Iłłakowiczówny 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Iłłakowiczówny, oferowane bezpośrednio przez asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Iłłakowiczówny 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 226 ofert w najbliższej okolicy!

Iłłakowiczówny 15

2 zdjęcia

Iłłakowiczówny 15

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Poddana renowacji dwupiętrowa nieruchomość będzie posiadać łącznie 5 lokali mieszkalnych z możliwością ich połączenia. Dla każdego mieszkańca przewidziane jest miejsce parkingowe oraz dostęp do dużego ogrodu położnego na terenie działki.

Inwestycja Iłłakowiczówny 15 znajduje się na Łazarzu, ul. Iłłakowiczówny 15 (2.4 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Iłłakowiczówny 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Iłłakowiczówny 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: + 3 miejsca w garażu.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Iłłakowiczówny 15?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Iłłakowiczówny 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Iłłakowiczówny 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Iłłakowiczówny 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Iłłakowiczówny 15 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych w odległości 460 m, Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w odległości 460 m, XXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Iłłakowiczówny 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w odległości 300 m, Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Iłłakowiczówny 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Iłłakowiczówny 15 w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Arena, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.03.2019
Data aktualizacji: 03.04.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: