Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Fokus Ursus

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Posag 7 Panien, oferowane bezpośrednio przez

Equilis Poland

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien

Osiedle Fokus UrsusOsiedle Fokus Ursus

6 zdjęć

Osiedle Fokus Ursus
Osiedle Fokus Ursus
Osiedle Fokus Ursus
Osiedle Fokus Ursus
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

30 - 77/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Gołąbki 01 - 955 m

Przystanek Autobusowy - 66 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 17 placówek edukacyjnych, 25 kawiarni i restauracji, 32 sklepy, 30 obiektów sportowych, 32 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 284 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (68)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (305 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 219 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Fokus Ursus logo

WEŹ FOKUS NA URSUS!

Osiedle Fokus Ursus położone jest w najnowszej części Ursusa, przy ul. Posagu 7 Panien oraz ul. Karola Taylora. Najbliższe sąsiedztwo jest niemal kompletną i samowystarczalną dzielnicą z szeroką ofertą edukacyjną, z licznymi sklepami, supermarketami i centrami handlowymi np. Factory Ursus.

Dużym walorem dzielnicy jest sprawna komunikacja miejska: autobusy i przystanki Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich. Dzięki nowym trasom szybkiego ruchu (S8) łatwo także dojechać do centrum lub wyjechać z miasta (A2, E77).

Według studium rozbudowy warszawskiego metra, w naszym sąsiedztwie planowane są przystanki dwóch nowych linii metra.

WYSMAKOWANA ARCHITEKTURA DLA KAŻDEGO

Budynek pierwszego etapu to bryła o wysokości – od 4 do 6 pięter. Charakterystyczną cechą elewacji są bardzo duże okna oraz balkony tworzące przemyślaną kompozycję. Zróżnicowanie ciekawej formy wynika także z zastosowania różnych kolorów tynków na elewacjach, utrzymanych w eleganckiej i klasycznej stylistyce bieli, beży i brązów.

NATURALNIE TAK JAK LUBISZ

Fokus Ursus docelowo składać się będzie z 4 kwartałów budynków, pomiędzy którymi powstanie obszerny zielony pasaż – szeroki pas zagospodarowanej, ogólnodostępnej przestrzeni. To, co wyróżnia urbanistykę osiedla, to właśnie zielona przestrzeń pozbawiona komunikacji samochodowej, urozmaicona wniesieniami terenu wokół budynków. Znajdzie się tam również plac zabaw z atrakcjami dla najmłodszych i strefy relaksu dla starszych, stojaki rowerowe oraz drobne formy architektoniczne.

Mieszkania na parterze otrzymają dodatkową porcję zieleni w postaci prywatnych ogródków.

W pierwszym etapie osiedla FOKUS URSUS zaprojektowaliśmy 284 mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o funkcjonalnych i skrupulatnie przemyślanych rozkładach pomieszczeń oraz w zróżnicowanych metrażach. Cześć mieszkań daje jednocześnie możliwości kształtowania układu funkcjonalnego według swojego upodobania.

Dzięki dużym przeszkleniom zapewnione zostanie odpowiednie nasłonecznie wnętrz.

Większość mieszkań posiadać będzie balkon lub loggię. Dla miłośników roślinności lub posiadaczy zwierząt domowych zaprojektowaliśmy mieszkania na parterach z prywatnymi ogródkami.

Część klatek schodowych doświetlamy naturalnym światłem, ograniczając konieczność sztucznego doświetlania. Przestrzenie wspólne wykończone będą gresem w klasycznej, ciepłej stylistyce z geometrycznymi wzorami. Portale do wind i wejścia do mieszkań będą wyeksponowane subtelnymi elementami dekoracyjnymi dopasowanymi do całości projektu.

Dla wygody mieszkańców i z myślą o zielonym charakterze inwestycji zaprojektowaliśmy dwu-kondygnacyjny garaż podziemny ze stanowiskami dla samochodów i schowkami na rowery.

Na parterze zaplanowaliśmy niezbędne sklepy i punkty usługowe, które ułatwią codzienne życie.

Wszystkie budynki OSIEDLA FOKUS URSUS posiadać będą certyfikat Breeam na poziomie Very Good, gwarantujący wysoki standard zrównoważonego i ekologicznego budownictwa.

Inwestycja Osiedle Fokus Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Equilis Poland.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 284 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Fokus Ursus w sprzedaży jest 219 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 77 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Equilis Poland przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (305 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajduje się 68 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Fokus Ursus?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Fokus Ursus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 955 metrów od inwestycji Osiedle Fokus Ursus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gołąbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Fokus Ursus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Fokus Ursus znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 48 w odległości 321 m, Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 386 m, szkoła w odległości 409 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Fokus Ursus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uśmiech Proszę w odległości 209 m, Kids Medic - Centrum Terapii Dzieci w odległości 288 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 417 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Fokus Ursus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 174 m znajduje się Bottego del Gusto, w odległości 236 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellnes Club, w odległości 239 m znajduje się La Tienda Española.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Fokus Ursus w odległości 262 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 262 m znajduje się boisko / kort, w odległości 272 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.12.2023
Data aktualizacji: 20.05.2024
Osiedle Fokus Ursus logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Gierdziejowskiego / ul. Posag 7 Panien, 02-495 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023