Syrena Invest Sp. z o.o. logo

Syrena Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, ul. Zajęcza 15
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Podstawowy profil działalności firmy Syrena Invest Sp. z o.o. to budownictwo komercyjne i mieszkaniowe. Współpracujemy z wybitnymi inżynierami i konstruktorami, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Zatrudniani przez nas architekci i projektanci wnętrz posiadają wyjątkowy styl i poczucie smaku, które jest świetnie odbierane przez nabywców mieszkań. Ogromną wagę przywiązujemy do wszelkich norm budowlanych, ze szczególnym naciskiem na kontrolę jakości i bezpieczeństwo.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszej ostatniej inwestycji mieszkaniowej – Apartamenty Syrena, zrealizowanej na Warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej 17.

Posiadamy w sprzedaży 8 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Klukowska 54
  gotowe
  Gotowe mieszkania do odebrania po wpłaceniu 100%. Zapraszamy do obejrzenia wybranych mieszkań po telefonicznym potwierdzeniu z biurem sprzedaży terminu spotkania. Inwestycja Klukowska 54 to kameralna inwestycja o niskiej zabudowie, na którą składają się będą 3 segmenty, w których są jeszcze dostępne mieszkania od 69 do 117m2 z dużymi balkonami lub ogródkami. Do większości mieszkań są przypisane

  Klukowska 54

  od 10 660 /m2
  ul. Klukowska 54 , Elsnerów, Targówek, Warszawa(6.6 km od centrum)
  Syrena Invest Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

Syrena Invest Sp. z o.o. logo
Syrena Invest Sp. z o.o.
Warszawa, Śródmieście, ul. Zajęcza 15
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: