Osiedle Kościuszki

Mieszkania na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez J.W. Construction Holding S.A.

Chorzów, ul. Kościuszki
Osiedle Kościuszki

5 zdjęć

Osiedle Kościuszki
Osiedle Kościuszki
Osiedle Kościuszki
Osiedle Kościuszki

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kościuszki dostępnych jest 110 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle Kościuszki to projekt stworzony dla osób aktywnych, które nie chcą rezygnować z zalet zamieszkania w centrum miasta a jednocześnie cenią spokój i bliskość natury. To projekt idealny do życia a także zakupu inwestycyjnego.

Kameralny kompleks powstanie przy ul. Kościuszki, zaledwie kilka minut od Parku Śląskiego. Lokalizacja sprawia, że okolica jest samowystarczalna, mieszkańcy mają wszystko niemal w zasięgu ręki. Koncepcja osiedla powstała po głębokiej analizie ich potrzeb zarówno pod względem wygody zamieszkania jak i stylu projektu oraz disignu wykończenia.

Budynki o zróżnicowanej wysokości zaprojektowane zostały w otoczeniu soczystej zieleni. Architekci rozplanowali osiedle tak aby zapewnić mieszkańcom przestrzeń i intymność zamieszkania. Nowoczesna architektura, przeszklenia oraz dekoracyjne elementy na elewacji nadają osiedlu lekkości. Starannie wyselekcjonowane rośliny, ozdobne donice oraz nowoczesne oświetlenie sprawiają, że osiedle ma wyjątkowo przyjazny, ciepły klimat.

Nasi projektanci zadbali o szeroki wybór mieszkań, funkcjonalne układy pomieszczeń idealne do ciekawej aranżacji wnętrz. Znajdą się tu zarówno kompaktowe kawalerki o powierzchni od 28m2 jak i przestronne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni do 83 m2. Wygodę użytkowania zapewnią cichobieżne windy oraz aranżacja i wykończenie części wspólnych, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Pod budynkami przewidziano hale garażowe a na terenie osiedla miejsca parkingowe naziemne.

Koncepcja projektu podąża za stylem Eco, który podnosi standard życia i dzięki temu jest luksusem samym w sobie. Bezcenna jest bliskość Parku Śląskiego – Zielonych Płuc Śląska. Zielona okolica, możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz ogrom atrakcji w zasięgu wpływa na nasze samopoczucie oraz relaksuje. Bogata infrastruktura i szybka komunikacja pozwala zaoszczędzić czas który możemy poświęcić na życie rodzinne, odpoczynek czy rozwijanie pasji. Sprzyja to zachowaniu równowagi pomiędzy życiem prywatnym a pracą.

Inwestycja Osiedle Kościuszki znajduje się w Chorzowie, ul. Kościuszki (1.1 km od centrum Chorzowa), jest realizowana przez J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 256 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kościuszki w sprzedaży jest 110 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 32 m2 (19 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 48 m2 (58 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 43 do 64 m2 (21 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 65 do 83 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców J.W. Construction Holding S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (126 miejsc)

W inwestycji znajduje się 56 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 256 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (56): zakup nieobowiązkowy.false
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc): miejsca postojowe przed budynkiem zakup miejsca postojowego w inwestycji obowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne (126 miejsc): miejsca garażowe oraz miejsca garażowe rodzinne zakup miejsca postojowego w inwestycji obowiązkowy.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 110 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
konto powiernicze.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dlaczego warto mieszkać w Chorzowie? Dla natury, atrakcyjnej oferty kulturalnej i rekreacyjnej oraz życia w sercu aglomeracji śląskiej. Magnesem przyciągającym mieszkańców są inwestycje miasta w szeroko rozumianą jakość i wygodę życia. Tereny zielone stanowią aż 1/3 powierzchni miasta. Niewątpliwym atutem w tym zakresie jest Park Śląski, największy park miejski w Europie. Miasto rozwija się stawiając na mieszkańców, ich życie kulturalne, zdrowie i udoskonalanie bardzo dobrej infrastruktury komunikacyjnej. Hasłem promocyjnym miasta jest „Chorzów wprawia w ruch”. Osiedle będzie zlokalizowane w centrum Chorzowa przy ul. Kościuszki. Znakomicie rozbudowana infrastruktura komunikacyjna (szybki dojazd do Trasy Średnicowej, Autostrady A4), bogate zaplecze edukacyjne oraz handlowo-usługowe to wyznaczniki miejskiego stylu życia. Bliskość Parku Śląskiego, który tętni życiem cały rok, Stadionu Śląskiego oraz Parku Rozrywki Legendia sprawia, że w wolnym czasie nie można się tu nudzić. Okolica przyciąga turystów i inwestorów. Zaledwie 5,5 km. od osiedla przy ul. Konduktorskiej w Katowicach, w sąsiedztwie GPP Business Park powstaje projekt ECO City Katowice. Kompleks ma być unikatowym w skali kraju połączeniem przestrzeni biurowych z terenami zielonymi (ECO square). Atrakcyjność okolicy oraz jej dalszy rozwój ma duży wpływ na rynek najmu mieszkań, ceny nieruchomości oraz wysoki potencjał Osiedla Kościuszki nie tylko jako miejsca do życia ale i dobrej inwestycji w przyszłość.

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Stary Szyb Prezydent.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Agencja Reklamy Promocji i Szkoleń - Budoserwis w odległości 400 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.05.2021
Data aktualizacji: 26.05.2021
J.W. Construction Holding S.A. logo

J.W. Construction Holding S.A.

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Tysiąclecia 24 lok. 124 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: