Panorama Reden

6 zdjęć

Panorama Reden

Oddanie

Termin oddania

3 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

33,14 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Taras

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

260 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

B.1.10

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc) : 18 000zł brutto. Obowiązek zakupienia jednego miejsca postojowego zewnętrznego lub w hali. Możliwość zakupienia wyłącznie jednego miejsca (z wyjątkiem mieszkań 4-pokojowych; w tym przypadku możliwość zakupienia dwóch niezależnych miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc) : Cena 35 000zł brutto. Obowiązek zakupienia jednego miejsca postojowego zewnętrznego lub w hali. Możliwość zakupienia wyłącznie jednego miejsca (z wyjątkiem mieszkań 4-pokojowych; w tym przypadku możliwość zakupienia dwóch niezależnych miejsc)

Komórki lokatorskie

dostępne (16): ok. 4 mkw 4000zł/mkw brutto

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, teren ogrodzony, winda

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

rezerwacja wstępna na 7 dni, umowa rezerwacyjna na 30 dni z wpłatą 5000zł, następnie akt notarialny umowy deweloperskiej.

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 130 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

17 obiektów sportowych, 6 placówek edukacyjnych, 4 kawiarnie i restauracje, 9 placów zabaw, 3 sklepy

Inwestycja powstanie przy ul. Piotra Skargi w dzielnicy Chorzów Centrum, w odległości zaledwie 800 metrów od Rynku. Dzięki temu przyszli mieszkańcy Panorama Reden z łatwością odnajdą się w rytmie miasta. Jednocześnie ciesząc się spokojem, jaki zapewnia kameralne sąsiedztwo: zaciszna okolica, niska zabudowa i znajdujący się kilkaset metrów dalej Park Redena, do którego nawiązuje nazwa inwestycji.

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Panorama Reden w Chorzowie, ul. Piotra Skargi (0.6 km od centrum Chorzowa).

Inwestycja jest realizowana przez ATAL S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 86 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 84 oferty o powierzchni od 33 do 96 m².

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Panorama Reden jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.1.10 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

5 parków w okolicy

Pow. dodatkowe

Taras

Panorama Reden przyciągnie nowoczesną architekturą oraz komfortowymi mieszkaniami o zróżnicowanych układach. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja w centrum Chorzowa, w pobliżu Parku Śląskiego. Dodatkową zaletą będzie położenie w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych, umożliwiających szybki dojazd do Katowic i innych miejscowości aglomeracji śląskiej.

W ramach inwestycji wybudowany zostanie jeden kameralny budynek o pięciu kondygnacjach. Znajdzie się w nim 88 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i potrzebom przyszłych nabywców. Architekci zaprojektowali zarówno przytulne studia, jak i lokale dwu- oraz trzypokojowe.

W części podziemnej powstanie garaż z 80 miejscami parkingowymi. Dodatkowo zaplanowano również zewnętrzne miejsca postojowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Panorama Reden, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

ATAL S.A. logo

W sprzedaży 2903 nieruchomości w 27 inwestycjach

9 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 139 inwestycjach

Data publikacji: 20.10.2022
Data aktualizacji: 25.01.2023

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Chorzowie

Oferty w Chorzowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: