Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Zerznia:

Zerzeń to osiedle na warszawskim Wawrze. Tak jak i cała dzielnica - charakteryzuje się raczej niską zabudową mieszkalną. Głównymi ciągami komunikacyjnymi na Zerzeniu są ulice Wał Miedzeszyński oraz Trakt Lubelski. Jak się tutaj mieszka? Jak wyglądają nowe mieszkania na osiedlu Zerzeń? 

Wawer - dzielnica prawobrzeżnej Warszawy

Wawer położony jest po prawej stronie Wisły, która oddziela go od Mokotowa i Wilanowa. Jest warszawską dzielnicą o największej powierzchni (niemal 80 km²), a jednocześnie najrzadziej zaludnioną. W obecnej formy dzielnicy funkcjonuje od roku 2002. W skład Wawra wchodzą obszary pomocnicze jak Falenica, Radość, Międzylesie, Anin, czy właśnie Zerzeń.

Komunikacja na lewobrzeżną Warszawę prowadzi przez most Siekierkowski oraz Most Południowy. Głównymi arteriami Wawru są ulice: Wał Miedzeszyński, Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa. W dzielnicy znajduje się siedem przystanków kolejowych, z których za pośrednictwem Szybkiej Kolei Miejskiej dojechać można do Otwocka, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Dęblina oraz stacji warszawskich jak Warszawa Zachodnia, Warszawa Gołąbki, Ursus Niedźwiadek czy Warszawa Powiśle. Ponadto przez dzielnicę kursują liczne linie autobusowe.

Dzielnica cały czas się rozwija, a w okolicy powstają nowe restauracje, sklepy czy punkty usługowe. Niezwykle atrakcyjne są teren nad brzegiem Wisły, gdzie można wybrać się na spacer, jogging czy wycieczkę rowerową.

Nowe mieszkania Warszawa Wawer - co je wyróżnia?

No osiedlu Zerzeń, choć właściwie i na całym Wawrze powstają cały czas nowe osiedla. Deweloperzy wpisują się w standardy dzielnicy, a więc zabudowa jest raczej niska i kameralna. Powstają inwestycje na 2-3 kondygnacje, a także domy szeregowe i tak zwane bliźniaki. Mieszkańcy mogą liczyć na wysoki standard wykończenia i dbałość o szczegóły. Większość nowych mieszkań posiada przestronne balkony, tarasy, a lokale na parterze nawet ogródki. 

Duże przeszklenia zapewniają stały dostęp do naturalnego światła słonecznego. Na nowych osiedlach powstają też place zabaw czy siłownie plenerowe do użytku mieszkańców. Ponadto Ci mają do dyspozycji miejsca postojowe naziemne i podziemne, rowerownie, a często także prywatne komórki lokatorskie.

Deweloperzy stawiają nowe inwestycje w najatrakcyjniejszych lokalizacjach dzielnicy. Mieszkańcy mają więc ciszę i spokój, a jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych miejsc jak sklepy, szkoły, a także przystanki komunikacji miejskiej.

Nowe nieruchomości Wawer - jak się tu mieszka?

Trzeba przyznać, że Wawer to nieco niedoceniana dzielnica. Wielu wydaje się zbyt oddalona od centrum Warszawy, tymczasem trasa z Wawra do centrum zajmuje nieco ponad 20 minute autem oraz 40 minut komunikacją miejską. Jest to więc idealne miejsce do codziennego mieszkania, nawet posiadając pracę w Śródmieściu. Jeśli jednak pracujemy zdalnie albo nasze biuro znajduje się na Pradze - może się okazać, że nawet nie potrzebujemy przeprawiać się przez Wisłę. Prawobrzeżna Warszawa rozwija się coraz bardziej i mieszkańcy tutejszych dzielnic mają już wszystko w zasięgu kilku kroków.

Informacje o Zerzniu

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: