Osiedle Krzewna

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Krzewna, oferowane bezpośrednio przez

Victoria Dom S.A.

Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Krzewna

Osiedle Krzewna

6 zdjęć

Osiedle Krzewna
Osiedle Krzewna
Osiedle Krzewna
Osiedle Krzewna
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

51 - 72/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Zacisze - 1924 m

Przystanek Tramwajowy - 2264 m

Przystanek Autobusowy - 96 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 1 placówka edukacyjna, 4 kawiarnie i restauracje, 6 sklepów, 8 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 235 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 51 do 72 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Krzewna to nowa inwestycja w ofercie, a jej nazwa pochodzi od ulicy, przy której powstaje.

Pierwszy etap Osiedla Krzewna to budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, w ramach których powstaje 79 mieszkań z balkonami lub ogródkami. Wyboru można dokonać spośród 1,2,3,4 -pokojowych lokali o metrażach od 27m2 do 78m2. Każde z mieszkań zaplanowano tak, aby ich układ był funkcjonalny dla mieszkańców.

Osiedle Krzewna 3 to nowy etap osiedla zlokalizowanego w zielonej części dzielnicy Targówek. Kameralna zabudowa i jasne, dobrze zaplanowane mieszkania to tylko niektóre z cech inwestycji.

Bliskość terenów zielonych pozwala aktywnie spędzać wolny czas. Z kolei niewielka odległość do stacji metra Dworzec Wileński oraz stacji PKP Zacisze Wilno pozwala szybko i wygodnie dojechać do centrum stolicy.

Dodatkowo, w okolicy znajdziemy liczne sklepy, restauracje oraz przedszkola i żłobki. Trzeci etap inwestycji to dwa 4-kondygnacyjne budynki, w których powstanie 156 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach w opcjach 1,2,3 i 4-pokojowych.

Zakres dostępnych metraży rozpoczyna się od 25 m2, a kończy na 72 m2.

W ofercie znajdują się mieszkania z ogródkami lub balkonami.

Termin zakończenia prac budowlanych:

1 etap: 30 września 2022

2 etap: 30 listopada 2022

3 etap: IV Q 2024

Inwestycja Osiedle Krzewna znajduje się na Elsnerowie, ul. Krzewna (6.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 235 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Krzewna w sprzedaży jest 30 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 72 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Krzewna znajduje się w dzielnicy Targówek, w pobliskim sąsiedztwie terenów, gdzie dynamicznie rozwijają się atrakcyjne punkty przeznaczone do plenerowej rekreacji. Największym atutem dzielnicy jest Zalew Bardowskiego. To zbiornik wodny położony w sąsiedztwie lasów, wokół którego powstała plaża, ustawiono tam ściankę wspinaczkową, a nawet umożliwiono uprawianie sportu wodnego o nazwie wake bording. To kultowe miejsce spotkań - zwłaszcza w okresie letnim.

Okolica inwestycji jest bezpieczna i spokojna. W pobliżu znajduje się wiele szkół, placów zabaw oraz wielkoformatowych sklepów takich jak Lidl, czy OBI.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, ponieważ znajduje się w sąsiedztwie jednego z ważniejszych drogowych szlaków komunikacyjnych, a stacją PKP. Mimo bliskiej odległości od drogi na terenie inwestycji panuje spokój za sprawą zielonego otoczenia, które wytłumia hałas i blokuje dopływ spalin.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Krzewna?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Krzewna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1924 metrów od inwestycji Osiedle Krzewna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zacisze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Krzewna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzewna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Baje i Psoty w odległości 448 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Krzewna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vilno Dentic w odległości 242 m, ToMiDent w odległości 351 m, NZOZ Zacisze w odległości 941 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Krzewna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 301 m znajduje się Gromulska, w odległości 317 m znajduje się Stokrotka, w odległości 321 m znajduje się Delikatesy Organic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzewna w odległości 398 m znajduje się boisko / kort, w odległości 401 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 416 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.04.2021
Data aktualizacji: 20.02.2024
Victoria Dom S.A. logo

Victoria Dom S.A.

Victoria Dom

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Swojska 13, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 11:00 - 18:00
  • Wtorek: 11:00 - 18:00
  • Środa: 12:00 - 18:00
  • Czwartek: 11:00 - 18:00
  • Piątek: 11:00 - 18:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: