżową, Kleszczową i Bolesława Chrobrego, a kończącą się przy ulicy Tynkarskiej biegnącej wzdłuż torów PKP. Pobliski Park Cietrzewia zapewnia dużą ilość zieleni i jest świetnym miejscem do spacerów i innych form rekreacji. Lokalizacja Willi Solipska gwarantuje łatwy dojazd do ważnych punktów stolicy, zachowując wszystkie walory mieszkalne - przestrzeń i spokój. Pobliskie ulice Bolesława Chrobrego, Kleszczowa i Ryżowa pozwalają na szybki dostęp do ościennych dzielnic jak i głównych arterii warszawskich oraz tras tranzytowych. Dojazd do Śródmieścia czy na Lotnisko Chopina zajmuje dosłownie kilka minut, równie szybko można dojechać do Południowej Obwodnicy Warszawy i węzła w Konotopie (trasa S2, S8, wylot na autostradę A2). W stosunkowo niewielkiej odległości znajduje się Dworzec Zachodni, z którego odjeżdżają zarówno pociągi, jak i autobusy linii krajowych i międzynarodowych oraz Szybka Kolej Miejska, łącząca prawo i lewobrzeżną Warszawę. W promieniu 300m znajdziemy: Liceum Ogólnokształcące, żłobek, przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, bankomat, aptekę, restaurację, Dom Kultury Włochy, myjnię samochodową i wulkanizację. W odległości 750m znajduje się przystanek PKP Warszawa – Włochy, a około 2 kilometry dzielą naszą inwestycję od sklepów wielkopowierzchniowych Liroy Merlin, Castorama i Macro Cash&Carry.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 100 metrów od inwestycji Willa Solipska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny RYŻOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Willa Solipska znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tai Chi i Chi Kung, Styl Chang San Feng w odległości 250m, Zespół Szkół Nr 9 Im. O. Langego w odległości 250m, Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Gabinet lekarski, w odległości 100 m znajduje się Apteka „Pod Limbą”, w odległości 150 m znajduje się Centrum Medyczne Zdrowie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Bank Millennium. Bankomat, w odległości 100 m znajduje się Kwiaciarnia, w odległości 100 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Park Cietrzewia, w odległości 800 m znajduje się park Kombatantów, w odległości 950 m znajduje się ZONE Fitness.

Data publikacji: 14.02.2019

Data aktualizacji: 11.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie