Żoliborz Artystyczny

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
XIV.F.2
51,81 m²
Parter
XIV.F.3
63,27 m²
Parter
XIV.F.4
191,44 m²
Parter
XIV.F.5
113,32 m²
Parter
XIV.F.6
38,4 m²
Parter
XIV.F.8
139,75 m²
Parter
XIV.F.9
79,64 m²
Parter
XIV.F.10
139,69 m²
Parter
XIV.F.11
225,96 m²
Parter

Opis Inwestycji

Żoliborz Artystyczny

Żoliborz to miejsce niezwykłe, idealnie łączące w sobie urok kameralnego miasteczka i nowoczesnej metropolii. Wraz z biegiem czasu i rozwojem dzielnicy staje się niepowtarzalną przestrzenią, z tętniącymi życiem kawiarniami, muzeami, miejscami spotkań dla młodszych i starszych mieszkańców.To właśnie w tym miejscu Dom Development S.A. buduje wyjątkowe osiedle – Żoliborz Artystyczny! Bezpośrednią inspiracją do stworzenia tej nowej części Żoliborza była niepowtarzalna historia jej mieszkańców, którzy stali się patronami kolonii, placów i ulic tego szczególnego projektu. Dwa murale zdobiące osiedle zostały zaprojektowane przez Piotra Młodożeńca. W ten sposób powstał unikatowy koncept urbanistyczny, kontynuujący najlepsze wzory rozwoju międzywojennego Żoliborza.Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W samym jej centrum, przy placu imienia Czesława Niemena, zaprojektowaliśmy siedmiopiętrową dominantę, której wyjątkowość podkreśla przejrzysta tafla wody. Budynek stanowi zamknięcie planowanej Osi Rydygiera. Na placu przewidzieliśmy nowoczesną fontannę, która tworzy klimat miejskiej przestrzeni. Całość zaplanowaliśmy jako kontynuację głównych założeń przyświecających projektantom pozostałych części Żoliborza, tj. tworzenie przyjaznych kolonii, placów i ulic. Jednocześnie położyliśmy nacisk na nowoczesność i integralność osiedla. Łącząc estetykę i funkcjonalność, pamiętaliśmy też o wymiarze społecznym tej wyjątkowej inwestycji. Żoliborz Artystyczny to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców Warszawy, z zakładanymi na jego terenie kawiarniami i strefami odpoczynku. Dużo zieleni oraz niska, pięciopiętrowa zabudowa, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni integrującej mieszkańców Warszawy.

Inwestycja Żoliborz Artystyczny znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Żoliborz Artystyczny została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny pozostało na sprzedaż 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 38 do 226 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: podziemny parking dostępny również dla gości.
  • miejsca postojowe naziemne: dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 9 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 38 do 226 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Żoliborz Artystyczny znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Żoliborz Artystyczny

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żoliborz Artystyczny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Żoliborz Artystyczny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Niemena 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Artystyczny znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Genialne Dzieciaki w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żoliborz Artystyczny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed Onkologia w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żoliborz Artystyczny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 120 m znajduje się Putka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Artystyczny w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 540 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 19.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie