Syrena Invest rozpoczęła przedsprzedaż nowej inwestycji na Targówku

Lawenda Public Relations

Data publikacji: 06.10.2021,

Data aktualizacji: 06.10.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 2 głosów
Klukowska 54 - nowa inwestycja na Targówku
Deweloper Syrena Invest wybuduje nową inwestycję na warszawskim Targówku. Właśnie rozpoczęła się jej przedsprzedaż. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

Inwestycja Klukowska 54 zlokalizowana w spokojnej części rozwijającego się Targówka to najnowszy projekt firmy Syrena Invest. Będzie składała się z 3 segmentów, w których znajdzie się 61 mieszkań i 85 miejsc garażowych. Projekt inwestycji został wzbogacony o ekologiczne rozwiązania, dzięki którym nabywcy mieszkań zaoszczędzą na opłatach związanych ze zużyciem wody i odprowadzaniem ścieków

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia inwestycję Klukowska 54
 • jakie mieszkania będą dostępne w tym projekcie
 • na kiedy zaplanowano zakończenie budowy

Mieszkania w tej kameralnej inwestycji będą miały powierzchnię od 30,4 m2 do 116,7 m2, w opcjach z balkonami do około 30 m2, poprzez mieszkania z tarasami do 57,7 m2, aż po lokale z ogródkami, których powierzchnia wyniesie 228,35 m2. Do dyspozycji mieszkańców będą również podziemne miejsca garażowe, komórki lokatorskie i boksy rowerowe. 

Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na czwarty kwartał br., a zakończenie na drugi kwartał 2023 roku.  

Klukowska 54

Dobra lokalizacja 

Deweloper zakłada, że inwestycja będzie atrakcyjna dla młodych ludzi poszukujących pierwszego mieszkania i dla rodzin z dziećmi. Atutem inwestycji jest bliskość terenów zielonych, tj. plaży Zalewu Bardowskiego i lasu na Utracie, co pozwoli przyszłym mieszkańcom odpoczywać w otoczeniu przyrody. Jeśli natomiast chodzi o dostęp do komunikacji miejskiej, niedaleko znajdują się stacje metra (Trocka, Dworzec Wileński), stacja kolejowa Warszawa Zacisze-Wilno i przystanki autobusowe.

Ekologiczne rozwiązania

Adolfo Alústiza, CEO Syrena Invest potwierdza, że firma kieruje się komfortem przyszłych mieszkańców, co poza wygodą i jakością mieszkań oznacza dobrze skomunikowane inwestycje niedaleko od centrum miasta i terenów zielonych. 

W przypadku Klukowskiej 54 poszliśmy krok dalej, ponieważ po zakupie gruntu wzbogaciliśmy istniejący projekt o rozwiązania ekologiczne planując instalację odprowadzania wody deszczowej. To decyzja, która wynika zarówno z naszej troski o środowisko, jak i chęci wdrażania przyjaznych, również pod względem ekonomicznym, rozwiązań dla klientów – podkreśla.

Inwestycja Klukowska 54, jako jedna z niewielu projektów deweloperskich w Warszawie, będzie wyposażona w system zagospodarowania wody deszczowej. Obejmie on rozwiązania, które ograniczają odpływ wód opadowych do odbiorników i infrastrukturę umożliwiającą ich wykorzystanie. Dzięki temu nabywcy mieszkań zaoszczędzą na kosztach dostawy wody, odprowadzania ścieków sanitarnych i wód do miejskich systemów kanalizacyjnych oraz zagospodarowania odpadów stałych.

Inwestycja Klukowska 54

Zgodnie z wyliczeniami ekspertów oszczędność dla właściciela mieszkania może wynieść od 15% do 35% wysokości opłat. Aby uzyskać te efekty, niezbędne będzie zatrzymanie na terenie inwestycji odpowiedniej ilości wody deszczowej w zbiorniku retencyjnym, co pozwoli zagospodarować ją do spłukiwania toalet i podlewania terenów zielonych. Kluczowym elementem instalacji będzie wprowadzenie wewnątrz budynku dualnej instalacji wodociągowej, tj. oddzielnej instalacji dla wody pobieranej z sieci miejskiej dla potrzeb spożywczych i mycia oraz do spłukiwania toalet. 

Dodatkowo deweloper zaaranżuje zielony dach na jednym z budynków, a na parkingu podziemnym miejsce przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: