Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Wawer, Międzylesie

Znaleziono 14 ofert w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Casa Fiore
  od: 9 758 zł/m2

  Casa Fiore

  Pekabex Casa Fiore Sp. z o.o.

  Mieszkanie Międzylesie, Wawer, Warszawa
  ul. Hafciarska 32
  11.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 60-96 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 3-5
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Zwoleńska 90
  Oferta archiwalna

  Zwoleńska 90

  WWW Construction Sp. z o.o.

  Mieszkanie Zerzeń, Wawer, Warszawa
  ul. Zwoleńska 90
  10.1 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Willa Międzylesie
  Oferta archiwalna

  Willa Międzylesie

  J-Property

  Mieszkanie Międzylesie, Wawer, Warszawa
  ul. Czarnołęcka 25
  12.1 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Apartamenty Zwoleńska
  Oferta archiwalna

  Apartamenty Zwoleńska

  BJM Development s. c.

  Mieszkanie Międzylesie, Wawer, Warszawa
  ul. Zwoleńska 119 i 121
  10.6 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Na Skraju Lasu
  Oferta archiwalna

  Na Skraju Lasu

  BJM Development s. c.

  Mieszkanie Sadul, Wawer, Warszawa
  ul. Mirtowa
  9.9 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Villana apartamenty w Aninie
  Oferta archiwalna

  Villana apartamenty w Aninie

  Properat Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Anin, Wawer, Warszawa
  ul. Rzeźbiarska 13
  10.7 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Osiedle Motylkowa
  Oferta archiwalna

  Osiedle Motylkowa

  J-Property

  Mieszkanie Zerzeń, Wawer, Warszawa
  ul. Motylkowa
  10.2 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Campo Verde
  Oferta archiwalna

  Campo Verde

  Osiedle Młodych Sp. z o.o.

  Mieszkanie Międzylesie, Wawer, Warszawa
  ul. Żegańska
  12.1 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Bursztynowa
  Oferta archiwalna

  Bursztynowa

  SP Invest

  Mieszkanie Międzylesie, Wawer, Warszawa
  ul. Bursztynowa
  11.9 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane

Międzylesie to część dzielnicy Wawer, która graniczy z Aninem, Zerzeniem i Radością. Jednocześnie jej wschodni kraniec stanowi fragment granicy Warszawy. Od tej strony Międzylesie sąsiaduje z gminą Wiązowna. Jej obszar zajmuje ok. 14,37 km2, z czego całkiem sporą częścią są tereny zielone. Obecnie powstaje tu wiele nowych osiedli, a mieszkańców stale przybywa. Mimo znacznej odległości od centrum Warszawy, Międzylesie cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród poszukujących domów i apartamentów w stolicy. Stąd ta okolica wyróżnia się właśnie taką zabudową. Nie ma nic wspólnego z blokowiskami tak popularnymi na innych obszarach Warszawy. Mieszkania w Międzylesiu to zazwyczaj wysokiej jakości apartamentowce. O zupełnie innym charakterze niż pozostałe osiedla, mówi pierwotne przeznaczenie tego terenu. Miał to być bowiem ośrodek wypoczynkowy dla mieszkańców Warszawy oraz okolic. Dlatego właśnie nie powinna dziwić świetnie zachowana przyroda, a jednocześnie dość dobrze rozwinięta infrastruktura miejska.

Od Kaczego Dołu do Międzylesia

Wiele osób w Warszawie uważa, że ta część stolicy to już zbyt odległy kraniec - daleko do centrum, a całość ma bardziej podmiejski charakter. Dzisiejszy klimat mieszkania w Międzylesiu zachował się bowiem z dawnego charakteru tego obszaru - typowo wypoczynkowego. Pierwotnie miejscowość nazywała się Kaczy Dół, co postanowiono zmienić w celu przyciągnięcia turystów. W ten sposób powstała nazwa Międzylesie funkcjonująca do dziś. W latach 50-tych całość została włączona w granice Warszawy. Mieszkania w Międzylesiu zaczęły szukać przede wszystkim osoby, którym zależało na własnym domu w stosunkowo niedalekiej odległości, a najlepiej jeszcze w granicach stolicy.

Dlatego na tym obszarze dominuje zabudowa podmiejska - dużo tu domów jednorodzinnych, ale również willi. Zalety mieszkania w Międzylesiu doceniło bowiem wiele znanych osób, stąd obszary pełne apartamentowców wcale nie są tu rzadkością. Z drugiej strony M w zwykłym standardzie również cieszą się tu popularnością. Przede wszystkim ich zaletą jest cena, ale nie tylko. Jakie jeszcze atuty ma mieszkanie w Międzylesiu?

Jakość mieszkania w Międzylesiu

Otoczenie przyrody, cicha i spokojna okolica, bezpieczeństwo - tak w skrócie można opisać to osiedle. Duża ilość drzew i przestrzeni zapewnia mieszkańcom poczucie swobody, ale również prywatności. Dzięki większej odległości między blokami i domami mogą oni poczuć się także bardziej komfortowo. Z tego względu wiele osób preferuje właśnie mieszkania w Międzylesiu niż w centrum miasta. A dodatkowym bonusem jest wysoki standard w stosunkowo niskiej cenie.

Nowe mieszkania w Międzylesiu powstają zazwyczaj na bardzo kameralnych osiedlach o niskim budownictwie. Osiedla te są często ogrodzone i monitorowane, posiadają także podziemne parkingi. Dobrze komponują się z otoczeniem, w którym dominują domy jednorodzinne. Odróżnia je często nowoczesny wygląd elewacji. Mieszkania w Międzylesiu wyróżniają się również dużymi balkonami oraz loggiami, zazwyczaj szklanymi.

Dzięki dużej przestrzeni na osiedlach często znajdują się place zabaw, dziedzińce i miejsca wypoczynku, a w bardziej luksusowych inwestycjach siłownie lub baseny. Jakość mieszkania w Międzylesiu podnoszą także liczne udogodnienia dla niepełnosprawnych czy rodziców z małymi dziećmi. Oczywiście większość budynków jest podłączona do miejskiego CO, niektóre jednak posiadają własne kotłownie. Dodatkowo wybrani deweloperzy oferują internet.

Nowe mieszkania: Międzylesie w czołówce najtańszych

Duża odległość od centrum ma swoją zaletę w postaci niskich cen nieruchomości. Średnia cena mieszkania w Międzylesiu wynosi ok. 7 000 zł/mkw. Ceny są zawyżone ze względu na dużą ilość apartamentowców i willi, które mogą kosztować nawet ok. 12 000 zł/mkw. Mieszkanie w Międzylesiu, w dobrym standardzie można znaleźć już za ok. 6 000 zł/mkw. na rynku pierwotnym i ok. 5 000 zł/mkw. na rynku wtórnym. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że nie są to lokale w gorszej jakości - wręcz przeciwnie. Wiele z nich wybudowano w wysokim standardzie, a ich niska cena wynika jedynie z odległości od centrum i tym samym niższego popytu.

Nowe mieszkania w Międzylesiu mogą być również dobrym sposobem inwestycji finansowej. Zwłaszcza w przypadku osób, którym zależy na stałym zysku. W przypadku tego osiedla sprawdzi się bowiem długoterminowy wynajem. Nieruchomości do wynajęcia często poszukują tu osoby pracujące i rodziny, które np. w międzyczasie się budują, a nie chcą płacić wysokiego czynszu. Dzięki temu Międzylesie zyskuje nowych lokatorów tymczasowych, natomiast właściciele mieszkań - stały przychód.

Czy rzeczywiście na końcu świata?

Międzylesie, choć położone daleko od centrum, nie może narzekać na jakość komunikacji. W jego pobliżu znajdują się dwie drogi krajowe: nr 2 oraz 17. Ponadto mieszkańcy mają do wyboru wiele lokalnych dróg, wśród których największe są ulice: Patriotów, Żegańska, Mrówcza, Zwoleńska i aleja Dzieci Patriotów. Do ścisłego centrum można stąd dojechać w ok. 40 min., podobnie jak w inne części Warszawy. Komunikacyjną jakość mieszkania w Międzylesiu podwyższa dodatkowo wiele remontów i planów na przyszłość związanych z rozbudową infrastruktury drogowej.

Jeśli zaś chodzi o transport publiczny, tu sprawa ma się nieco gorzej. Do Międzylesia kursują autobusy linii dziennych i nocnych, ale niestety jest ich zdecydowanie za mało w porównaniu do potrzeb mieszkańców. Zaletą jest obecność linii pospiesznych, które nie zatrzymują się na każdym przystanku, co znacznie zwiększa szybkość dotarcia do celu. Jednak głównym środkiem komunikacji publicznej jest kolej: KM, S1, R7. Bezproblemowo można nią dojechać do wielu punktów w Warszawie, w tym do centrum. Dojazd np. do placu Zamkowego zajmuje zaledwie ok. 25 min. Po osiedlu warto poruszać się również rowerem dzięki wielu pięknym trasom.

Miasteczko w mieście

Międzylesie, podobnie zresztą jak niemal każde osiedle czy dzielnica Warszawy, jest bogate w infrastrukturę miejską. Dzięki temu nie powstaje konieczność udawania się do innego rejonu np. w celu zrobienia zakupów, ale również skorzystania z oferty kulturalnej. W Międzylesiu znajdują się oddziały biblioteki miejskiej, Wawerskiego Centrum Kultury czy też Klub Sportowy ZWAR. Inne istotne placówki to oczywiście Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, Instytut Elektrotechniki, Międzyleski Szpital Specjalistyczny. Ponadto warto zapoznać się z ofertą prywatnych lokali usługowych, np. siłowni. W Międzylesiu odnajdą się rodziny, osoby lubiące odpoczynek na świeżym powietrzu czy posiadacze psów. Duża ilość obszarów zielonych sprawia, że mieszkańcy mają wiele ścieżek do wyboru. Osiedle jest typowo rodzinne, zatem z rozrywek w postaci teatrów czy klubów nie można tu skorzystać - konieczny jest dojazd do innych dzielnic: Pragi-Południe, Śródmieścia itp. Niemniej Międzylesie zyskuje na popularności, zwłaszcza dzięki dużej ilości zieleni.

Informacje o Międzylesiu

W Międzylesiu dostępnych jest 14 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Międzylesiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 60 do 96 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (5 mieszkań).
 • 5-pokojowe (9 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Międzylesiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Międzylesiu kosztuje 624 286 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: