Osiedle Warszawa etap II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 6 700 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Warszawa etap II dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
E.1.0.U1
101,17 m²
Parter
677 839 zł6 700 zł/m²
E.1.0.U2
125,37 m²
Parter
839 979 zł6 700 zł/m²
E.1.0.U3
92,86 m²
Parter
622 162 zł6 700 zł/m²

Opis Inwestycji

Nieopodal Alei Jerozolimskich i malowniczego Parku ze Stawami Cietrzewia, w komfortowej lokalizacji, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle Warszawa. Nowoczesne budynki o minimalistycznej architekturze wzniosą się nad okolicą, a cała infrastruktura osiedla odmieni wizerunek tej części miasta. Osiedle Warszawa to inwestycja skrojona na miarę potrzeb osób, które pragną zamieszkać w dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.W ramach drugiego etapu inwestycji zaprojektowano jeden budynek spójny architektonicznie z dwoma powstającymi w etapie pierwszym. Znajdzie się w nim 86 mieszkań. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe w szerokiej gamie metraży – od 37,42 do aż 106,51 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 103 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym. m.in. miejsca rodzinne oraz z boksem na rower. Dla komfortu przyszłych mieszkańców budynku zaprojektowano także 4 lokale usługowe. Z myślą o ich klientach zaplanowano również 9 naziemnych miejsc postojowych.

Inwestycja Osiedle Warszawa etap II znajduje się na Salomei, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Osiedle Warszawa etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Warszawa etap II pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 93 do 125 metrów kwadratowych w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 93 do 125 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 622 162 do 839 979 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 700 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Warszawa etap II

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Warszawa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ŁOPUSZAŃSKA 52.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Warszawa etap II znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Małe Przedszkole w odległości 1000m, HIPOPO Niepubliczne przedszkole w odległości 1050m, Przedszkole Montessori Mądre Główki w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Vision Express SP Sp.z o.o., w odległości 700 m znajduje się Integrale.terapia, w odległości 750 m znajduje się Gabinet Refleksoterapii ASANTI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się DB, w odległości 300 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o., w odległości 450 m znajduje się Ogród Zielony - Adam Majewski.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się ZONE Fitness, w odległości 1000 m znajduje się Park Cietrzewia, w odległości 1800 m znajduje się park Kombatantów.

Data publikacji: 18.12.2017

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie