Apartamenty przy parku

Mieszkania na sprzedaż ul. Kaszubska, oferowane bezpośrednio przez

FTS Evolution

Chorzów, ul. Kaszubska 13

Apartamenty przy parku

25 zdjęć

Apartamenty przy parku
Apartamenty przy parku
Apartamenty przy parku
Apartamenty przy parku

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

42 - 89/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Chorzów Miasto - 790 m

Przystanek Tramwajowy - 130 m

Przystanek Autobusowy - 220 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

30 placówek medycznych, 36 placówek edukacyjnych, 38 kawiarni i restauracji, 34 sklepy, 38 obiektów sportowych, 18 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 266 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (22): - wielkość: 1,3-8,4 m2 - zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc) : zewnętrzne
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań w tym 11 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 89 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

6 transz, 25%, 15%, 20%, 15%, 15%, 10%

Warunki rezerwacji:

25.000 rezerwacja na max 2 miesiące

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty przy parku logo

Apartamenty przy parku to 4-kondygnacyjny, kameralny budynek składający się z 20 mieszkań o powierzchni od 42 m2 do 120 m2.

Szukasz dużego i wygodnego mieszkania dla całej rodziny? A może wolisz kupić dwupokojowy lokal? Marzysz o własnym kawałku trawy, czy wystarczy Ci wygodny balkon? Jesteśmy przekonani, że cokolwiek jest dla Ciebie istotne, zawsze znajdziesz u nas właściwą opcję.

Jednym z atutów Apartamentów przy parku są duże, zielone ogrody, które pozwalają w pełni korzystać z uroków życia. Funkcjonalny układ komórek lokatorskich, szybka winda, parking podziemny oraz miejsca naziemne – wszystko to ułatwi codzienne funkcjonowanie w ramach inwestycji. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój, cały teren zostanie ogrodzony. Niewielka ilość mieszkań przekłada się na dużo niższy ruch w budynku, co zdecydowanie poprawi komfort życia na co dzień.

Apartamenty przy parku – Twoje miejsce do życia.

Inwestycja Apartamenty przy parku znajduje się w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 (0.4 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez FTS Evolution.

Inwestycja Apartamenty przy parku została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy parku w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 89 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców FTS Evolution przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie - wielkość: 1,3-8,4 m2 - zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Budynek znajduje się przy ul. Kaszubskiej 13 w Chorzowie. W sąsiedztwie inwestycji jest Park Redena, co czyni to miejsce idealną opcją zarówno dla osób prowadzących aktywny tryb życia jak i tych ceniących sobie ciszę i spokój. Niewielka odległość od Parku Śląskiego, ZOO oraz Parku Róż stanowi dodatkowy atut tej lokalizacji.

W pobliżu naszych apartamentów znajdują się przedszkola, szkoły oraz bogata infrastruktura medyczna. Miłośnicy gastronomii również będą usatysfakcjonowani z uwagi na bliską odległość do rynku i wielu jego atrakcji.

Bezsprzeczną zaletą budynku jest również rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dla tych wszystkich, którzy chcą korzystać z transportu publicznego. Zmotoryzowani docenią dobre skomunikowanie inwestycji zarówno z centrum Katowic jak i Chorzowa.

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy parku?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy parku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 790 metrów od inwestycji Apartamenty przy parku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy parku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy parku znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 5 w odległości 140 m, Przedszkole nr 5 w odległości 150 m, szkoła w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty przy parku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: STOMA s.c. w odległości 280 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 470 m, Szpital Specjalistyczny w Chorzowie w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy parku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Saturn Fitness, w odległości 450 m znajduje się Spiżarnia Smaków, w odległości 470 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy parku w odległości 340 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 350 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 350 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 24.11.2023
Apartamenty przy parku logo

Adres biura sprzedaży:

Al. W. Roździeńskiego 188C, 40-203 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:30 - 16:30
 • Wtorek: 08:30 - 16:30
 • Środa: 08:30 - 16:30
 • Czwartek: 08:30 - 16:30
 • Piątek: 08:30 - 16:30

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: