Eolian Park (budynek Stromboli)

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Przy Forcie 10, oferowane bezpośrednio przez Eolian Park S.A.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Przy Forcie 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Eolian Park (budynek Stromboli)

6 zdjęć

Eolian Park (budynek Stromboli)
Eolian Park (budynek Stromboli)
Eolian Park (budynek Stromboli)
Eolian Park (budynek Stromboli)

Najbliższe inwestycje

 • Willa Kleszczowa
  od: 10 245 zł/m2

  Willa Kleszczowa

  Buczkowski Kowalski Sp. z o.o. sp.k.

  Lokal użytkowy Stare Włochy, Włochy, Warszawa
  ul. Kleszczowa 10
  7.5 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 72-83 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Ursus Centralny

  Ursus Centralny

  Ronson Development Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Szamoty, Ursus, Warszawa
  ul. Gierdziejewskiego
  9.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 83-140 m2
  • Lokali użytkowych: 3
 • Insta 21

  Insta 21

  Polski Holding Nieruchomości S.A.

  Lokal użytkowy Raków, Włochy, Warszawa
  ul. Instalatorów 21
  5.5 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 41-61 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Opis Inwestycji

Eolian Park to inwestycja obejmująca pięć budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości liczącej od czterech do sześciu kondygnacji, przy czym budynki sześcio-piętrowe zostaną wykończone kaskadowo.

Otoczenie budynków jak i same obiekty będą zbudowane w stylu śródziemnomorskim. Inspiracją nazwy osiedla były Wyspy Eolskie położone na północy od Sycylii.

Nazwy budynków pochodzą od nazw poszczególnych wysp wchodzących w skład archipelagu: Stromboli,Salina, Lipari,Vulcano i Panarea.

W ramach pierwszego etapu został zrealizowany i oddany do użytkowania budynek STROMBOLI . Jest prowadzona sprzedaż mieszkań o powierzchni od 67m2 do 97m2.

W pozostałych budynkach będą mieszkania jedno, dwu, trzy i cztero- pokojowe o powierzchni od 34 m2 do 82,5 m2 .Na parterze budynku, przy ulicy Ryżowej przewidziano też lokale usługowe.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany dużą ilością cieszącą oko zielenią, a także placami zabaw dla dzieci. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom osiedle objęte zostanie monitoringiem i ochroną. Ponadto w budynkach znajdą się parkingi podziemne oraz miejsca parkingowe na terenie. Inwestycja z pewnością przypadnie do gustu młodym małżeństwom, którzy posiadają, lub mają w planach posiadać dzieci.

Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się na Skoroszach, ul. Przy Forcie 10 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Eolian Park S.A.

Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Eolian Park S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (112 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli)?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zapustna 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Małe Przedszkole" Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole"Małe Przedszkole" w odległości 130 m, HIPOPO Niepubliczne Przedszkole XXI w. Centrum Edukacji Lokalnej w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 290 m znajduje się Piekarnia, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 07.08.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: