Ursus Centralny rozrasta się

PR Advisors

Data publikacji: 24.06.2021,

Data aktualizacji: 24.06.2021

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Ursus Centralny rozrasta się
RONSON Development realizuje dużą inwestycję na warszawskim Ursusie. Do sprzedaży trafiły kolejne mieszkania. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

RONSON Development wprowadził do sprzedaży 78 nowych mieszkań w ramach czwartego budynku 4. etapu warszawskiej inwestycji Ursus Centralny. Przedstawiciele Spółki zapewniają, że to wyraz realizowanej strategii stabilnego budowania podaży i odpowiedź na bardzo szybko wyprzedawaną ofertę wcześniejszych etapów. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia inwestycję Ursus Centralny
 • ile mieszkań powstanie w tym projekcie
 • kto najczęściej decyduje się na zakup mieszkania w Ursusie Centralnym

Wzmożona aktywność klientów, związana z przekonaniem, że nieruchomości są najbezpieczniejszą formą lokaty kapitału w niepewnych czasach, rozgrzała rynek. Mieszkania sprzedają się w bardzo szybkim tempie i na dużą skalę. W odpowiedzi na to konsekwentnie uzupełniamy ofertę – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. – Nasz bank ziemi jest obecnie zabezpieczony na 4 200 lokali i stale go rozbudowujemy. Tylko w tym roku oferta zostanie uzupełniona o 807 mieszkań łącznie. 

Tymczasem RONSON rozbudowuje swoje dotychczas realizowane inwestycje. Od połowy czerwca trwają prace budowlane realizowane przez KARMAR na kolejnym, czwartym etapie projektu Ursus Centralny (bud. 3 i 4.), który będzie gotowy w czwartym kwartale 2023 roku. Deweloper właśnie uruchomił sprzedaż tego etapu. 

Ursus Centralny

URSUS CENTRALNY ROZRASTA SIĘ

Budynek 4., czwartego etapu inwestycji Ursus Centralny został zaprojektowany jako kameralny blok, z jedynie 78 mieszkaniami o metrażach od 31,76 do 78,10 m2. Na tym etapie przeważają mieszkania dwu i trzy-pokojowe.

Czwarty etap inwestycji jest wyjątkowy nie tylko ze względu na kompaktowy budynek, ale też bliskość bulwaru z atrakcjami, który wyróżnia całą inwestycję. Mieszkańcy znajdą tam m.in. kreatywne place zabaw, siłownie plenerowe, czy strefę relaksu – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. 

Ursus Centralny to największa inwestycja w portfolio dewelopera. Na czterech etapach powstanie tam łącznie blisko 700 mieszkań, a całe osiedle zostało zaprojektowane na 1600 lokali. Dotychczas w projekcie zostało sprzedanych ponad 500 mieszkań, a etap I został już zakończony.

Ursus Centralny to wyjątkowy projekt, gdzie mamy poczucie budowania nie tylko bloków, ale tworzenia tkanki miejskiej w dzielnicy o potężnym potencjale – mówi Karolina Bronszewska. – W projekcie nawiązujemy zresztą do jej historii, poprzez połączenie elementów nowoczesnych z industrialnymi. Na parterach budynków powstają na przykład murale nawiązujące do okresu świetności fabryki w Ursusie

Ursus Centralny to też jedna z najchętniej wybieranych inwestycji w ofercie dewelopera. Na zakup mieszkania decydują się osoby, które wybierają swoje pierwsze mieszkanie oraz rodziny z dziećmi. Z myślą o nich RONSON dołączył do programu Karta Dużej Rodziny, dzięki czemu zagwarantowane jest m.in. bezpłatne podpisanie aktu notarialnego na umowę deweloperską, ale także postawił na szereg eko rozwiązań.

Nasze inwestycje bardzo chętnie wybierają młode rodziny, dlatego przestrzenie wspólne projektujemy z myślą o ich potrzebach. W dzisiejszym świecie, oprócz oczywistych udogodnień takich jak place zabaw, czy bliskość szkół i przedszkoli, ważne jest też wszystko co związane z ekologią, stąd w projekcie m.in. zielone ściany na elewacji, które ograniczają emisję CO2, zieleń na terenie bulwaru, czy zbiorniki retencyjne umożliwiające rozsączanie wód opadowych – mówi Karolina Bronszewska. I dodaje – Przez 20 lat naszej działalności nauczyliśmy się czytać potrzeby klientów i odpowiadać na nie. Wierzymy, że ogromne zainteresowanie naszymi inwestycjami jest tego wynikiem.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: