Żoliborz Artystyczny

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Powązkowska, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska 7
Żoliborz Artystyczny

5 zdjęć

Żoliborz Artystyczny
Żoliborz Artystyczny
Żoliborz Artystyczny
Żoliborz Artystyczny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
XIV.F.11
225,96 m²
Parter

Opis Inwestycji

Żoliborz Artystyczny logo

Żoliborz to miejsce niezwykłe, idealnie łączące w sobie urok kameralnego miasteczka i nowoczesnej metropolii. Wraz z biegiem czasu i rozwojem dzielnicy staje się niepowtarzalną przestrzenią, z tętniącymi życiem kawiarniami, muzeami, miejscami spotkań dla młodszych i starszych mieszkańców.

To właśnie w tym miejscu Dom Development S.A. buduje wyjątkowe osiedle – Żoliborz Artystyczny! Bezpośrednią inspiracją do stworzenia tej nowej części Żoliborza była niepowtarzalna historia jej mieszkańców, którzy stali się patronami kolonii, placów i ulic tego szczególnego projektu. Dwa murale zdobiące osiedle zostały zaprojektowane przez Piotra Młodożeńca. W ten sposób powstał unikatowy koncept urbanistyczny, kontynuujący najlepsze wzory rozwoju międzywojennego Żoliborza.

Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W samym jej centrum, przy placu imienia Czesława Niemena, zaprojektowaliśmy siedmiopiętrową dominantę, której wyjątkowość podkreśla przejrzysta tafla wody. Budynek stanowi zamknięcie planowanej Osi Rydygiera. Na placu przewidzieliśmy nowoczesną fontannę, która tworzy klimat miejskiej przestrzeni. Całość zaplanowaliśmy jako kontynuację głównych założeń przyświecających projektantom pozostałych części Żoliborza, tj. tworzenie przyjaznych kolonii, placów i ulic. Jednocześnie położyliśmy nacisk na nowoczesność i integralność osiedla. Łącząc estetykę i funkcjonalność, pamiętaliśmy też o wymiarze społecznym tej wyjątkowej inwestycji. Żoliborz Artystyczny to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców Warszawy, z zakładanymi na jego terenie kawiarniami i strefami odpoczynku. Dużo zieleni oraz niska, pięciopiętrowa zabudowa, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni integrującej mieszkańców Warszawy.

Inwestycja Żoliborz Artystyczny znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Żoliborz Artystyczny została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 226 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 13 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: dla gości.
  • miejsca postojowe podziemne: podziemny parking dostępny również dla gości.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
226 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żoliborz Artystyczny?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żoliborz Artystyczny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Żoliborz Artystyczny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Niemena 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żoliborz Artystyczny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Artystyczny znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Genialne Dzieciaki w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żoliborz Artystyczny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed Onkologia w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żoliborz Artystyczny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 120 m znajduje się Putka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Artystyczny w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 540 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.08.2021
Żoliborz Artystyczny logo

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Pl. Czesława Niemena 1 Warszawa

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: