Willa Kleszczowa

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kleszczowa, oferowane bezpośrednio przez DWP Buczkowski Kowalski Sp. k.

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Kleszczowa 10
Ceny od: 12 915 zł netto/m2
Willa Kleszczowa

4 zdjęcia

Willa Kleszczowa
Willa Kleszczowa
Willa Kleszczowa
Willa Kleszczowa

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Willa Kleszczowa dostępne są 2 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Opis Inwestycji

Willa Kleszczowa 10 znajdująca się na Włochach to kameralna inwestycja składająca się z dwóch niedużych willi miejskich połączonych wspólnym garażem podziemnym.

W pierwszym etapie, który jest w trakcie budowy, od strony ulicy Kleszczowej powstanie trzypiętrowy budynek „A”.

W jego skład wejdzie 8 przestronnych mieszkań. Na parterze znajdują się dwa lokale niemieszkalne: lokal usługowy z dużymi witrynami oraz lokal biurowy pod nieuciążliwą działalność gospodarczą.

Rozpoczęcie budowy budynku „B” przewidziane jest na III kwartał 2021r. Będzie to budynek dwupiętrowy, usytuowany w głębi działki w drugiej linii zabudowy.

Znajdą się w nim największe mieszkania, w tym 129-metrowe mieszkanie z przynależnym do niego 30-metrowym tarasem na dachu budynku.

Na poziomie -1, łączącym oba budynki, znajdzie się wielostanowiskowy garaż podziemny na 31 aut, a także 18 komórek lokatorskich i pomieszczenia techniczne.

Inwestycja Willa Kleszczowa znajduje się na Starych Włochach, ul. Kleszczowa 10 (7.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez DWP Buczkowski Kowalski Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Willa Kleszczowa w sprzedaży 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 72 do 83 metrów kwadratowych, w cenie od 12 915 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli DWP Buczkowski Kowalski Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (31 miejsc) w cenie 37 500 zł: Przewidziane jest co najmniej jedno miejsce do mieszkania.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 72 do 83 m².
Ceny lokali użytkowych:
 • kształtują się w zakresie od 925 360 do 1 228 675 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 915 do 14 750 zł.
Opis płatności:
wraz z zaawansowaniem budowy.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna + opłata rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości 11 zł/m².

Lokalizacja inwestycji

Willa Kleszczowa 10 jest inwestycją doskonale skomunikowaną. Ulica Kleszczowa łączy willową, spokojną część Starych Włoch z jedną głównych arterii warszawskich Alejami Jerozolimskimi. Ponadto ulice Ryżowa, Łopuszańska i 4 czerwca 1989r. zapewniają szybki dojazd do sąsiednich dzielnic, a dostęp do pobliskiego węzła w Konotopie łączącego trasy tranzytowe S2 i S8 pozwala na sprawny dojazd zarówno do Lotniska Chopina jak i prawobrzeżnej części Warszawy. Z Kleszczowej 10 można łatwo dojechać w kilka minut do Dworca Zachodniego, z którego kursują pociągi, autobusy linii krajowych i międzynarodowych oraz Szybka Kolej Miejska. Nieopodal inwestycji Willa Kleszczowa 10 znajduje się zielony Park Cietrzewia i Fort „Włochy” będącymi świetnym miejscem do spacerów czy uprawiania aktywności fizycznej. W promieniu 400m znajdują się: Liceum Ogólnokształcące, żłobek, przystanki i zajezdnia autobusowa, sklepy spożywcze, bankomat, apteka, restauracje, Dom Kultury Włochy, myjnia samochodową i wulkanizację. W odległości 750m znajduje się przystanek PKP Warszawa – Włochy, a około 2 kilometry dzielą naszą inwestycję od sklepów wielkopowierzchniowych Leroy Merlin, Castorama i Makro Cash&Carry.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Kleszczowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Kleszczowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Willa Kleszczowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ryżowa 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Kleszczowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Kleszczowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszakole nr 419 w odległości 200 m, Przedszkole Niepubliczne PICCOLO w odległości 210 m, CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Kleszczowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Kleszczowa w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.07.2021
Data aktualizacji: 10.05.2022
DWP Buczkowski Kowalski Sp. k. logo

DWP Buczkowski Kowalski Sp. k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kleszczowa 10, Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: