Apartamenty Nowy Marysin IVa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Goździków, oferowane bezpośrednio przez APM Development Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Nowy Marysin IVa

3 zdjęcia

Apartamenty Nowy Marysin IVa
Apartamenty Nowy Marysin IVa
Apartamenty Nowy Marysin IVa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Każdy kolejny etap inwestycji Apartamenty Nowy Marysin (Wawer) został przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Projektując układy mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniając wysoki komfort życia i bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja Apartamenty Nowy Marysin IVa znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez APM Development Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Nowy Marysin IVa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców APM Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne w cenie 36 900 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W cenie 3996 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: W cenie 3996 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 36 900 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rezedowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 195 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Grzybki, w odległości 440 m znajduje się Selgros - Hala Warszawa-Wawer.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nowy Marysin IVa w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2020
Data aktualizacji: 06.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: