Apartamenty przy parku

7 zdjęć

Apartamenty przy parku
Apartamenty przy parku
Apartamenty przy parku
Apartamenty przy parku

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy parku dostępnych jest 18 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (18)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 266 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, loggia, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada (22): - wielkość: 1,3-8,4 m2 - zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc): zewnętrzne.
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań w tym 18 lokali typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 89 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

6 transz, 25%, 15%, 20%, 15%, 15%, 10%.

Warunki rezerwacji:

25.000 rezerwacja na max 2 miesiące.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty przy parku logo

Apartamenty przy parku to 4-kondygnacyjny, kameralny budynek składający się z 20 mieszkań o powierzchni od 42 m2 do 120 m2.

Szukasz dużego i wygodnego mieszkania dla całej rodziny? A może wolisz kupić dwupokojowy lokal? Marzysz o własnym kawałku trawy, czy wystarczy Ci wygodny balkon? Jesteśmy przekonani, że cokolwiek jest dla Ciebie istotne, zawsze znajdziesz u nas właściwą opcję.

Jednym z atutów Apartamentów przy parku są duże, zielone ogrody, które pozwalają w pełni korzystać z uroków życia. Funkcjonalny układ komórek lokatorskich, szybka winda, parking podziemny oraz miejsca naziemne – wszystko to ułatwi codzienne funkcjonowanie w ramach inwestycji. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój, cały teren zostanie ogrodzony. Niewielka ilość mieszkań przekłada się na dużo niższy ruch w budynku, co zdecydowanie poprawi komfort życia na co dzień.

Apartamenty przy parku – Twoje miejsce do życia.

Inwestycja Apartamenty przy parku znajduje się w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 (0.4 km od centrum Chorzowa), jest realizowana przez FTS Evolution.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy parku w sprzedaży jest 18 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 89 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 70 m2 (7 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 84 m2 (9 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 89 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców FTS Evolution przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie - wielkość: 1,3-8,4 m2 - zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Budynek znajduje się przy ul. Kaszubskiej 13 w Chorzowie. W sąsiedztwie inwestycji jest Park Redena, co czyni to miejsce idealną opcją zarówno dla osób prowadzących aktywny tryb życia jak i tych ceniących sobie ciszę i spokój. Niewielka odległość od Parku Śląskiego, ZOO oraz Parku Róż stanowi dodatkowy atut tej lokalizacji. W pobliżu naszych apartamentów znajdują się przedszkola, szkoły oraz bogata infrastruktura medyczna. Miłośnicy gastronomii również będą usatysfakcjonowani z uwagi na bliską odległość do rynku i wielu jego atrakcji. Bezsprzeczną zaletą budynku jest również rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dla tych wszystkich, którzy chcą korzystać z transportu publicznego. Zmotoryzowani docenią dobre skomunikowanie inwestycji zarówno z centrum Katowic jak i Chorzowa.

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy parku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy parku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Apartamenty przy parku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Teatr Rozrywki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy parku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy parku znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 5 w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Żyrafa i Przyjaciele w odległości 170 m, Gimnazjum dla Dorosłych EDUKACJA w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy parku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się ALDI, w odległości 500 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy parku w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Chorzowie

Oferty w Chorzowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: