Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Ursus

Znaleziono 1 036 ofert w 13 inwestycjach
Mapa
 • Next Ursus

  Nexity Polska Sp. z o.o.

 • Ursus Factory
  Pod wynajem

  Victoria Dom S.A.

 • Ursus City Residence
  od: 8 155 zł/m2
  Pod wynajem

  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

 • Eolian Park
  Pod wynajem

  Eolian Park S.A.

 • Ursus Nova

  FB Antczak

 • Mój Ursus Etap 3B
  od: 8 600 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Mój Ursus etap 3
  od: 8 600 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Mój Ursus Etap 4
  od: 8 600 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

 • Ursus Centralny
  od: 7 949 zł/m2
  Pod wynajem

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Ligia II
  Pod wynajem

  PROFBUD

 • Ursus Centralny etap IV
  od: 8 343 zł/m2
  Pod wynajem

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Mój Ursus Etap 6A
  od: 8 450 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

 • Murapol Dzieci Warszawy

  Murapol S.A.

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu

Wiadomości na temat Ursusa:

Ursus to dzielnica Warszawy położona w zachodniej części miasta. Teren zajmuje blisko 10 km2 i jest jedną z najmniejszych, pod względem powierzchni dzielnic miasta stołecznego. Cicha, spokojna okolica kusi atrakcyjnymi cenami mieszkań i bogatą ofertą deweloperów. Z roku na rok, to właśnie w Ursusie przybywa kilkaset nowych lokali mieszkalnych, przyciągając osoby zainteresowane zakupem własnego, wymarzonego M. W Ursusie znajdziemy szkoły, przedszkola, budynki usługowe, parki, centrum handlowe, stacje PKP i SKM. Czy to wciąż mało? Sprawdźmy, czym jeszcze kusi warszawski Ursus i dlaczego tak chętnie wybierany jest przez nabywców nowych mieszkań?

Warszawa Ursus - aktualizacja z dn. 31.03.2021

Wysokość opłat notarialnych i kosztów sądowych zależna jest od wartości kupowanej nieruchomości. Maksymalne stawki taksy notarialnej reguluje rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości. Warto pamiętać, że w przypadku nieruchomości z rynku pierwotnego w Ursusie, podpisując umowę z deweloperem, opłaty notarialne dzielone są po równo na obie strony transakcji. Wypisy aktu notarialnego to koszt kilkudziesięciu złotych (zależny od liczby stron aktu), za wpisanie prawa własności do księgi wieczystej zapłacimy 200 złotych, natomiast w przypadku mieszkania kupowanego ze środków z kredytu hipotecznego do opłat należy także doliczyć koszt ustanowienia hipoteki, który również wynosi 200 zł.

Nowe mieszkanie w Ursusie - czemu nie?

Na lokalnym rynku nieruchomości w Warszawie można znaleźć wiele ciekawych ofert w korzystnych stawkach. Ursus kusi większym metrażem, przemyślanymi projektami i bardzo dobrym połączeniem z centrum stolicy. Inwestorzy decydując się na budowę nowych mieszkań w Ursusie mogą liczyć na doskonałe warunki towarzyszące budowie nieruchomości stąd tak korzystne ceny i przemyślane projekty.

Polecamy: Mieszkania na sprzedaż Ursus

Przeprowadzka do mieszkania na Ursusie

Wielkość lokali, ich rozkład, lokalizacja i jak wspomnieliśmy wcześniej – cena, to istotne kwestie przemawiające za kupnem nowego mieszkania właśnie w Ursusie. Dogodny dojazd do centrum Warszawy, bliska odległość zielonych skwerów i zaplecze usługowe to kolejne udogodnienia. Szczególnie ważne dla młodych rodzin z dziećmi.

Mieszkanie pod wynajem na ursusie? Dobry plan!

Wynajmując kawalerkę w Ursusie, możemy liczyć na stopę zwrotu bliską 8.99 %. Zakup nowego mieszkania, to zatem doskonała alternatywa dla zwykłej lokaty bankowej. Ogromy potencjał okolicy przyciąga wielu inwestorów pragnących pomnożyć swoje środki pieniężne. Wysoka rentowność inwestycji w dalszej lokalizacji od centrum, przyczynia się do niższego czynszu i mniejszych opłat związanych z utrzymaniem mieszkania. Wysoki standard inwestycji, inteligentne rozwiązania stosowane w nowych mieszkaniach na Ursusie przyciągają najemców, których nie stać na zakup własnego M w stolicy. Dzielnica Ursus cały czas się rozwija. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają jak grzyby po deszczu, zmieniając krajobraz , tworząc przyjazne miejsce do życia.

Sprawdź oferty mieszkań do wynajęcia w Ursusie

Metamorfoza dzielnicy

Pofabryczne tereny, przekształcają się w nowoczesne osiedla. Ich kameralny klimat i panująca atmosfera sprawiają, że chce się tu żyć. Zachodnia część Ursusa – Gołąbki, z niską zabudową jednorodzinną, w ostatnich latach zmieniła się nie do poznania. W jej obrębie powstały kameralne bloki z prywatnymi, strzeżonymi przestrzeniami. Nowe budynki powstają także na Skoroszy, czy pofabrycznych terenach Szamot.

Zrewitalizowana sieć dróg umożliwia dojazd do strategicznych miejsc w Warszawie w zaledwie 15 minut. Tuż przy północnej granicy Ursusa biegnie autostrada S8, która pozwoli na podróże w dalsze zakątki Polski. Dwie stacje komunikacji PKP, Szybka Kolej Miejska zapewniają sprawny dojazd do centrum Warszawy, tym którzy wolą korzystać z transportu miejskiego.

Ursus z sukcesami

W 2016 r. Polski Związek Firm Deweloperskich przyznał Ursusowi nagrodę za ich zdaniem, najlepszą dzielnicę do inwestycji w Warszawie. To właśnie tutaj najprościej jest załatwić pozwolenie na budowę czy wszelkie formalności w urzędzie.

Ursus co roku, plasuje się także na najwyższym podium rankingu dzielnic Warszawy. Sukcesy mówią same za siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z doradcą, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże rozwiać jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu nowej nieruchomości w Ursusie.

Informacje o Ursusie

Na Ursusie dostępnych jest 1 048 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Ursusie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 95 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (26 mieszkań).
 • 2-pokojowe (473 mieszkania).
 • 3-pokojowe (365 mieszkań).
 • 4-pokojowe (168 mieszkań).
 • 5-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Ursusie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Ursusie kosztuje 252 788 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: