Żoliborz Business Concept

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŻoliborz Business Concept Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Żoliborz Artystyczny(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 101 m2
  Dom Development S.A.
 • Królewskie Ogrody(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Koło, ul. Obozowa (4.2 km od centrum Warszawy)
  Królewskie Ogrody
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 7
  Powierzchnia: 54 - 81 m2
  Murapol S.A.
 • Pomarańczarnia(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Młynów, ul. Wawrzyszewska 11 (3.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 600 netto/m2
  Pomarańczarnia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 336 m2
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Opis Inwestycji

Żoliborz Business Concept to nowoczesny i luksusowy kompleks usytuowany w zielonym sercu Warszawy – w dzielnicy Żoliborz. Składa się z mikroapartamentów inwestycyjnych, biur, lokali usługowych oraz trzygwiazdkowego hotelu.Naszym celem było stworzenie przestrzeni wielofunkcyjnej, dopasowanej do potrzeb najbliższego otoczenia. W ramach komercjalizacji powierzchni usługowej zaplanowaliśmy w budynku wiele udogodnień jak fitness club, restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, drogeria czy pralnia.Obiekt charakteryzuje elegancka forma. Nowoczesna elewacja z kamienia i okładziny marmoglass (utrzymana w klasycznej, szarobiałej tonacji) zapewni doskonałe wpasowanie się w otoczenie i sąsiadujące budynki.Żoliborz Business Concept to projekt z charakterem – będzie jednym z najbardziej wyróżniających się budynków biurowo-handlowo-usługowych na Żoliborzu. Loga firm zostaną umieszczone na fasadzie od strony ulicy Powązkowskiej, zapewniając przedsiębiorstwom bezproblemową identyfikację.

Inwestycja Żoliborz Business Concept znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska/Krasińskiego (4.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Żoliborz Business Concept Sp. z o.o..

Inwestycja Żoliborz Business Concept jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Business Concept pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 1005 metrów kwadratowych.

Deweloper Żoliborz Business Concept Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (154 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 385 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (154 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, klub fitness, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Żoliborz Business Concept

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żoliborz Business Concept mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Żoliborz Business Concept znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elbląska 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Business Concept znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 250 m, Niepubliczne "Wesołe Przedszkole TPD" im. Marii Kownackiej w odległości 260 m, Przedszkole Genialne Dzieciaki w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żoliborz Business Concept jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Elbląska w odległości 160 m, Luxmed Onkologia w odległości 260 m, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żoliborz Business Concept składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Lewiatan, w odległości 330 m znajduje się Fresh market, w odległości 390 m znajduje się Sklep MACIEK "Społem".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Business Concept w odległości 370 m znajduje się Zdrofit, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.07.2017

Data aktualizacji: 11.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie