Syrena Invest Sp. z o.o. logo

Syrena Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, ul. Zajęcza 15
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Podstawowy profil działalności firmy Syrena Invest Sp. z o.o. to budownictwo komercyjne i mieszkaniowe. Współpracujemy z wybitnymi inżynierami i konstruktorami, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Zatrudniani przez nas architekci i projektanci wnętrz posiadają wyjątkowy styl i poczucie smaku, które jest świetnie odbierane przez nabywców mieszkań. Ogromną wagę przywiązujemy do wszelkich norm budowlanych, ze szczególnym naciskiem na kontrolę jakości i bezpieczeństwo.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszej ostatniej inwestycji mieszkaniowej – Apartamenty Syrena, zrealizowanej na Warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej 17.

Posiadamy w sprzedaży 31 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Klukowska 54
  gotowe
  Inwestycja Klukowska 54 to kameralna inwestycja o niskiej zabudowie, na którą składać się będą 3 segmenty z lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 30,43m2 do 116,71m2 oraz podziemnymi miejscami garażowymi. Klienci będą mogli wybierać spośród mieszkań z balkonami do około 30,02m2, poprzez mieszkania z tarasami o wielkości do 57,72m2, aż po lokale z ogródkami, których powierzchnia sięgnie 228,35m2.

  Klukowska 54

  od 9 800 zł/m2
  ul. Klukowska 54 , Elsnerów, Targówek, Warszawa(6.6 km od centrum)
  Syrena Invest Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

Syrena Invest Sp. z o.o. logo
Syrena Invest Sp. z o.o.
Warszawa, Śródmieście, ul. Zajęcza 15
Strona internetowa dewelopera

Syrena Invest Sp. z o.o. - wiadomości

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: