Panorama Reden

Mieszkania na sprzedaż ul. Piotra Skargi, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Chorzów, ul. Piotra Skargi

Ceny od: 8 050 zł/m2
Panorama Reden

6 zdjęć

Panorama Reden
Panorama Reden
Panorama Reden
Panorama Reden

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

42 - 96/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Chorzów Miasto - 990 m

Przystanek Tramwajowy - 620 m

Przystanek Autobusowy - 130 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 16 placówek edukacyjnych, 34 kawiarnie i restauracje, 17 sklepów, 24 obiekty sportowe, 15 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (16): ok. 4 mkw 4000zł/mkw brutto

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc) : Cena 35 000zł brutto. Obowiązek zakupienia jednego miejsca postojowego zewnętrznego lub w hali. Możliwość zakupienia wyłącznie jednego miejsca (z wyjątkiem mieszkań 4-pokojowych; w tym przypadku możliwość zakupienia dwóch niezależnych miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc) : 18 000zł brutto. Obowiązek zakupienia jednego miejsca postojowego zewnętrznego lub w hali. Możliwość zakupienia wyłącznie jednego miejsca (z wyjątkiem mieszkań 4-pokojowych; w tym przypadku możliwość zakupienia dwóch niezależnych miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 70 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 96 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 348 955 do 812 807 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 050 do 8 536 zł

Opis płatności:

5x20%

Warunki rezerwacji:

Rezerwacja wstępna na 7 dni, umowa rezerwacyjna na 30 dni z wpłatą 5000zł, następnie akt notarialny umowy deweloperskiej.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Panorama Reden przyciągnie nowoczesną architekturą oraz komfortowymi mieszkaniami o zróżnicowanych układach. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja w centrum Chorzowa, w pobliżu Parku Śląskiego. Dodatkową zaletą będzie położenie w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych, umożliwiających szybki dojazd do Katowic i innych miejscowości aglomeracji śląskiej.

W ramach inwestycji wybudowany zostanie jeden kameralny budynek o pięciu kondygnacjach. Znajdzie się w nim 88 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i potrzebom przyszłych nabywców. Architekci zaprojektowali zarówno przytulne studia, jak i lokale dwu- oraz trzypokojowe.

W części podziemnej powstanie garaż z 80 miejscami parkingowymi. Dodatkowo zaplanowano również zewnętrzne miejsca postojowe.

Inwestycja Panorama Reden znajduje się w Chorzowie, ul. Piotra Skargi (0.6 km od centrum Chorzowa), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Panorama Reden w sprzedaży jest 70 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 96 metrów kwadratowych , w cenie od 8 050 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich ok. 4 mkw 4000zł/mkw brutto.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja powstanie przy ul. Piotra Skargi w dzielnicy Chorzów Centrum, w odległości zaledwie 800 metrów od Rynku. Dzięki temu przyszli mieszkańcy Panorama Reden z łatwością odnajdą się w rytmie miasta. Jednocześnie ciesząc się spokojem, jaki zapewnia kameralne sąsiedztwo: zaciszna okolica, niska zabudowa i znajdujący się kilkaset metrów dalej Park Redena, do którego nawiązuje nazwa inwestycji.

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panorama Reden?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panorama Reden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 990 metrów od inwestycji Panorama Reden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panorama Reden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Reden znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 70 m, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Panorama Reden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podo Silesia w odległości 610 m, STOMA s.c. w odległości 670 m, NZOZ Grupowa Praktyka Lekarska "Chorzów Stary" w odległości 720 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panorama Reden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Kaufland, w odległości 290 m znajduje się Piekarnia Kłos, w odległości 380 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Reden w odległości 50 m znajduje się Orlik, w odległości 50 m znajduje się boisko / kort, w odległości 60 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.10.2022
Data aktualizacji: 07.12.2023
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Porcelanowa 10, 40-246 Katowice

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: