Osiedle Warszawa etap III

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Ceny od: 6 700 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Warszawa etap III dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
D.1.0.U1
75,73 m²
-
507 391 zł6 700 zł/m²
D.1.0.U2
57,83 m²
-
387 461 zł6 700 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Warszawa etap III znajduje się na Salomei, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Osiedle Warszawa etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 128 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Warszawa etap III pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 58 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 128 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 58 do 76 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 387 461 do 507 391 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 700 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Warszawa etap III

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Warszawa etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ŁOPUSZAŃSKA 52.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Warszawa etap III znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Małe Przedszkole w odległości 1000m, HIPOPO Niepubliczne przedszkole w odległości 1050m, Przedszkole Montessori Mądre Główki w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Vision Express SP Sp.z o.o., w odległości 700 m znajduje się Integrale.terapia, w odległości 800 m znajduje się Gabinet Refleksoterapii ASANTI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Obrazy - Ramy - Lustra - Art-Forma, w odległości 1100 m znajduje się Biblioteka Skorosze, w odległości 1250 m znajduje się Kościół Ewangelicko-Augsburski Świętej Trójcy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się ZONE Fitness, w odległości 1000 m znajduje się Park Cietrzewia, w odległości 1800 m znajduje się park Kombatantów.

Data publikacji: 11.05.2018

Data aktualizacji: 25.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie