Osiedle Wilno

Mieszkania na sprzedaż ul. Wierna, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Wierna 24

Osiedle Wilno

10 zdjęć

Osiedle Wilno
Osiedle Wilno
Osiedle Wilno
Osiedle Wilno

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

54 - 100/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

16

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Zacisze - 1720 m

Przystanek Tramwajowy - 2470 m

Przystanek Autobusowy - 20 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 6 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 8 sklepów, 7 obiektów sportowych, 18 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 861 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 340 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna słupowo - stropowa.

Dach

Płyta żelbetowa, odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe, obróbki blacharskie.

Elewacja

Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem i wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Ocieplone wełną w miejscach występowania okładzin elewacyjnych lub pasach ppoż. oraz w miejscach wskazanych w projekcie (okładzina elewacyjna według projektu).

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV dwukolorowe od strony mieszkania białe, rozwieralne z funkcją uchylności przynajmniej jedno skrzydło w każdym pomieszczeniu, nawiewniki okienne i ścienne w miejscach wyznaczonych w projekcie, szklone zestawem ze szkła niskoemisyjnego, bezbarwne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne antywłamaniowe klasy C w okleinie z wizjerem, łańcuchem sztywnym i progiem, oraz z oznaczeniem numeru lokalu.

Balkony

Tarasy / Loggie / Przegrody / ogródki: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne z cokolikiem, balustrady zewnętrzne stalowe ocynkowane malowane, w miejscach przewidzianych w projekcie, przegrody w miejscach przewidzianych w projekcie z płyt HPL na konstrukcji stalowej, ogrodzenie ogródków pełne z betonu architektonicznego obsadzone żywopłotem, na części ażurowe stalowe malowane na kolor grafitowy.

Posadzka

Wylewka cementowa.

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych ściany tynkowane gipsem (impregnowane), jednokrotnie malowane. W łazienkach ściany tynkowane ( tynk gipsowy wykonany „na ostro” lub tynk cementowo – wapienny zatarty na ostro ), bez malowania.

Sufity

Tynk gipsowy impregnowany, jednokrotnie malowane.

Parapety zewnętrzne

Z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, AZART, TV SAT, instalacja telefoniczna, instalacja domofonowa z osprzętem i dzwonkiem.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Grawitacyjna ze wspomaganiem hybrydowym. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna) w warstwach posadzkowych lub do obudowy. Bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej, gniazdo elektryczne przy grzejniku. Instalacja wodna i c.o. - podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego).

Wyposażenie kuchni

Instalacja wodna i kanalizacyjna. Instalacja elektryczna - trójfazowa przy kuchniach elektrycznych. Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, lodówką, zmywarką, okap kuchenny).

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, loggia, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne miejsca dla gości
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 54 do 100 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacje podawane w biurze sprzedaży

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Wilno logo

Osiedle Wilno to ulubione miejsce zamieszkania młodych rodzin, liczące już ponad 5000 mieszkańców. Swoją atrakcyjność zawdzięcza między innymi kameralnej, trzypiętrowej zabudowie, ogólnodostępnym strefom rekreacji umożliwiającym integrację mieszkańców i bogatej ofercie lokali usługowych. Doskonałą komunikację zapewnia zlokalizowana przy osiedlu stacja kolejowa Warszawa – Zacisze Wilno, dzięki niej dojazd z osiedla do stacji metra Dworzec Wileński zajmuje tylko 4 minuty, a do stacji metra Świętokrzyska zaledwie 15 minut. Na terenie osiedla funkcjonują: żłobek, przedszkola, centrum medyczne, kawiarnia, apteki, pralnia, liczne sklepy spożywcze i punkty gastronomiczne.

Inwestycja Osiedle Wilno znajduje się na Elsnerowie, ul. Wierna 24 (7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 861 nowych mieszkań znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wilno w sprzedaży jest 20 nowych mieszkań o powierzchni od 54 do 100 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Wilno jest w pełni niezależnym warszawskim osiedlem, dlatego na terenie inwestycji działa wiele sklepów i punktów usługowych. W niedalekiej odległości działają duże supermarkety i centra handlowe – C.H. Wileńska, C.H. Atrium Targówek, M1, IKEA. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola oraz ośrodki sportowe i domy kultury. Zwolenników aktywnego wypoczynku ucieszy niedalekie sąsiedztwo Parku Leśnego Bródno, nowoczesnych obiektów sportowych oraz nowopowstałe jezioro o powierzchni 2 hektarów gdzie zaplanowano plażę z atrakcjami dla dzieci i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wilno?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wilno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1720 metrów od inwestycji Osiedle Wilno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zacisze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Wilno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilno znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Baje i Psoty w odległości 430 m, Przedszkole Niepubliczne Mikiland w odległości 780 m, Integracyjne Przedszkole Niepubliczne "Kids World" w odległości 870 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Wilno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vilno Dentic w odległości 70 m, ToMiDent w odległości 70 m, NZOZ Zacisze w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wilno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Gromulska, w odległości 30 m znajduje się Stokrotka, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilno w odległości 260 m znajduje się boisko / kort, w odległości 500 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 500 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 17.11.2023
Osiedle Wilno logo

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Wierna 24 Warszawa

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: